[Vacatures] Serviceplan Amsterdam zoekt een Digital Manager bij Mediaplus

Serviceplan Amsterdam is per direct op zoek naar een:

Digital Manager bij Mediaplus

Heb je een passie voor digital en media? Geniet je ervan om een centrale rol te vervullen in campagnes voor gerenommeerde merken en heb je minimaal 5 jaar werkervaring in de media en/of marketing? Dan ben jij misschien degene die we zoeken! Mediaplus is namelijk op zoek naar een Digital Manager.

Als Digital Manager ben je de spin in het web binnen het digitale team van Mediaplus. Je schakelt tussen strategie en uitvoering, en werkt dagelijks samen met collega’s in Nederland én onze internationale hubs in Kroatië en Polen. Je hebt een breed digitaal profiel en bent goed onderlegd in Social, Display en Video advertising. 

Je ontwikkelt slimme digitale mediaplannen, vertaalt deze naar concrete tactieken, en zorgt voor een vlekkeloze executie. Je werkt direct samen met klanten, analyseert campagneresultaten, en stuurt bij waar nodig. Je begrijpt hoe digitale campagnes werken, van planning tot optimalisatie.

Waar ben je verantwoordelijk voor? 

  • Opstellen en adviseren van digitale mediaplannen op basis van klantbriefings en mediastrategie.
  • Ontwikkelen van media tactics en strategieën voor Social, Display en Video.
  • Vertalen van klantdoelstellingen naar effectieve digitale media-oplossingen.
  • Briefen en aansturen van internationale teams (o.a. in Kroatië en Polen) voor executie en trafficking.
  • Monitoren, analyseren en interpreteren van campagne-data en het opstellen van learnings en optimalisaties.
  • Fungeren als aanspreekpunt voor klanten en interne stakeholders op digitaal vlak.
  • Signaleren van kansen voor cross-channel optimalisatie en innovatie binnen campagnes.
  • Regelmatig klantcontact voor updates, afstemming en evaluaties.

Wie zoeken we?

  • Je hebt minimaal 5 jaar relevante werkervaring, waarvan ten minste 3 jaar bij een (media) bureau waar je klanten hebt voorzien van digitaal media-advies.
  • Je bent allround geschoold in digitale media en hebt aantoonbare ervaring met Social, Display én Video.
  • Je bent analytisch sterk, klantgericht, werkt gestructureerd en kan het overzicht bewaren.
  • Je beheerst zowel de Nederlandse als Engelse taal vloeiend in woord en geschrift.
  • Je vindt het leuk om in een internationale setting te werken en houdt van afwisseling.
  • Je bent communicatief vaardig, een teamspeler, maar kan ook goed zelfstandig werken, leert snel en blijft rustig onder druk. 

Wat mag je van ons verwachten?  

  • Een bruto maandsalaris tussen €3.500 en €4.250 (afhankelijk van ervaring).
  • Hybride werken- 3 dagen kantoor en 2 flexibel
  • Maandelijks €20,- korting op je OneFit of BedrijfsfitnessNL sport abonnement
  • Voor je mentale gezondheid kan je gebruik maken van een externe coach en van het platform OpenUp
  • Leasefiets mogelijkheid via HelloRider met een werkgeversbijdrage van €50,- per maand
  • Een telefoonvergoeding van €50,- netto per maand, op ft basis
  • Reiskosten vergoeding (100 procent OV of €0,23ct per km) + een bijdrage van 2/3 aan je pensioen
  • 25 vakantiedagen & de mogelijkheid om de standaard’ feestdagen deels flexibel in te zetten. Verder mag je, op ft basis, ook drie dagen per jaar extra vrij nemen voor vrijwilligerswerk 
  • Een gevarieerde Lunch op kantoor voor een eigen bijdrage van 41,-netto per maand
  • De mogelijkheid om je vakantiegeld maandelijks i.p.v. jaarlijks uit te laten betalen
  • Deelname aan trainingen en toegang tot online ontwikkelingsmogelijkheden
  • We managen uitdagende en interessante projecten voor grote, aansprekende merken, zoals KWF, VSM, Lebara, BMW, Hornbach en De’Longhi
  • Een werkcultuur waarin jouw input, creativiteit en talent binnen een ondernemende omgeving benut wordt
  • De rol is bij voorkeur fulltime (40 uur, maar 36 of 32 is bespreekbaar), met uitzicht op een vaste aanstelling.

De sollicitatie procedure

  • Spreekt bovenstaande functie je aan en kijk je uit om aan de slag te gaan bij een ambitieus media-/communicatiebureau?Solliciteer hier door je cv te sturen en drie korte vragen te beantwoorden.
  • Hebben we je reactie binnen? Dan hoor je binnen een week van ons of je wordt uitgenodigd voor een gesprek. Als de kennismaking van beide kanten bevalt, dan volgt snel een tweede gesprek. Daarna laten we binnen twee werkdagen weten of je een aanbod van ons kan verwachten.

Wil je eerst even sparren over de functie? Neem contact op met Julian Jonker +31 650899175. 

www.house-of-communication.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Eerste editie Marketing Report CMO Dinner

01-04-2026 | 23:48:00
Tien CMO's en vier uitnodigende partners van Marketing Report - Endeavour, Serviceplan Group, Azerion en The Relevance Group - tijdens een bijzondere avond

House of Communication versterkt cultuur en client leadership

12-03-2026 | 15:51:00
House of Communication Amsterdam versterkt zijn organisatie met twee strategische aanstellingen

WARC Creative 100: LePub en Serviceplan bovenaan

10-03-2026 | 15:12:00
WARC heeft de 2026-editie van de Creative 100 gepubliceerd, de wereldwijde ranglijst van meest bekroonde campagnes en bedrijven op het gebied van creativiteit.

Serviceplan Amsterdam ontwikkelt lokale Clipper-campagne

10-03-2026 | 10:01:00
Met een scherpere tone of voice en een lokale vertaling moet de campagne het merk laten opvallen in de Nederlandse theecategorie.

Lorenzo Sorce: Transparantie is cruciaal in MLM

02-03-2026 | 12:09:00
Multilevel marketing roept al jaren discussie op. Toch wordt het model wereldwijd al decennia toegepast.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

GBE Creative Agency opent hub in Maastricht

15-04-2026 | 07:11:00
GBE Creative Agency heeft per 1 maart 2026 een vestiging geopend in Maastricht. Met deze stap werkt het bureau voortaan vanuit een twee-hubmodel, met Amsterdam en Maastricht als uitvalsbasis

Welkoop kiest N=5 en Monkeys & Bananas

14-04-2026 | 17:02:00
Welkoop heeft na twee pitchtrajecten gekozen voor N=5 als lead agency en Monkeys & Bananas als social bureau.

Publicis rapporteert stabiele groei in eerste kwartaal

14-04-2026 | 16:22:52
Publicis Groupe heeft in het eerste kwartaal van 2026 een autonome nettogroei van 4,5 procent gerealiseerd, ondersteund door een omzetgroei van 6,4 procent.

ACC brengt Cannes Lions opnieuw naar België met St-Canneke

14-04-2026 | 15:59:00
ACC organiseert voor de twaalfde keer St-Canneke, het event waarin de inspiratie van Cannes Lions wordt vertaald naar de Belgische creatieve sector.

hollandsnieuwe kiest Crocodile als social partner

14-04-2026 | 12:44:07
hollandsnieuwe kiest Crocodile Agency als vaste social partner na een pitchtraject. Het bureau wordt verantwoordelijk voor de ontwikkeling en uitvoering van een social-firststrategie
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.