TikTokTalkshow van KPN en Dentsu van start gegaan met aflevering over pesten

De TikTokTalkshow live van KPN en Dentsu Creative is deze week van start gegaan met een aflevering over pesten, onder begeleiding van presentator Robbert Rodenburg. De zesdelige talkshow is erop gericht om jongeren een podium te geven over onderwerpen die voor hen belangrijk zijn. Social listening vormt de basis voor de show.

Melvin Gaal, manager social media bij KPN: “Het internet is een mooie plek, waar ontzettend veel mogelijk is, maar het heeft ook een minder leuke kant. Jongeren komen daar helaas bovengemiddeld vaak mee in aanraking, wat aanleiding kan zijn voor serieuze problematiek. Daarom willen we juist voor hen een plek creëren waar zij over deze problemen kunnen praten.”

Cyberpesten

De eerste aflevering over cyberpesten met Cathalina liet na de Week Tegen Pesten en de opkomst van Gossip Girl-accounts zien hoe actueel online pesten is, en de online community bevestigde in de reacties hoe groot dit probleem is. In de zogeheten Afterlive wordt er samen met specialisten zoals HelpWanted gesproken over het onderwerp en bieden zij tegelijk een plek waar jongeren naartoe kunnen.

Carolijn van West, senior creative bij Dentsu Creative: “Ondanks het format van een talkshow moet het zo native mogelijk aanvoelen voor TikTok, maar de gasten en onderwerpen verdienen wel dezelfde productionele liefde als wanneer onderwerpen op tv besproken worden.”

De Afterlive over Cyberbullying is vanaf woensdag 11 oktober terug te kijken. De volgende TikTokTalkshow live behandelt Shaming, en is woensdag 18 oktober vanaf 20:00 uur te zien op TikTok: @tttalkshow

www.dentsu.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Heineken introduceert Heerlijk Hè als pay-off

26-05-2026 | 12:12:00
Heineken kiest in Nederland voor een andere merkkoers met de pay-off Heerlijk Hè. Met de campagne zet de brouwer samenzijn en gezelligheid centraal

Heineken: Minder bureaus, meer focus en samenwerking

11-05-2026 | 07:07:00
Heineken heeft de uitkomst bekendgemaakt van een wereldwijde herziening van het bureaumode

Studie Dentsu herijkt effectiviteit van videoadvertising

12-04-2026 | 21:50:00
Dentsu presenteert met The Brand Reset een grootschalig onderzoek naar de effectiviteit van videoadvertising

Tapestry benoemt Dentsu tot wereldwijde mediapartner

20-03-2026 | 11:06:25
Dentsu is benoemd tot global agency of record voor modehuis Tapestry, Inc. buiten de Verenigde Staten

Richard Smoorenburg: Q1 gaat lekker! Of toch niet?

04-03-2026 | 09:35:00
Q1 is als vanouds begonnen. De telefoons staan roodgloeiend, de pitch-aanvragen vliegen je om de oren en de buzz in de markt is voelbaar


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Boaz Disselkoen start Studio BRO BRO

26-05-2026 | 17:02:00
Onder de naam Studio BRO BRO richt hij zich op strategie, campagnes, innovaties, activaties en interim marketingwerk.

Natwerk introduceert BiFi Chicken in Nederland

26-05-2026 | 16:33:00
De introductie volgt op een eerdere uitrol in Duitsland en markeert een volgende stap in de ontwikkeling van het snackmerk.

Rabobank start landelijke Rabo ClubSupport-campagne

26-05-2026 | 15:51:26
Clubs en verenigingen kunnen zich vanaf vandaag aanmelden voor financiële ondersteuning, waarna Rabobank-leden bepalen welke organisaties een bijdrage ontvangen.

Michael Nap: Social bureaus moeten stoppen met merken verstoppen

26-05-2026 | 14:49:00
Iedereen die door zijn TikTok- of Instagram-feed scrollt, ziet hetzelfde: merken die met creators proberen in te spelen op social culture.

Niels de Kuiper naar Hotel L'Amour

26-05-2026 | 14:21:00
Na achttien jaar bij TBWA\NEBOKO, verdeeld over twee periodes, sluit hij zich aan bij de creatieve directie van Hotel L'Amour.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.