[The List] team5pm

BESCHRIJVING BUREAU

Wij zijn een data-gedreven content groep, gespecialiseerd in online commercials, YouTube en social. Dit doen we samen met onze labels 5pm en Lijm Amsterdam. We brengen de werelden van data en creativiteit samen. Vanuit Amsterdam, Kaapstad, Stockholm en Warsaw maken onze creatieve data-geeks effectieve content voor merken op platforms als TikTok, Instagram en YouTube. 

We weten waar jouw doelgroep is, en je concurrentie niet - zo vinden we de ‘sweet spot’ voor jouw merk. Dat doen we middels onze unieke tooling-mix, met als speerpunt onze eigen ontwikkelde video-SEO-technologie topictree. Topictree analyseert kijk- en zoekgedrag van jouw doelgroep. Met deze data en een flinke dosis creativiteit, maken we content die jouw doelgroep écht wil zien op platforms die ze ook écht gebruiken.

CONTACTGEGEVENS

Baarsjesweg 198
1057 HR Amserdam
[email protected]
0634-49 35 21

WEBSITE

www.team5pm.com

SOCIAL MEDIA

LinkedIn
Instagram
YouTube

AANTAL WERKNEMERS

130

ONDERDEEL BUREAUNETWERK

team5pm | de data-gedreven content groep

KLANTEN

Basic-Fit
Beter Bed
BOL.
De Bijenkorf
Gymgrossisten
Heineken
HelloTV
HEMA
Holland & Barrett
HP
Interpolis
KNLTB
KPN
Omroep Zwart
PlayStation
Prime Video
Rabobank
Transavia
Unilever
Vattenfall
Volkswagen

SPECIALISMEN

Social media
YouTube
Online Commercials

GEWONNEN PRIJZEN SINDS 2022

The YouTube Works Awards
The Webby Awards
The European Search Awards
The Global Search Awards
Friends of Search Awards

CONTACTPERSOON 

Ronen Wolf
[email protected]

0613-72 24 06

ALGEMEEN DIRECTEUR

Jelmer Wind
[email protected]

CREATIEF DIRECTEUR

Tom Schoufs
[email protected]

The ListTHE LIST

Marketing Report lanceert reclamebureau-database The List. Alle bureaus in Nederland kunnen zich gratis registreren.

Een wel heel makkelijke manier om je extra in de kijker te spelen bij marketeers en pitchbegeleiders.

Registreer jouw bureau voor The List hier

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

[The List] EUSA PR

02-06-2026 | 10:34:27
EUSA PR is een internationaal PR-bureau voor Nederlandse en Europese deeptech-, biotech-, healthtech- en cleantechbedrijven die hun zichtbaarheid willen vergroten in Europa

[The List] The Content Department

20-05-2026 | 15:22:01
Wij zijn een contentmarketingbureau dat geen aandacht koopt, maar interesse verdient. Met focus op organisch bereik én aantoonbare resultaten.

[The List] Bittersweet Films

19-05-2026 | 12:26:52
Bittersweet Films is een studio voor storytelling-strategie en creatieve productie, gevestigd in Den Haag en opgericht in 2025 door Lucy van Gaalen, Stephen Kearney en Tom Verberne

[The List] Catch of the Day

19-05-2026 | 11:53:00
Catch of the Day is dé specialist in online marketing en fundraising voor goede doelen en events

[The List] met melk.a Fixed Fee Creative Party.

20-03-2026 | 12:41:21
met melk. is geen traditioneel bureau, maar een fixed fee creative party voor merken die meer willen dan een klassieke agency of één in-house hire kan bieden.
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Colorclub presenteert roadmap voor toekomst van events

02-06-2026 | 16:39:00
De eventsector staat op een kantelpunt. Dat is de conclusie van het eerste RE:HUMAN-congres, georganiseerd door event agency Colorclub in de Planet Group Arena in Gent.

Dorst & Lesser lanceert AI-bureau Jack & AI

02-06-2026 | 16:00:05
Dorst & Lesser heeft Jack & AI gelanceerd, een bureau dat zich richt op de ontwikkeling van AI Content Engines voor merken.

Line-up St-Canneke 2026 compleet

02-06-2026 | 15:42:38
Tijdens het evenement worden inzichten, trends en bekroond werk van Cannes Lions gedeeld met professionals uit de sector.

Rijksoverheid zet aanbesteding campagnes Dienst Publiek en Communicatie uit

02-06-2026 | 15:38:15
De Rijksoverheid heeft via het Ministerie van Algemene Zaken een aanbesteding uitgezet voor de campagnes die via de Dienst Publiek en Communicatie (DPC) worden uitgezet.

Richard Smoorenburg: De holdco als walled garden

02-06-2026 | 14:33:00
In een van mijn vorige columns vroeg ik uiterst vriendelijk of ik een keertje mocht meekijken onder de motorkap van de ronkende AI-platformen van de grote holdco’s.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.