[Vacatures] ZIGT zoekt een Campagne Manager Programmatic Advertising

ZIGT is per direct op zoek naar:

Campagne Manager Programmatic Advertising

Hang tight, hier gaan we. Je staat op het punt om in de wereld van media-advies te duiken, waarbij je je voornamelijk gaat richten op display- advertenties en programmatic inkoop. Niet alleen ga je adviseren over de campagnes, maar je gaat ook zelf aan de knoppen zitten: van het opzetten van de campagnes in de online systemen tot het finetunen en het evalueren achteraf.

En nu denk je misschien: Geweldig, toch? Of ben je nog niet helemaal overtuigd? Nou, hier is de uitdaging van dit vak: hoe goed je het ook probeert uit te leggen, je vrienden zullen het nooit helemaal begrijpen. Maar dat is oké, het hoeft ook niet. Wij zijn hier om ervoor te zorgen dat jij het wel begrijpt. Gewoon door het te doen, op de werkvloer. Dat maakt het zo interessant. Er is geen opleiding die je kan voorbereiden op het specialisme van Display & Programmatic, dus je gaat samen met je collega’s aan de slag. Samen stel je mediaplannen op, lanceer je online campagnes en analyseer je de resultaten. Jouw expertise ligt voornamelijk online en je zult werken met een breed scala aan kanalen; van display, online video en digitale audio tot digitale out-of-home schermen, retail media en zelfs adverteren op tv-schermen. Er valt genoeg te leren door deze diversiteit aan uitdagingen.

ZIGT biedt

  • Een veelzijdige job voor 32-40 uur per week met mogelijkheid tot een hybride werkvorm.
  • Freedom to Grow; veel ruimte en vrijheid voor eigen initiatief.
  • Een werkomgeving waar ondernemerschap wordt gewaardeerd.
  • Een relaxte, informele sfeer en collega’s die voor elkaar klaar staan.
  • Elke dag een vers bereide 3-gangen lunch.
  • Laptop, aantrekkelijke pensioen- en bonusregeling.
  • 25 vakantiedagen per jaar, elk jaar vrij op 5 mei én op je eigen verjaardag.
  • Jaarlijks beschikbaar budget voor persoonlijke ontwikkeling.

 

ZIGT vraagt

  • Je beschikt over een afgeronde HBO of WO opleiding
  • Je bent klant- en servicegericht met een hoge mate van betrokkenheid en pro-activiteit
  • Uitstekende beheersing van de Nederlandse én Engelse taal in woord en geschrift
  • Je bent analytisch en communicatief sterk. Je kunt data vanuit meerdere systemen beknopt samenvoegen en op juiste wijze overbrengen naar de klant.
  • Stressbestendig, oplossingsgericht, klantvriendelijk en je werkt graag in teamverband
  • Je bent fulltime beschikbaar

Solliciteren

Ben jij klaar voor een echte uitdaging?  Solliciteer hier. 

www.zigt.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Serviceplan Amsterdam ontwikkelt lokale Clipper-campagne

10-03-2026 | 10:01:00
Met een scherpere tone of voice en een lokale vertaling moet de campagne het merk laten opvallen in de Nederlandse theecategorie.

Joe Public vervolgt campagne Het blijft mensenwerk voor KPMG

19-01-2026 | 14:16:00
In het vervolg staan opnieuw medewerkers centraal en laat het bedrijf zien hoe menselijkheid een rol speelt in het werk van accountants en consultants.

De 25 meest gelezen columns van het jaar 2025

22-12-2025 | 17:41:00
Welke onderwerpen raakten dit jaar een snaar bij marketingprofessionals? Het antwoord laat zich lezen in de cijfers

Total Design ontwikkelt merkcampagne voor M line

04-12-2025 | 14:57:00
M line heeft gekozen voor Total Design voor de ontwikkeling van de merkcampagne Get ready for greatness, die deze week van start gaat op televisie, online, out-of-home, print en radio.

Monks ontwikkelt Veerkracht-campagne voor Pink Ribbon

28-10-2025 | 17:25:00
Kleine gebaren zijn nooit echt klein. Een berichtje, een knuffel, een herinnering of een cadeautje: ze brengen steun, hoop en bouwen veerkracht, in de ander en in onszelf.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

REVITALIZE versterkt team met Floris Heyne

16-04-2026 | 16:27:54
REVITALIZE heeft Floris Heyne aangesteld als Creative Lead. In deze rol wordt hij verantwoordelijk voor de creatieve output van het bureau

[Vacatures] Creative Family zoekt een (Junior) Front-end Developer

16-04-2026 | 15:34:00
Creative Family is per direct op zoek naar een(Junior) Front-end Developer

[Vacatures] Creative Family zoekt een (Junior) WordPress Developer

16-04-2026 | 15:19:00
Creative Family is per direct op zoek naar een(Junior) WordPress Developer

Roche kiest 0930 voor zomerweek-activatie

16-04-2026 | 13:17:00
0930 creative agency verzorgt de activatie van Roche Diabetes Care tijdens de Libelle-Margriet Zomerweek 2026.

Niels Braat: Is same day delivery de toekomst van retail?

16-04-2026 | 12:45:11
De komst van Joybuy in Nederland en België voelt als een klassieke “hier moeten we iets van vinden” ontwikkeling.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.