[Vacatures] ACE | Blauw Gras zoekt een Sr. Account Manager

ACE | Blauw Gras is per direct op zoek naar:

Sr. Account Manager -Fulltime · Amsterdam

Wij zoeken bruggenbouwers tussen ons en onze klanten. Ben jij niet bang voor grote merken? En weet jij mogelijkheden te scheppen voor innoverende campagnes? Dan zijn we een match. Want ACE | Blauw Gras zoekt een Senior Account Manager die altijd het overzicht bewaart, de lijnen kort houdt en nieuwe groeikansen opmerkt en verzilvert. Je bent verantwoordelijk voor diverse accounts, de klanttevredenheid/relatie alsook commercieel en de spin in het web rondom creatieve- en strategische output. Daarnaast speel je een belangrijke rol in het toevoegen van nieuwe prachtmerken aan ons portfolio; jouw netwerk en commerciële honger zijn hierbij doorslaggevend. Je bent nauw betrokken bij topline strategie en conceptontwikkeling en werkt nauw samen met de strateeg en Creative Director. Qua uitvoering van campagnes en (ongoing) content-ontwikkeling wordt samengewerkt met de Project Managers en Creatives. Weet je een team te voeden met de juiste energie en heb je een proactieve mindset? Lees verder!

Wie zijn wij?

ACE | Blauw Gras is de social-first agency met oog voor cultuur. Wij zetten het social speelveld op z’n kop met vernieuwende concepten en campagnes. Sinds 2020 zijn wij onderdeel van ACE. Voor onze klanten werken wij nauw samen met onze familieleden ACE | Glasnost en ACE | Content Icons omdat we geloven dat door social, PR en influencing aan elkaar te verbinden, wij grote merken nóg groter kunnen maken.

  • Oog voor community. Wij houden elke dag de nieuwste social trends in de gaten. Op content niveau, maar ook in de comments. Zo weten we wat er speelt onder de doelgroep waardoor we campagnes en concepten maken waar mensen écht naar willen kijken.
  • Enjoy the game. Hier gaan we elke dag met plezier aan de slag. We inspireren elkaar en zorgen ervoor dat iedereen voldaan de laptop weer dichtklapt. Maar daar eindigt het verhaal niet. Wij vieren onze overwinningen groots. Daarom vind je ons vaak juichend in onze eigen bar.
  • Gedreven door groei. Gepassioneerd laten we merken groeien met de kracht van social, maar we hebben ook focus voor persoonlijke groei. Daarom is ons team zo ingericht zodat je het meeste uit jezelf kan halen. Wij helpen je te zijn wie je wilt zijn en maken in de tussentijd ijzersterk werk.

Wie ben jij?

Als Sr. Account Manager heb jij een voorliefde voor het vak en geloof je in de kracht van content. Met een commerciële achtergrond en een (bureau)ervaring van minimaal 4+ jaar, heb je kennis en ervaring op het gebied van Social Media, Influencer Marketing en/of PR. Je weet wat de advertising mogelijkheden zijn, hebt een netwerk opgebouwd, en kan prille contacten omzetten in leads, en leads weer omzetten in potentiële klanten. 

Met zowel Nederlandse als Engelse communicatieve vaardigheden weer je klanten mee te nemen en te overtuigen. Je bent oplossingsgericht, flexibel, stressbestendig en proactief, een echte teamplayer die altijd naar het beste resultaat streeft.

Wat we bieden

ACE | Blauw Gras is gevestigd binnen Club ACE in Amsterdam. Een toffe werkomgeving met een schitterend uitzicht op de Houthavens, en fantastische lunch en koffie. We zijn een gezellig, enthousiast en ambitieus team in een informele sfeer. Er is ruimte voor groei, ontwikkeling, initiatief en pro-activiteit. Mensen met skills kunnen snel impact maken. Op kantoor staat de muziek altijd aan, dus je hebt absoluut inspraak op onze Spotify-lijst. We bieden o.a. thuiswerken, een pensioenregeling, 27 vakantiedagen en aanvullend geboorteverlof aan.

About ACE

Welcome to ACE, a young and savvy network made for the new world. We work at the intersection of culture and technology for the brands of tomorrow. ACE is a house of specialists, working as one. 250 people, 12 agencies, 3 offices, 1 mindset.

Young is not an age, it’s a mindset. Forever young means forever curious. We pioneer forward, learn as we go, and in reaching our collective goals we never forget to enjoy the ride! We believe in creativity and innovation as a force for change. By challenging perspectives we spark change and inspire others to do the same.

Interesse? Solliciteer hier.

www.blauw-gras.com/nl

www.thisisace.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacatures] ACE zoekt een Senior UX/UI Designer

12-06-2026 | 13:37:00
ACE is per direct op zoek naar Senior UX/UI Designer - Fulltime · Amsterdam

[Vacatures] ACE zoekt een Senior Social Creative

29-05-2026 | 09:18:00
ACE is per direct op zoek naar Senior Social Creative - Fulltime · Amsterdam

Dorien Kuiken vertrekt bij ACE

26-05-2026 | 14:59:00
Dorien Kuiken verlaat ACE PR per 1 juni. Zij was sinds augustus 2025 Head of ACE PR en gaf leiding aan de PR-tak van ACE

Esprix 2026: Goud voor Ace, TBWA en DDB

21-05-2026 | 00:43:00
Tijdens de bijzondere uitreiking tussen levensgrote geprojecteerde kunst van Van Gogh zijn de bronzen, zilveren en gouden bekroningen bekendgemaakt.

ACE PR wint Center Parcs pitch

11-05-2026 | 08:36:00
De samenwerking volgde op een pitchtraject in maart en richt zich op het versterken van de positie van Center Parcs als lifestylemerk


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bart Koomen en Caroline Gersdorf lanceren Twelve

16-06-2026 | 13:46:00
Twelve is gestart als micro agency voor bedrijven die gericht willen groeien.

Mediahuis Nederland en dentsu zetten agentic buying in

16-06-2026 | 12:27:00
Volgens de betrokken partijen laat de campagne zien hoe AI-agents kunnen worden ingezet binnen bestaande mediaprocessen

NOSUCH neemt Goddard Agency over

16-06-2026 | 11:43:51
Naast een basis in sectoren als energie, ICT en financiële dienstverlening, breidde NOSUCH zich eerder al uit met XYZ Creative Agency.

Havas Lemz ontwikkelt merkcampagne voor GrandOptical

16-06-2026 | 00:29:00
GrandOptical heeft een door Havas Lemz ontwikkelde campagne gelanceerd onder de noemer Zie het Verschil

Lisa Vande Weghe (Springbok Agency): TikTok Shop in België

15-06-2026 | 19:34:00
België is altijd een trage volger geweest op het gebied van social commerce, maar dat maakt dit moment juist zo uniek
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.