The Others maakt Samsungs Europese campagne voor de ClimateHub & Hydro Unit

Om de ClimateHub en Hydro Unit van Samsung in heel Europa in de spotlights te zetten, ontwikkelde The Others een introductie-campagne om te laten zien wat voor rol de systemen in huishoudens kunnen spelen.

De Samsung ClimateHub-oplossing is ontworpen met een compacte hydro-unit met geïntegreerde tank met een grote capaciteit voor warm water voor huishoudelijk gebruik (200 of 260 liter). Het compacte en modulaire ontwerp zorgt voor eenvoudige integratie in keuken of bijkeuken.

The Others produceerde als basis één hoofdfilm, voor beide apparaten. De combinatie van 3D-animatie en mensen biedt hierbij de vrijheid om een betrekkelijk abstract onderwerp toegankelijk neer te zetten.

Deze film stond aan de basis van de campagne en is doorvertaald in diverse shorts voor op de socials en stills voor aanvullende uitingen zoals (D)OOH, banners, leaflets en print ads.

De campagne wordt uitgerold in de verschillende landen waarin Samsung Climate Solutions actief is.

Credits:
Opdrachtgever Samsung Climate Solutions: Janneke Rozendaal, Merel Bartels, Esther Kennis | Agency The Others: Alewijn Eijgenraam, Chris Visser, Celeste Slijters, Rolf Meijer, Bram van Geerensteijn, Tijmen Bergsma | 3D Animatie Redrum, Ed van Hout, Valesca Florijn, Marvey Izijk

www.the-others.eu

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

The Others maakt eindejaarscampagne Kinderfonds

27-11-2025 | 08:54:07
De campagnefilm laat zien wat afstand betekent wanneer een kind in het ziekenhuis ligt en hoe de Ronald McDonald Huizen die afstand helpen overbruggen.

The Others ontwikkelt visuele identiteit fonQ

24-11-2025 | 09:19:02
De stijl brengt naar voren dat het merk zich richt op uitgesproken en toegankelijke woonproducten.

The Others bouwt aan identiteit van Bouwmaat

23-03-2025 | 16:33:00
Met de aangepaste merkidentiteit wil het bedrijf zich consistenter profileren in alle communicatie-uitingen.

[Vacatures] The Others zoekt een Creative Brand Designer

03-03-2025 | 11:12:00
The Others is per direct op zoek naar een Creative Brand Designer - 32-40 uur · Amersfoort

The Others en VVV Cadeaukaart lanceren merkcampagne: Wat geef jij?

12-11-2024 | 09:31:57
Het communicatie- en campagneconcept is gebaseerd op de vraag die velen zich stellen bij een feestelijke gelegenheid: “Wat geef jij?”

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

PostNL en SuperRebel: jongere doelgroepen blijven verrassen op TikTok

01-07-2026 | 17:02:00
SuperRebel.Agency is sinds eind 2023 actief als het TikTok-bureau voor PostNL. Inmiddels heeft PostNL meer dan 50.000 volgers op TikTok

Cogonez ontwikkelt merkidentiteit Havenweek Amsterdam

01-07-2026 | 13:10:20
Creatief bureau Cogonez heeft de merkidentiteit van Havenweek Amsterdam ontwikkeld. Voor dit evenement dat van 15 tot 21 juni plaatsvond,heeft Cogonez de huisstijl, website, vlaggen, banners, signing en alle overige communicatiemiddelen gemaakt

Overname activa KesselsKramer kostte 60.000 euro

01-07-2026 | 12:18:00
De overname van de activa van KesselsKramer kostte 60.000 euro. Dit blijkt uit het eerste insolventieverslag van KesselsKramer BV van curator Els Doornheim van De Vos & Partners Advocaten

Arjan Pomper: Klanten vinden Brigada vooral logisch

01-07-2026 | 12:14:00
Sinds 18 juni 2026 gaan zes bureaus van 62MILES samen verder onder de naam Brigada

[Vacatures] Follo zoekt een Head of AI

01-07-2026 | 11:55:00
Follo is per direct op zoek naar Head of AI - 32-40 uur | Hybride werken
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.