[Vacatures] Mediahuis zoekt een Producer/Redacteur Ochtendshow Sublime

Mediahuis is per direct op zoek naar:

Producer/Redacteur Ochtendshow Sublime - Fulltime/Parttime

Ben jij klaar om de ochtend van duizenden luisteraars onvergetelijk te maken? Sublime zoekt een creatieve en gedreven producer/redacteur die iedere uitzending tot in de puntjes verzorgt. Jij bedenkt en creëert boeiende content die raakt en je zorgt ervoor dat elke show perfect in elkaar zit. Solliciteer nu en word onderdeel van ons team! 

Dit ga je doen

Als producer van de ochtendshow bij Sublime ben je de steunpilaar van Jaap Brienen, de host van de ochtendshow. Samen zorgen jullie elke ochtend voor een ijzersterke uitzending die de luisteraar boeit en inspireert. Je bedenkt niet alleen creatieve concepten, maar maakt ze ook werkelijkheid met impactvolle content: van gasten en onderwerpen tot de radio-items die de luisteraar elke ochtend boeien. 

Je bedenkt en ontwikkelt creatieve ideeën die passen bij de strategie van de zender en werkt deze uit tot volwaardige radio-items. Je hebt oog voor actualiteit en weet precies wat er speelt bij de doelgroep. Als liefhebber van Funk, Soul en R&B voel jij je helemaal thuis bij Sublime.  De dynamiek van een dagelijkse show? Die geeft jouw energie! Je neemt verantwoordelijkheid, houdt het overzicht, stuurt proactief bij en zorgt dat alles op rolletjes loopt. Communiceren doe je snel, helder en altijd op tijd. Samen met Jaap maak jij van elke ochtend een succes. 

Jouw verantwoordelijkheden omvatten: 

  • Je hebt een radar voor mooie verhalen uit het nieuws, de media, de muziek, het dagelijks leven en je vertaalt ze naar radio. 
  • Je zoekt en vindt de juist sprekers, en bent niet bang om ze (soms) wakker te bellen. 
  • Je waakt over de kwaliteit van de redactionele en productionele uitvoering van on-air acties. 
  • Meedenken met zender brede acties. 

Dit neem je mee

Een positieve instelling en een frisse energie zijn voor jou vanzelfsprekend! We zoeken kandidaten die al wat ervaring hebben opgedaan in de wereld van Radio, TV of Media. Jij bent communicatief vaardig, behoudt altijd het overzicht en weet onder druk rustig en effectief te blijven. 

Daarnaast is het volgende van belang voor deze rol: 

  • Je hebt minimaal 2 jaar werkervaring in de wereld van Radio, TV en/of Media. 
  • Een creatieve blik. Je denkt graag out of the box en grijpt kansen 
  • Je vindt het leuk om af en toe op de zender betrokken te zijn. 

Dit hebben we voor jou in huis

Bij Mediahuis Radio werken mensen met liefde voor het mediavak en zorgen we elke dag voor de beste content op radio, online video, socials en events. Dit maken we met een energiek team vanuit onze sterke merken als 100% NL, Radio Veronica, SLAM! En Sublime. We zijn het leukste mediabedrijf van Nederland waar content, creativiteit, commercie en fun samenkomen. In ons bedrijf krijg je een warm welkom, hangt er een informele ongedwongen sfeer, maar werken we hard en houden we van doorpakken. We staan altijd open voor nieuwe ideeën en horen die ook graag.  

  • Een dynamisch, groeiend en bijzonder gedreven mediabedrijf.
  • Een fantastische werksfeer.
  • Een omgeving waarin je mag zijn wie jij bent en diversiteit wordt gezien als onze kracht. 
  • Leuke team uitjes, zoals onze jaarlijkse zomer BBQ en het legendarische kerstdiner, maar ook toegang tot diverse festivals, events en concerten. 
  • Goede overige arbeidsvoorwaarden.

Interesse? Solliciteer hier.

www.mediahuis.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

SPILNEWS lanceert online serie Hotline

11-05-2026 | 16:39:00
Een online serie waarin 5 creators hun mening geven over actuele maatschappelijke thema’s.

Mensenlinq bundelt krachten met Memento

08-05-2026 | 11:42:15
Nabestaanden en uitvaartondernemers kunnen daarmee onder meer rouwkaarten, rouwadvertenties en digitale rouwpagina’s vanuit één omgeving regelen.

Geen uniform beleid Nederlandse mediapartijen AI

06-05-2026 | 20:00:00
De grote Nederlandse mediapartijen blijken nog niet allemaal concreet en bindend beleid te hebben hoe om te gaan met het gebruik van AI al dan niet in het kader van de Europese AI Act

[Vacatures] NRC zoekt een Senior Retention & Lifecycle Manager

27-04-2026 | 11:10:00
NRC is per direct op zoek naar een Senior Retention & Lifecycle Manager

[Vacatures] NRC zoekt een Freelance Beeldredacteur Gezocht

27-04-2026 | 10:53:00
NRC is per direct op zoek naar een Freelance Beeldredacteur Gezocht

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Andy Mosmans: (N)Odido

13-05-2026 | 11:46:00
Odido wilde laten zien dat het anders kon. Beter. Menselijker. Totdat de werkelijkheid zich meldde.

Dentsu bundelt media en creatie voor influencermarketing

13-05-2026 | 10:39:30
Dentsu Influence brengt teams en disciplines samen, van SEO en Branded Content tot Social Commerce, Brand Activations en Gaming

[Vacatures] Somention zoekt een Client Service Director

13-05-2026 | 10:30:00
Somention is per direct op zoek naar een Client Service Director - Full-time / Part-time · Rotterdam

PAKT verkoopt Volstok aan eigen management

13-05-2026 | 08:46:00
Volstok gaat na een management buy-out zelfstandig verder onder leiding van het managementteam.

Dentsu stijgt, WPP krijgt tik op beurs

12-05-2026 | 22:47:00
WPP verloor afgelopen week bijna 5 procent op de beurs, ondanks accountwinst bij JLR en een rol binnen de wereldwijde bureaustructuur van Heineken
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.