[Vacatures] Mediahuis zoekt een Zenderproducer Radio Veronica

Mediahuis is per direct op zoek naar:

Zenderproducer Radio Veronica - Fulltime/Parttime

Ben jij een organisatietalent met een passie voor radio? Zorg jij ervoor dat producties van A tot Z perfect verlopen? Dan is dit jouw kans! Radio Veronica is op zoek naar een zenderproducer die zenderbreed producties coördineert en tot een succes maakt! Sluit je aan bij ons team en draag bij aan het creëren van de meest creatieve en impactvolle radio van Nederland! 

Dit ga je doen

Als zenderproducer bij Radio Veronica ben je samen met de eindredacteur verantwoordelijk voor alle productionele activiteiten die zenderbreed plaatsvinden. Van acties zoals de fluisteraar, de Top 1000 Aller Tijden tot locatie uitzendingen en branded content.  

 Je coördineert en voert on-air acties en thema’s uit.  Je bent communicatieve spil in het web en het eerste aanspreekpunt voor alle stakeholders zodra een actie of thema in productie gaat. Daarnaast zorg je ervoor dat nieuwe projecten, branded content en algemene productionele taken in goede banen worden geleid. Je werkt daarbij samen met collega’s van online, productie, creatie, sales en uiteraard de dj’s. Je weet precies wat er nodig is om een productie in goede banen te leiden. Daarnaast ben je niet beroerd om je handen uit de mouwen te steken en bij te springen waar nodig.  

Verdere taken zijn: 

  • Je neemt deel aan de stuurgroep, DJ-overleg, de brainstorms en andere overlegmomenten. 
  • Je luistert naar opmerkingen en verwerkt die feedback. 
  • Je zorgt voor een heldere en goede briefing vooraf en een stevige debriefing achteraf. 
  • Je zoekt naar trends in binnen- en buitenland, houdt een oog op de concurrentie en je doet geregeld suggesties. 
  • Je kan ook ingezet worden voor extra, productionele taken die nodig zijn om het radiostation nog beter te maken. Ook in de studio. 

Dit neem je mee

Radio is jouw passie en je weet precies wat Radio Veronica doet en waar we voor staan. Je bent een echte regelaar, een uitstekende coördinator en communiceert helder en effectief. Je wacht niet af, maar neemt het initiatief en pakt zaken zelfstandig en efficiënt op. 

Verder bezit jij: 

  • Minimaal 2 jaar ervaring in een soortgelijke productionele rol
  • Ervaring met landelijke radiostations is een pré  

Dit hebben we voor jou in huis

Bij Mediahuis Radio werken mensen met liefde voor het mediavak en zorgen we elke dag voor de beste content op radio, online video, sociaals en op events. Dit doen we met een energiek team voor sterke merken als 100% NL, Radio Veronica, SLAM! Sublime een Sunlite. We zijn trots op onze radiostations en weten elke week miljoenen luisteraars te entertainen.

Wat hebben wij verder voor jou in huis?

  • Een te gekke job binnen een groeiend en dynamisch bedrijf met een geweldige werksfeer.
  • De kans om je talenten te laten zien en echt impact te maken, samen met de top van de radiowereld.
  • Toegang tot gave teamuitjes zoals onze jaarlijkse zomer BBQ, het legendarische kerstdiner, en een uitnodiging voor diverse festivals, events en concerten.
  • Een werkplek waar we hard werken, maar waar we ook onze successen samen vieren.

Interesse? Solliciteer hier.

www.radioveronica.nl

www.mediahuis.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

NRC komt per 2027 met weekmagazine

19-04-2026 | 22:52:49
Uitgever Mediahuis NRC heeft besloten in 2027 te starten met een wekelijks weekendmagazine voor de NRC-abonnees

Audiohuis en Jaygency doen Een Boekje Open

13-04-2026 | 10:35:00
Bobbie Bodt en Rachel Siwaletti maken ruimte voor gesprekken over geld, seks, therapie en andere onderwerpen waar vaak terughoudend over wordt gesproken

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Regisseur & Coördinator

07-04-2026 | 10:14:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Regisseur & Coördinator - Amsterdam

[Vacatures] Mediahuis zoekt een UX Designer

07-04-2026 | 10:01:00
Mediahuis is per direct op zoek naar UX Designer - Antwerpen/Amsterdam

Mediahuis NRC: Overname Airborne biedt kansen waarde toe te voegen

02-04-2026 | 12:30:00
Mediahuis NRC kocht het audio-agency Airborne van Jeroen de Bakker en Marvin Jacobs die het bureau in oktober 2024 verzelfstandigden van ACE


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Dentsu Creative Amsterdam zoekt een Junior Traffic Manager

17-04-2026 | 11:24:00
Dentsu Creative Amsterdam is per direct op zoek naar Junior Traffic Manager - Full-time · Amsterdam

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een IT Service Medewerker

17-04-2026 | 10:25:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar IT Service Medewerker - Fulltime

Bob Koigi: Impact is de nieuwe valuta

17-04-2026 | 10:24:47
Non-profits en merken zijn vrijwel gelijk vertegenwoordigd in de top 40.

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Media Operator

17-04-2026 | 10:07:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar Media Operator - Fulltime

Fitzroy vertaalt BATU naar Add a little spark

17-04-2026 | 09:40:08
De campagne introduceert The Spark: het moment waarop iemand besluit iets anders te doen dan gepland.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.