[Vacatures] iO zoekt een Account Manager - Creatie

iO is per direct op zoek naar:

Account Manager - Creatie -Campus Rotterdam

Wat je gaat doen

Boost je accountmanagement carrière naar een hoger niveau 

Ben jij een verbinder die moeiteloos schakelt tussen strategie, creatie en technologie? Word jij enthousiast van het ontwikkelen van sterke klantrelaties en het begeleiden van merken door hun volledige customer journey? Krijg jij energie van het samenwerken met multidisciplinaire teams om impactvolle communicatie te creëren? Dan zoeken we jou als Account Manager voor onze Service Line Creatie in Rotterdam! 

Over iO 

Als blended agency brengt iO experts in strategie, creatie, content, marketing en technologie samen onder één dak. De Service Line Creatie Rotterdam bestaat uit gepassioneerde professionals die dagelijks samenwerken aan impactvolle merkbeleving en communicatie, online en offline. Samen creëren we omnichannel campagnes en platforms die het verschil maken voor onze klanten en de klanten van onz eklanten. 

Onze klanten? Van consumenten merken tot foodservice en de bouwsector, zowel B2B als B2C, nationale en internationaal. Zoals QWIC, Feyenoord, FrieslandCampina en Wageningen Universiteit en Research. Deze diversiteit zorgt voor een rijke werkomgeving. Bij ons is geen dag hetzelfde. Telkens ga je nieuwe uitdagingen aan en zet je je expertise op verschillende terreinen in. 

Wat ga je doen? 

Als Account Manager vorm je de cruciale schakel tussen de klant en iO:  

  • Je ontwikkelt en onderhoudt de klantrelatie en bouwt deze commercieel uit 
  • Je denkt vanuit de complete customer journey om alle communicatie-touchpoints te optimaliseren 
  • Je bent een inhoudelijke gesprekspartner die meedenkt, adviseert en waarde toevoegt voor de klant 
  • Klantbehoeften vertaal je naar heldere briefings voor het creatieve team 
  • Je zorgt voor naadloze samenwerking tussen verschillende disciplines en expertises binnen iO 
  • De kwaliteit en merkessentie bewaak je in alle uitingen, van concept tot uitvoering 
  • Je coördineert het ontwikkelingsproces van geïntegreerde campagnes, inclusief budgetbeheer

Kortom, je schakelt soepel tussen verschillende projecten en klanten, spot commerciële kansen en pakt uitdagingen proactief aan. Met jouw expertise maak je het verschil in een multidisciplinair team waar conceptdenkers, designers, UX/UI specialisten, strategen en projectmanagers samenwerken aan oplossingen die werken voor gebruikers én opdrachtgevers. 

Daarom ben jij de perfecte Account Manager - Creatie

  • Je brengt 5-7 jaar relevante werkervaring in accountmanagement mee, waarvan tenminste 3 jaar aan bureauzijde  
  • In bezit van een afgeronde HBO-opleiding in een relevante richting (Marketing, Communicatie, Commerciële Economie) 
  • Aantoonbare ervaring met het managen van geïntegreerde campagnes en projecten voor (commerciële) opdrachtgevers 
  • Je bent bekend met digitale designprojecten en de basisprincipes van UX/UI design 
  • Vaardig in het simultaan leiden van meerdere accounts en het balanceren tussen creatieve ambities, technische haalbaarheid en strategische doelstellingen 
  • Een ondernemende hands-on mentaliteit met natuurlijk gevoel voor service en commerciële kansen 
  • Je beschikt over sterk verbindend vermogen om verschillende disciplines en perspectieven samen te brengen 
  • Je presenteert overtuigend, en krijgt energie het binnenhalen van nieuwe opdrachten 
  • Je beheerst de Nederlandse en Engelse taal uitstekend

 

Dit krijg jij van ons

  • 25 vakantiedagen: Op basis van een 40-urige werkweek.
  • Reiskosten & vakantiegeld: Uiteraard kun je rekenen op 8 procent vakantiegeld. Daarnaast hebben we verschillende mobiliteitsregelingen, maar afhankelijk van jouw functie en voorkeur een keuze.
  • Goede pensioenregeling: Jij legt 4 procent in en iO vult de rest aan tot de volledige premie.
  • Hybride werken: Een goede werk- en privébalans is superbelangrijk. Samen met jouw team maak je afspraken over wanneer én waar je werkt.
  • Gezonde snacks & lunch: Op iedere iO campus pak je de hele dag een gezond tussendoortje en kun je tegen een kleine vergoeding gezond én gevarieerd lunchen.
  • Persoonlijk ontwikkelbudget: Zet jaarlijks € 3.000,- in om jezelf te ontwikkelen, in je vak of als persoon, met trainingen, events of cursussen.
  • Milestones & celebrations: En bovenal zijn we bij iO ook gewoon een gezellige club mensen, al zeggen we het zelf. Het Fun & Party-team op jouw campus staat op z'n tijd dan ook garant voor de leukste feestjes.

Klaar voor een bruisende carrière bij iO? Solliciteer hier. Je hoort snel van ons.Sollicitanten worden in de week van 7 juli geïnformeerd over de status van hun sollicitatie en eventuele vervolgstappen.

www.iodigital.com/nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacatures] iO zoekt een Senior SEO Specialist - Campus Amsterdam

03-07-2026 | 11:22:00
iO is per direct op zoek naar Senior SEO Specialist - Campus Amsterdam

[Vacatures] iO zoekt een Senior SEO Specialist - Campus Den Bosch

03-07-2026 | 11:10:00
iO is per direct op zoek naar: Senior SEO Specialist - Campus Den Bosch

iO organiseert AI-event op drie plekken in Nederland

30-06-2026 | 10:33:15
Het event is bedoeld voor business leaders die AI willen inzetten voor structurele businessimpact.

[Vacatures] iO zoekt een Senior Experience Strateeg - Campus Den Bosch

19-06-2026 | 10:02:24
iO is per direct op zoek naar Senior Experience Strateeg - Campus Den Bosch

[Vacatures] iO zoekt een Senior Experience Strateeg - Campus Eindhoven

19-06-2026 | 09:52:04
iO is per direct op zoek naar Senior Experience Strateeg - Campus Eindhoven


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Generatieve AI in het creatieve proces

06-07-2026 | 15:48:07
Generative AI is overal. AI-tools, AI-modellen en vooral: veel hype. Maar hoe gebruik je AI nou écht slim binnen je creatieve proces?

Scooperz lanceert Creator Academy

06-07-2026 | 14:36:00
Scooperz lanceert een ontwikkelprogramma binnen het Scooperz talent management

Dentsu Creative maakt Defensie-campagne voor vakmensen

06-07-2026 | 12:38:00
Defensie zet in een campagne de vakmensen centraal die gevechtstroepen ondersteunen.

ASN Bank lanceert campagne Samen maken we de toekomst

06-07-2026 | 12:22:00
Met de campagne wil de bank de merkbekendheid vergroten en haar positie als bank voor de toekomst verder uitbouwen.

Frieda Ulsamer de Waard treedt toe tot directie DartDesign

06-07-2026 | 10:29:00
Zij start op 1 augustus 2026 als Managing Director naast Sebastiaan van Rijnsoever.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.