[Vacatures] Mediahuis zoekt een Digital Content Producer 100% NL en SLAM!

Mediahuis is per direct op zoek naar:

Digital Content Producer 100% NL & SLAM! - Fulltime

Ben jij een creatieve contentmaker met een passie voor muziek en social media? Weet jij hoe je online content naar een hoger niveau tilt met de nieuwste trends en leukste inhakers? Dan zoeken wij jou! Als Digital Content Producer bij 100% NL en SLAM! ben jij de persoon achter al onze online content. Van opvallende Instagram-posts en virale TikToks tot nieuwsberichten op onze websites. Jij zorgt ervoor dat onze digitale kanalen net zo energiek zijn als onze radiozenders! Solliciteer nu en versterk ons team!

Dit ga je doen

Als Digital Content Producer bij 100% NL en SLAM! speel jij een cruciale rol in de online zichtbaarheid van beide radiomerken.Je bedenkt, creëert en plaatst pakkende content voor socialmediakanalen zoals Instagram, Facebook en TikTok. 

Daarnaast zorg je ervoor dat de websites van 100% NL en SLAM! altijd up-to-date zijn met relevante nieuwsberichten en radioacties. Je werkt nauw samen met je marketing en digital collega’s en hebt een scherp oog voor actuele trends. Zo weet je precies welke content op welk platform het beste presteert. Met jouw creativiteit en strategisch inzicht breng je onze merken tot leven op social media. In deze functie krijg je de kans om jouw ideeën direct om te zetten in impactvolle content. 

Dit neem je mee

Als digital content producer weet jij hoe je met sterke content een breed publiek kunt bereiken. Je vindt het leuk om dagelijks creatief bezig te zijn en neemt graag eigen initiatief. Je bent flexibel, leergierig en hebt een hands-on mentaliteit.

Daarnaast is het belangrijk dat je:

  • Een opleiding hebt in de richting van Creatieve Business, Communicatie of een vergelijkbare studie.
  • Ervaring hebt met Adobe Premiere en Adobe Photoshop.

Dit hebben we voor jou in huis

Bij Mediahuis Radio werken mensen met liefde voor het mediavak en zorgen we elke dag voor de beste content op radio, online video, sociaals en op events.  Dit doen we met een energiek team voor sterke merken als 100% NL, Radio Veronica, SLAM! Sublime een Sunlite. Ben jij klaar om het verschil te maken voor 100% NL en SLAM!? Solliciteer hier dan vóór 26 Maart. 

www.100p.nl

www.slam.nl

www.mediahuis.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Mediahuis sluit zich aan bij SPUR Coalition

18-05-2026 | 15:16:42
Mediahuis Groep heeft zich aangesloten bij de SPUR Coalition. SPUR staat voor Standards for Publisher Usage Rights).

SPILNEWS lanceert online serie Hotline

11-05-2026 | 16:39:00
Een online serie waarin 5 creators hun mening geven over actuele maatschappelijke thema’s.

Mensenlinq bundelt krachten met Memento

08-05-2026 | 11:42:15
Nabestaanden en uitvaartondernemers kunnen daarmee onder meer rouwkaarten, rouwadvertenties en digitale rouwpagina’s vanuit één omgeving regelen.

Geen uniform beleid Nederlandse mediapartijen AI

06-05-2026 | 20:00:00
De grote Nederlandse mediapartijen blijken nog niet allemaal concreet en bindend beleid te hebben hoe om te gaan met het gebruik van AI al dan niet in het kader van de Europese AI Act

[Vacatures] NRC zoekt een Senior Retention & Lifecycle Manager

27-04-2026 | 11:10:00
NRC is per direct op zoek naar een Senior Retention & Lifecycle Manager
 

 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

TBWA en NS lanceren PrijsTijd Deal-campagne met Dio

18-05-2026 | 17:32:59
In de campagne draait het niet om spijt of verlangen naar vroeger, maar om eerder je treinkaartje boeken om voordeliger te reizen.

Anne Stokvis: YouTube wordt de matchmaker tussen sponsors en creators

18-05-2026 | 17:19:00
Wat als je merk straks geen advertenties meer koopt, maar YouTube-shows mede mogelijk maakt? Dat scenario tekent zich nu uit in New York.

Persuade ontwikkelt WK-campagne voor Electro World

18-05-2026 | 16:14:00
De campagne bouwt voort op het merkplatform Echt voor jou, dat het bureau in 2022 ontwikkelde voor de formule.

Maaike Maes HR Manager Springbok

18-05-2026 | 16:04:03
Maaike Maes maakt de overstap van VML, waar zij werkzaam was als Talent Director. Bij Springbok volgt zij Sonia op, die de afgelopen jaren verantwoordelijk was voor de HR-administratie en processen.

Jasper Koekoek: Oogsten zonder zaaien bestaat niet in marketing

18-05-2026 | 15:13:00
Je herkent het waarschijnlijk wel: de ROAS van je campagnes vlakt af, de kosten per acquisitie (CPA) kruipen langzaam omhoog en hoe hard je ook aan de knoppen van je Google Ads- of Meta-campagnes draait, de rek lijkt eruit.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.