[Vacatures] ACT.agency zoekt een Senior Account Manager

ACT.agency is per direct op zoek naar een:

Senior Account Manager

Wil jij als deel uitmaken van een nieuw creatief advertising & content bureau in de Houthavens en samen met een dynamisch team mooi werk maken? ACT Now!

ACT. agency staat voor Advertising and Content Together. Wij geloven in een geïntegreerde advertising en content aanpak. Met onze ACT.vertising zorgen we ervoor dat merken zich strategisch en creatief onderscheiden, always-on communiceren en zo consistent blijven communiceren op de korte én lange termijn. In ons kantoor in de Amsterdamse Houthavens werken we inmiddels met 24 mensen op accounts van onder andere LG Benelux, Odido, Ben, Lassie, Schiphol, WereldOuders, Hema, BaByliss en Prénatal. En zijn nu per direct op zoek naar een Senior Account Manager.

Taken

Als account alleskunner ben je verantwoordelijk voor het zelfstandig begeleiden van projecten en klanten. Je bent een teamplayer die je collega’s weet te mobiliseren en te motiveren. Je bent in staat om de behoefte van onze klanten te vertalen naar een inhoudelijke debrief en je kan ze adviseren m.b.t hun communicatievraagstuk. Je bent verantwoordelijk voor productieplanning, voortgang en (financiële) rapportage en werkt nauw samen met onze andere Account Managers, Creatie, de Studio, externe partners én klanten.

Vereisten

  • Je beschikt over minimaal hbo werk- en denkniveau
  • Je hebt minimaal 7 jaar account ervaring bij een creatief reclamebureau
  • Je hebt zowel ervaring met on- en offline projecten (o.a. met drukwerk & POS-materialen)
  • Je bent een nieuwsgierige, sterke persoonlijkheid met humor en vol energie die het team en klanten graag verder helpt
  • Je hebt oog voor detail en werkt gestructureerd en nauwkeuring
  • Je hebt een uitstekende beheersing van Engels en Nederlands
  • Je denkt proactief, ontwikkelt initiatieven en creëert kansen voor ons als bureau

Benefits

  • Een klantportfolio dat je elke dag uitdaagt om je talent te laten zien
  • Een platte organisatie waarbij jouw mening telt
  • Een gezellige en open werkomgeving
  • Goede arbeidsvoorwaarden & ontwikkelingsmogelijkheden
  • Een toffe werkplek in de Houthavens, een lekkere lunch, regelmatig borrels; straks bij lekker weer op ons grote dakterras
  • Ruimte voor persoonlijke ontwikkeling en voor training/opleiding om je skills verder te ontwikkelen
  • Pensioen opbouw
  • Onbeperkt vakantiedagen
  • OV kaart voor al je vervoer
  • MacBook om thuis en op kantoor goed te kunnen werken

Zie jij deze rol helemaal zitten? Laat snel van je horen en groei met ons mee!

Over ACT.agency

Als ACTagency bieden we als een van de weinige, onafhankelijke bureaus van Nederland, een model voor advertising en content samen. In plaats van dat adverteerders een mix van bureaus moeten zoeken om een geïntegreerde campagne te ontwikkelen, vinden ze bij ACTagency alles in één huis. Onze werkwijze noemen we ACT.vertising en deze kenmerkt zich door de ervaring van een reclamebureau te mixen met de mentaliteit van een always-on contentbureau. Daarmee zorgen we voor een effectief, relevant en consistent merkverhaal over alle kanalen. Wij werken elke dag vol trots voor T-Mobile, LG Benelux, Lassie, Wereld Ouders, BaByliss, Tele2, Beter Bed, Denon en Nationale-Nederlanden.

Geïnteresseerd?

Ben jij onze nieuwe Senior Account Manager

en heb je zin om een fijn team aan te sturen dat vol zit van ambitie? Solliciteer hier bij ACT agency en wie weet wordt jij onze nieuwe manager!

www.act.agency

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 Lees ook:

[Vacatures] ACT.agency zoekt een Social Media Manager

04-05-2026 | 11:42:00
ACT.agency is per direct op zoek naar Social Media Manager - Amsterdam

Boekenweekgeschenk geeft toegang tot 200 musea

17-03-2026 | 08:55:00
Op 22 maart geldt het Boekenweekgeschenk als entreebewijs. De campagne is ontwikkeld door ACT.agency in opdracht van CPNB en de Museumvereniging.

[Vacatures] ACT.agency zoekt een Account/Projectmanager

13-03-2026 | 08:55:00
ACT.agency is per direct op zoek naar Account/Projectmanager - Amsterdam

[Vacatures] ACT.agency zoekt een Junior Account/Projectmanager

13-03-2026 | 08:43:00
ACT.agency is per direct op zoek naar Junior Account/Projectmanager - Amsterdam

Pablo van den Berg: AI is geen innovatieproject, maar een infrastructuur

09-03-2026 | 14:49:00
In deze reeks spreekt Berber Hoekstra met experts uit de branche om te ontdekken hoe merken AI succesvol kunnen inzetten en de connectie met hun publiek behouden


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Andy Mosmans: (N)Odido

13-05-2026 | 11:46:00
Odido wilde laten zien dat het anders kon. Beter. Menselijker. Totdat de werkelijkheid zich meldde.

Dentsu bundelt media en creatie voor influencermarketing

13-05-2026 | 10:39:30
Dentsu Influence brengt teams en disciplines samen, van SEO en Branded Content tot Social Commerce, Brand Activations en Gaming

[Vacatures] Somention zoekt een Client Service Director

13-05-2026 | 10:30:00
Somention is per direct op zoek naar een Client Service Director - Full-time / Part-time · Rotterdam

PAKT verkoopt Volstok aan eigen management

13-05-2026 | 08:46:00
Volstok gaat na een management buy-out zelfstandig verder onder leiding van het managementteam.

Dentsu stijgt, WPP krijgt tik op beurs

12-05-2026 | 22:47:00
WPP verloor afgelopen week bijna 5 procent op de beurs, ondanks accountwinst bij JLR en een rol binnen de wereldwijde bureaustructuur van Heineken
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Marlene

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.