The Others laat VVV Cadeaukaart tot leven komen: Giftcard van het jaar 2023

Creatief bureau The Others heeft de implementatie van een compleet nieuwe productlijn rondom de VVV Cadeaukaart verzorgd, die op 30 maart is uitgeroepen tot Giftcard van het Jaar 2023. De kaart won de categorie Multi Keuzecadeaukaart en Overall Favoriet van 2023 tijdens het Giftcard van het Jaar-event. 

The Others bedacht de strategie en conceptontwikkeling, en verzorgde de complete uitwerking in-house, om de kaart zichtbaarder te maken en de sales en het marktaandeel te vergroten.

De nieuwe productlijn van de VVV Cadeaukaart bestaat niet alleen uit een reeks designs voor de omslagen, maar ook uit producten zoals de cadeaukaart voor jongeren en belevenissen. Op deze manier speelt de VVV Cadeaukaart nog beter in op hun doelgroepen en hun wensen.

De kaart is voorzien van een omslag die echt voelt als een cadeautje. Ondersteunende informatie staat dan ook op de binnenkant, zodat de omslag van de VVV Cadeaukaart er feestelijk uitziet als je hem geeft, aldus The Others.

Van bon naar cadeau

In 2017 is de VVV Cadeaubon omgetoverd tot de VVV Cadeaukaart. Daarmee is er een einde gekomen aan de iconische VVV Cadeaubon en was het tijd om Nederland kennis te laten maken met de nieuwe VVV Cadeaukaart. The Others ondersteunde de organisatie tijdens deze transitie door de productlijn, visuele identiteit, merkstrategie, introductiecampagne en transitiecommunicatie te realiseren.

www.the-others.eu

www.vvvcadeaukaarten.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Andy Mosmans: (N)Odido

13-05-2026 | 11:46:00
Odido wilde laten zien dat het anders kon. Beter. Menselijker. Totdat de werkelijkheid zich meldde.

Dentsu bundelt media en creatie voor influencermarketing

13-05-2026 | 10:39:30
Dentsu Influence brengt teams en disciplines samen, van SEO en Branded Content tot Social Commerce, Brand Activations en Gaming

[Vacatures] Somention zoekt een Client Service Director

13-05-2026 | 10:30:00
Somention is per direct op zoek naar een Client Service Director - Full-time / Part-time · Rotterdam

PAKT verkoopt Volstok aan eigen management

13-05-2026 | 08:46:00
Volstok gaat na een management buy-out zelfstandig verder onder leiding van het managementteam.

Dentsu stijgt, WPP krijgt tik op beurs

12-05-2026 | 22:47:00
WPP verloor afgelopen week bijna 5 procent op de beurs, ondanks accountwinst bij JLR en een rol binnen de wereldwijde bureaustructuur van Heineken
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.