[Vacatures] Femmefab zoekt een Campaign Manager

Femmefab is per direct op zoek naar een:

Campaign Manager

Femmefab is een influencer marketing agency voor vrouwen, door vrouwen. Vanuit een centrale en mooie locatie in de Amsterdamse Hallen zoeken we dagelijks de match tussen influencers en merken door middel van strategie, advies en creatie.

Ons influencerportfolio, de Femmely, bestaat uit 25 creatieve authentieke influencers. Ze richten zich allen op de doelgroep vrouwen tussen de 20 en 45 jaar. Voorbeelden hiervan zijn Michelle Bollen, Ikvrouwvanjou en Annick Velthuis. Voor deze influencers regelen we alle commerciële samenwerkingen op Instagram, YouTube en TikTok. Denk hierbij aan merken zoals Squla, Naïf, VTech en Björn Borg. Daarnaast creëren we volledige influencer marketingstrategieën voor toonaangevende merken.

Als campaign manager rol je campagnes uit van A tot Z, waarbij je de schakel bent tussen de klant en de influencer.

De werkzaamheden?

  • Marketing – Samen met de influencer marketeers bekijk jij hoe de campagnes het beste ingezet kunnen worden en vervolgens zal jij de campagne uitrollen en coördineren.
  • Campaign management - Je bent verantwoordelijk voor de planning, briefing, het optimaliseren, het analyseren en het rapporteren van de campagnes.
  • Agenda beheer – Je bent verantwoordelijk voor de planning van de agenda’s van de influencers. 
  • Communicatie – Je bent samen met je collega’s de schakel tussen de influencers en bureaus/klanten.

Wat verwachten wij van jou?

  • Uitstekende beheersing van Nederlandse taal
  • Je hebt affiniteit met influencer marketing
  • Je bent positief, communicatief en flexibel
  • Je kan overzicht houden, bent nauwkeurig en kan goed zelfstandig werken
  • Je houdt van aanpakken en bent een echte doorzetter
  • Je bent goed in het herkennen van behoeften en problemen en in het zoeken naar de juiste oplossingen
  • Je kunt goed omgaan met deadlines en je hebt geen 9-tot-5-mentaliteit

Is dit echt iets voor jou?

Als campaign manager draai je volledige campagnes en werk je vanaf de allerleukste plek in Amsterdam: De Hallen en mag je twee dagen in de week thuiswerken. Je krijgt veel verantwoordelijkheden en mogelijkheden waardoor je je kan ontwikkelen.

Herken jij je in het profiel dat wij schetsen? Stuur je motivatiebrief met CV voor 12 januari naar [email protected].

www.femmefab.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacatures] The Invaders zoekt een Campaign Lead / Projectmanager

09-06-2026 | 11:20:00
The Invaders is per direct op zoek naar Campaign Lead / Projectmanager

[Vacancy] Teamleader has a position for Customer Onboarding Manager

09-06-2026 | 10:59:00
Teamleader is directly looking for Customer Onboarding Manager - Amsterdam, Nord-Holland / Ghent, Belgium

[Vacatures] Springbok zoekt een SEO & GEO Specialist

08-06-2026 | 11:09:00
Springbok is per direct op zoek naar SEO & GEO Specialist - Den Bosch

[Vacatures] Serviceplan Group zoekt een Graphic Designer

05-06-2026 | 10:42:00
Serviceplan Group Netherlands is per direct op zoek naar een Graphic Designer - Amsterdam

[Vacatures] Scheepens zoekt een Account Manager

05-06-2026 | 10:06:00
Scheepens is per direct op zoek naar Account Manager

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

De Reclamefabriek onderzoekt marketingproductie

11-06-2026 | 17:37:00
De Reclamefabriek legt met onderzoek onder 350 marketingprofessionals en 35 diepte-interviews een structureel probleem in marketingproductie bloot.

NOISE maakt campagne voor drinkwaterbesparing

11-06-2026 | 17:28:17
NOISE is verantwoordelijk voor de landelijke campagne Word geen Douchebag. Fris in 5 minuten, die Nederlanders moet aanzetten tot korter douchen.

PEEK ontwikkelt visuele wereld voor Peachtree

11-06-2026 | 17:13:00
Voor een merk dat sterk leunt op smaak was de centrale vraag hoe die beleving direct voelbaar gemaakt kon worden

Conceptboosting maakt ICT-campagne voor VNG

11-06-2026 | 16:23:00
Met de campagne wil VNG namens 342 gemeenten laten zien hoeveel digitale techniek schuilgaat achter alledaagse gemeentelijke dienstverlening.

Cannes Lions: Publicis Amsterdam bij eerste nominaties

11-06-2026 | 14:22:00
De eerste nominaties voor de Cannes Lions zijn bekend gemaakt. Bij de Innovations Lions is Publicis Amsterdam genomineerd met de campagne Utrecht Energized voor Renault
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.