[Vacatures] iO zoekt een Change Management Consultant

iO is per direct op zoek naar:

Change Management Consultant - Campus Eindhoven

Wat je gaat doen

Verandering is de enige constante, toch?

Als Change Management Consultant kom je bij iO terecht in een hecht team dat zich bezighoudt met digitale transformatie. Jij zorgt ervoor dat grote en complexe verandertrajecten op de juiste manier worden geïmplementeerd bij enterprise-organisaties. Zo help je organisaties, afdelingen en medewerkers om nieuwe manieren van werken of tools daadwerkelijk te omarmen en succesvol te gebruiken.

De ideale kandidaat voor deze rol is een combinatie van projectleider, changemanagement-expert en implementatiespecialist. Je zet probleemvraagstukken om in praktische oplossingen en onderhoudt nauw contact met relevante stakeholders in alle lagen van de organisatie. Als coach en mentor empower je medewerkers en leidinggevenden om het volledige potentieel van onze oplossingen te benutten. Je biedt continue technische ondersteuning en fungeert als het aanspreekpunt voor klanten om uitdagingen snel en effectief op te lossen.

In deze context is het onder andere jouw taak om aantrekkelijk trainingsmateriaal te ontwikkelen en doordachte communicatieplannen te schrijven. Hiermee zorg je ervoor dat veranderingen soepel worden doorgevoerd binnen organisaties zoals Akzo Nobel en Signify.

Kennis is de basis van alles wat je bij iO doet. Bij iO zit je, of het nu om je eigen opdracht gaat of die van je collega’s, altijd op de eerste rij bij nieuwe ontwikkelingen in het vakgebied. Bovendien is jouw rol slechts een startpunt, want bij iO raak je nooit uitgeleerd. Je krijgt de ruimte om je talent en ambitie verder te ontwikkelen. Je werkt in een omgeving waarin je continu wordt aangemoedigd om je kennis uit te breiden en om zelf invulling te geven aan jouw groeipad.

Daarom ben jij de perfecte Change Management Consultant

  • Je hebt minstens 3-5 jaar relevante werkervaring in een soortgelijke rol binnen consultancy of een grotere corporate organisatie;
  • Je hebt een hbo- of bachelordiploma in bedrijfskunde, communicatie, sociologie, opleidingskunde, of een ander relevant domein;
  • Ervaring met PIM, marketing automation, en/of digital content management is een pré;
  • Je hebt ervaring in het begeleiden van adoptieprojecten en verandermanagementprocessen;
  • Mooi meegenomen als je bekend bent met changemanagementmethodes als Prosci ADKAR en projectmanagementmethodes als Lean en PRINCE2;
  • Je bent oplossingsgericht, kan collega’s en klanten motiveren en inspireren, en presenteert je ideeën graag en helder.

Dit krijg jij van ons

  • 25 vakantiedagen; Op basis van een 40-urige werkweek.
  • Reiskosten & vakantiegeld; Uiteraard kun je rekenen op 8 procent vakantiegeld. Daarnaast hebben we verschillende mobiliteitsregelingen, maar afhankelijk van jouw functie en voorkeur een keuze.
  • Goede pensioenregeling; Jij legt 4 procent in en iO vult de rest aan tot de volledige premie.
  • Hybride werken; Een goede werk- en privébalans is superbelangrijk. Samen met jouw team maak je afspraken over wanneer én waar je werkt.
  • Gezonde snacks & lunch; Op iedere iO campus pak je de hele dag een gezond tussendoortje en kun je tegen een kleine vergoeding gezond én gevarieerd lunchen.
  • Persoonlijk ontwikkelbudget; Zet jaarlijks 3000 euro in om jezelf te ontwikkelen, in je vak of als persoon, met trainingen, events of cursussen.
  • Milestones & celebrations; En bovenal zijn we bij iO ook gewoon een gezellige club mensen, al zeggen we het zelf. Het Fun & Party-team op jouw campus staat op z'n tijd dan ook garant voor de leukste feestjes.

Zo verloopt jouw sollicitatie

Samenwerken, impact maken en groeien begint met de juiste klik. We leren je daarom graag kennen en geven je ook de kans om je toekomstige collega's te ontmoeten.

Solliciteer nu

Klaar voor een bruisende carrière bij iO? Solliciteer hier. Je hoort snel van ons

www.iodigital.com/nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacatures] iO zoekt een Senior Experience Strateeg - Campus Den Bosch

19-06-2026 | 10:02:24
iO is per direct op zoek naar Senior Experience Strateeg - Campus Den Bosch

[Vacatures] iO zoekt een Senior Experience Strateeg - Campus Eindhoven

19-06-2026 | 09:52:04
iO is per direct op zoek naar Senior Experience Strateeg - Campus Eindhoven

Younes van Ruth: Zonder architectuur blijft AI een experiment

17-06-2026 | 11:07:00
"We moeten meer doen met minder." Ik hoor het al jaren. Bij klanten, in strategische sessies en tijdens evaluaties.

Viola van der Linden: Generatie Alpha kiest anders

10-06-2026 | 20:54:59
Generatie Alpha (geboren vanaf 2010) groeit op in een digitale wereld waarin relevantie en gemak de standaard zijn

Wim De Laet iO: AI is geen tool maar technologie

10-06-2026 | 20:47:00
Marketing Report is in Antwerpen, op de campus van iO, voor de eerste editie van CNTRL + SHIFT LIVE


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Andy Mosmans: Branding voorbij Sharp en Ritson

24-06-2026 | 19:45:00
Zowel Sharp als Ritson benaderen branding nog steeds grotendeels door de lens van reclame.

Buutvrij ontwikkelt Lidl-kindercampagne voor groente en fruit

24-06-2026 | 19:28:49
Buutvrij heeft voor Lidl een campagne ontwikkeld om kinderen te motiveren meer groente en fruit te eten

Justus Verkerk: De publieke omroep remt innovatie

24-06-2026 | 16:29:00
Het gesprek draait om de veranderingen in de televisiemarkt, de financiering van content en de toekomst van de publieke omroep.

Kiki Maaskant: Niet meer content, maar betere content

24-06-2026 | 15:14:00
Het gesprek draait om de effectiviteit van content, de zoektocht naar talent en de veranderende uitdagingen binnen de creatieve industrie.

Mutant wint met Rode Kruis Vlaanderen Bronzen Leeuw

24-06-2026 | 14:30:00
Gut Amsterdam heeft samen met Jones Knowles uit Londen zowel een Zilveren als Bronzen Lion gewonnen voor de campagne Dressed for Wimbledon die het voor het biermerk Stella Artois heeft gemaakt
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.