[Vacatures] ZIGT zoekt een Online Marketing Consultant -Tilburg

ZIGT is per direct op zoek naar een:

Online Marketing Consultant -Tilburg

Deze job op ons kantoor in hartje Tilburg. Voor o.a. MR MARVIS, Veloretti, Dutch Design Foundation en Teleperformance realiseren we maandelijkse groei. Dit doen we door schaalbare online marketing toe te passen. Onze focus ligt hierbij op het bouwen, beheren en optimaliseren van Google Ads en social advertising campagnes (Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn, Snapchat en Pinterest).

Wat ga je doen?

ZIGT in Tilburg groeit hard en daarom zijn we op zoek naar nieuwe collega’s die samen met ons team en onze klanten bouwt, schaaft en smeed aan meetbare top resultaten. Jezelf zijn en excelleren in hetgeen je echt gaaf vindt, dat is de fundering voor ons succes. Vanuit ons kantoor in Tilburg werken onze ervaren consultants aan te gekke online marketing trajecten voor diverse klanten uit heel het land. Er werken bij ZIGT Tilburg alleen maar ervaren consultants. Dit team heeft in de loop der jaren flink wat bezoekers, conversies en uitdagingen langs zien komen.

Jij wordt verantwoordelijk voor diverse klanten en houd je bezig met het plannen, uitvoeren, analyseren en optimaliseren van online marketingactiviteiten op diverse kanalen. Hierbij pak je per doelstelling de juiste tools uit onze gereedschapskist. Zo hou je je bezig met bijvoorbeeld het opzetten van Programmatic Display campagnes, werk je in SEA accounts aan een zoekwoorden analyse, denk je na over conversie optimalisatie en genereer je met de inzet van social media advertising bijvoorbeeld nieuwe leads . Daarnaast is communicatie met klanten van essentieel belang in jouw rol. Elke dag denk jij na over de vraag: ‘wat zou ik doen als ik op de stoel van de klant zou zitten’? Dit vergt zelfstandigheid en verantwoordelijkheidsgevoel.

ZIGT biedt

  • Een uitstekend salaris en volledige reiskostenvergoeding.
  • Een MacBook Air van de zaak en telefoonvergoeding.
  • Een gezellig kantoor vlakbij het centrum van Tilburg, waarbij een combinatie met thuiswerken mogelijk is.
  • Thuiswerkvergoeding, aantrekkelijke pensioen- en bonusregelingen.
  • Veel vrijheid, zelfstandigheid en doorgroeimogelijkheden.
  • Een fijne werksfeer en ruim 140 toffe collega’s in Hoofddorp, Utrecht, Arnhem, Tilburg en Brussel.
  • Gratis lunch, snacks, fruit en drankjes.
  • Frequente interne trainingen.

 

ZIGT vraagt

  • Hands on ervaring in een online marketing functie.
  • Kennis van Google Ads, Meta Ads Manager en DV360 en/of vergelijkbare DSP’s
  • Je kan zelfstandig werken, maar ook in een team functioneer jij goed.
  • Van plannen, verantwoordelijkheid en zelfstandigheid word jij niet zenuwachtig.
  • Je wilt graag voor meerdere klanten werken met diverse uitdagingen.
  • Je bent een sparringpartner voor klanten en collega’s
  • Je bent tussen de 32 uur en 40 uur per week beschikbaar.

 

Solliciteren

Ben jij klaar voor een echte uitdaging? Dan ontvangen wij graag je cv en een korte motivatie per e-mail op: [email protected] of solliciteer hier

www.zigt.nl

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Generatieve AI in het creatieve proces

06-07-2026 | 15:48:07
Generative AI is overal. AI-tools, AI-modellen en vooral: veel hype. Maar hoe gebruik je AI nou écht slim binnen je creatieve proces?

Scooperz lanceert Creator Academy

06-07-2026 | 14:36:00
Scooperz lanceert een ontwikkelprogramma binnen het Scooperz talent management

Dentsu Creative maakt Defensie-campagne voor vakmensen

06-07-2026 | 12:38:00
Defensie zet in een campagne de vakmensen centraal die gevechtstroepen ondersteunen.

ASN Bank lanceert campagne Samen maken we de toekomst

06-07-2026 | 12:22:00
Met de campagne wil de bank de merkbekendheid vergroten en haar positie als bank voor de toekomst verder uitbouwen.

Frieda Ulsamer de Waard treedt toe tot directie DartDesign

06-07-2026 | 10:29:00
Zij start op 1 augustus 2026 als Managing Director naast Sebastiaan van Rijnsoever.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Pie Kamau

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.