[Vacatures] Axioma zoekt een Magazine manager

Axioma is per direct op zoek naar een:

Magazine manager

Word jij content van content? En weet jij als magazine maker de aandacht te vangen én via digitale publicaties vast te houden? Dan zijn wij op zoek naar jou, want wij zoeken een…bladen baas 2.0.

Kerntaken

Content creator, bladen baas, magazine manager: welke naam je het beestje ook geeft, wij zoeken vooral iemand met kennis van – en liefde voor! – zowel off- als online media. In de functie van bladen baas 2.0 ben je verantwoordelijk voor de contentcreatie en -realisatie van een aantal mooie magazinetitels en projecten uit ons portfolio. Je bewaakt de kwaliteit, planning en het budget van jouw projecten en werkt nauw samen met je klanten en onze studio. Kortom: jouw kerntaak? Excelleren! Je bent immers niet voor niets bladen baas 2.0.

Profiel

  • Een creatieveling met een soft spot voor het maken van mooie magazines
  • In het bezit van een journalistieke – of vergelijkbare – opleiding (HBO)
  • Ervaren in het managen van magazines en online doorvertalingen (SEO)
  • In het bezit van een breed netwerk
  • Kritisch, communicatief en vaardig
  • Een leuke collega

 

Aanbod

  • Een mooie functie bij een creatief bureau (tussen de 24-32u)
  • Uitdagende projecten voor toonaangevende opdrachtgevers
  • Veel vrijheid om buiten de lijntjes te kleuren en eigen initiatief
  • Een informele en open cultuur
  • Een groep creatieve vakidioten op een unieke locatie

 

Over Axioma

Axioma is een fullservice communicatiebureau. Of het nu gaat om branding, communicatie, contentmarketing, storytelling of een magazine… Uiteindelijk gaat het om het maken van contact. Écht contact. Alleen dan genereer je maximale impact. Telefoon: 035 548 81 40; Mail: [email protected]; Adres: Lt. Gen. Van Heutszlaan 4, 3743 JN Baarn.

Word jij content van deze vacature?

Dan zien wij jouw sollicitatie graag tegemoet! Stuur je cv en korte motivatie naar [email protected].

www.axioma.nl

 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

REVITALIZE versterkt team met Floris Heyne

16-04-2026 | 16:27:54
REVITALIZE heeft Floris Heyne aangesteld als Creative Lead. In deze rol wordt hij verantwoordelijk voor de creatieve output van het bureau

[Vacatures] Creative Family zoekt een (Junior) Front-end Developer

16-04-2026 | 15:34:00
Creative Family is per direct op zoek naar een(Junior) Front-end Developer

[Vacatures] Creative Family zoekt een (Junior) WordPress Developer

16-04-2026 | 15:19:00
Creative Family is per direct op zoek naar een(Junior) WordPress Developer

Roche kiest 0930 voor zomerweek-activatie

16-04-2026 | 13:17:00
0930 creative agency verzorgt de activatie van Roche Diabetes Care tijdens de Libelle-Margriet Zomerweek 2026.

Niels Braat: Is same day delivery de toekomst van retail?

16-04-2026 | 12:45:11
De komst van Joybuy in Nederland en België voelt als een klassieke “hier moeten we iets van vinden” ontwikkeling.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Pie Kamau

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.