[Vacatures] DPG Media zoekt een CRO & Data Specialist

DPG Media is per direct op zoek naar een:

CRO & Data Specialist - Amsterdam

Bij DPG Media zijn we op zoek naar een CRO Data Specialist om de customer journey te optimaliseren en bezoekers op de best mogelijke manier door onze kanalen te leiden. In deze rol ben je verantwoordelijk voor het verhogen van leads door conversieprocessen te verbeteren en om data en web analyses te maken.

Met jouw kennis van A/B testing, marketing automation, data analyse, UX-design en de nieuwste AI-ontwikkelingen, help je onze conversies te maximaliseren door de juiste strategieën toe te passen en continue optimalisaties door te voeren.

Wat ga je doen?

  • Het analyseren van gebruikersgedrag en feedback
  • Optimaliseren van de gebruikerservaring door de site en kanalen
  • Uitvoeren van user testing om inzichten te verkrijgen
  • Identificeren van knelpunten in het conversieproces
  • Data verzamelen en analyseren om strategische inzichten te verkrijgen
  • Dashboarding en rapportage
  • Ontwikkelen en uitvoeren van conversie verhogende strategieën
  • Uitvoeren van A/B-tests en implementeren van verbeteringen
  • Optimaliseren van call-to-actions, navigatiestructuren en gebruikers flow
  • Samenwerken met copywriters, performance specialisten en andere stakeholders

Wie zijn wij ?

Het digital team is verantwoordelijk voor online bereik, interne en externe communicatie, leadgeneratie en retentie betreffende adverteerders en mediabureaus. Van contentontwikkeling tot digitale campagnes en het analyseren van resultaten, wij zorgen ervoor dat DPG Media zichtbaar is in de B2B-markt. Hierbij monitoren wij marktontwikkeling, nieuwe trends en ontwikkelingen op het gebied van digital marketing. Het team werkt nauw samen met sales, brand marketeers, research en IT.

Wij bieden jou

  • Een contract voor 36 uur per week
  • Een salaris afhankelijk van kennis en werkervaring
  • 8 procent vakantiegeld en 4 procent persoonlijk budget, wat naar eigen inzicht kan worden besteed
  • 23 vakantiedagen op basis van een 36 uren werkweek, met de mogelijkheid om dagen bij te kopen
  • Pensioenregeling
  • Volop opleidings- en ontwikkelingsmogelijkheden

Functie Eisen

  • Een afgeronde hbo opleiding
  • Bij voorkeur 3-5 jaar werkervaring
  • Je spreekt vloeiend Nederlands
  • Kennis van marketing automation, A.I. ontwikkelingen
  • Het kunnen opmaken van UX-designs

Nog meer redenen om bij DPG Media te willen werken

Bij DPG Media werken we voor meer dan 90 sterke nieuwsmerken, magazines, televisieprogramma’s, radiostations en online services zoals Qmusic, NU.nl, Tweakers, Libelle, VTM en meer. We bereiken maandelijks ruim 90 procent van de Nederlanders en 8 op de 10 Vlamingen.

We bieden je een professionele werkomgeving waarin we vrijheid enorm belangrijk vinden. We geven je alle ruimte om aan je toekomst te werken door het aanbieden van workshops en trainingen. Voel je vrij om bij ons ondernemer, leerling en teamspeler te zijn, en vooral om jezelf te zijn. Bij DPG Media is iedereen welkom. Dus solliciteer, wat je achtergrond ook is. Er staan ruim 5.500 slimme collega’s te popelen om je op te nemen in een team, of dat nou een projectteam, een pubquizteam of een sportteam is.

Solliciteren, en dan?

Heb je direct zin om aan de slag te gaan als SEO Specialist? Solliciteer hier. Je krijgt binnen twee weken na ontvangst van je sollicitatie altijd een reactie. Zit je bij de eerste selectie, dan zullen we telefonisch contact met je opnemen om een afspraak in te plannen. Eerst nog wat meer weten? Oliver Zwiebel, onze Recruiter beantwoordt graag je vragen. Stuur een mail naar [email protected] of bel/app naar 06 29 83 26 28.

www.dpgmedia.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Mike van der Moolen begint sales consultancybedrijf VDM Orion Group

02-07-2026 | 00:35:55
Mike van der Moolen is begonnen met een eigen sales consultancybedrijf onder de naam VDM Orion Group

Viaplay verkoopt Nederlandse activiteiten aan DPG Media

01-07-2026 | 23:37:00
Viaplay Group verkoopt zijn streaming- en tv-activiteiten aan DPG Media voor 142 miljoen euro. De verkoop zal schuldenvrij en in cash plaatsvinden, waarbij deze afhankelijk is van toestemming van de Autoriteit Consument & Markt (ACM) en banken.

WPP Media & Kantar: audio vergroot merkbekendheid

24-06-2026 | 17:25:00
Onderzoek van WPP Media en Kantar laat zien dat audio een duidelijke bijdrage levert aan merkbekendheid.

Mattie Valk & Marieke Elsinga stoppen als duo

24-06-2026 | 10:11:00
Na acht seizoenen komt er in september een einde aan de succesvolle ochtendshow Mattie & Marieke op Qmusic. Hoewel de twee besloten hebben om als duo te stoppen, blijven ze beiden actief bij de radiozender van DPG Media

Mediahuis Nederland begint pilot afhaalpunten dagbladen op Schiermonnikoog & Vlieland

25-05-2026 | 19:21:30
Mediahuis Nederland begint per 1 juli 2026 een pilot met afhaalpunten voor dagbladen van alle Nederlandse uitgevers op Vlieland en Schiermonnikoog. Daarmee blijven papieren kranten (ook die van DPG Media) beschikbaar voor abonnees en losse verkoop op beide eilanden

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Generatieve AI in het creatieve proces

06-07-2026 | 15:48:07
Generative AI is overal. AI-tools, AI-modellen en vooral: veel hype. Maar hoe gebruik je AI nou écht slim binnen je creatieve proces?

Scooperz lanceert Creator Academy

06-07-2026 | 14:36:00
Scooperz lanceert een ontwikkelprogramma binnen het Scooperz talent management

Dentsu Creative maakt Defensie-campagne voor vakmensen

06-07-2026 | 12:38:00
Defensie zet in een campagne de vakmensen centraal die gevechtstroepen ondersteunen.

ASN Bank lanceert campagne Samen maken we de toekomst

06-07-2026 | 12:22:00
Met de campagne wil de bank de merkbekendheid vergroten en haar positie als bank voor de toekomst verder uitbouwen.

Frieda Ulsamer de Waard treedt toe tot directie DartDesign

06-07-2026 | 10:29:00
Zij start op 1 augustus 2026 als Managing Director naast Sebastiaan van Rijnsoever.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.