[The List] Applepie communicatie

BESCHRIJVING BUREAU

Applepie communicatie zorgt voor een goed verhaal met een pakkende kop en een niet loslatende staart. Applepie geeft vorm aan heldere boodschappen die stevig blijven hangen. Dat doen ze met waardevolle content, een passend design, een goed uitgedacht communicatieplan. Want wat, of hoe je ook communiceert, je moet het wél altijd waar kunnen maken. Het moet naadloos passen binnen je identiteit, je doelgroep in het hart raken en aansporen tot actie. Maar dé belangrijkste voorwaarde is... die smaakvolle boodschap moet blijven hangen!

CONTACTGEGEVENS

Liessentstraat 9a
5405 AH Uden
0413-24 34 60
[email protected]

WEBSITE

www.applepie.nl

SOCIAL MEDIA

Instagram

AANTAL WERKNEMERS

20

ONDERDEEL BUREAUNETWERK

NRG | New Retail Group

SPECIALISMEN

Branding
Creatie
Activatie
Development

CONTACTPERSOON 

Albert Top
[email protected]

The ListTHE LIST

Marketing Report lanceert reclamebureau-database The List. Alle bureaus in Nederland kunnen zich gratis registreren.

Een wel heel makkelijke manier om je extra in de kijker te spelen bij marketeers en pitchbegeleiders.

Registreer jouw bureau voor The List hier

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

[The List] met melk.a Fixed Fee Creative Party.

20-03-2026 | 12:41:21
met melk. is geen traditioneel bureau, maar een fixed fee creative party voor merken die meer willen dan een klassieke agency of één in-house hire kan bieden.

[The List] Blaudruck

11-02-2026 | 13:31:41
Blaudruck is een creatief PR-bureau dat merken helpt aandacht te verdienen. Wij geloven dat verdiende aandacht begint bij PR-gedreven positionering

[The List] Wunder

23-01-2026 | 13:38:12
Wunder is een creatief geleid en strategisch gedreven branding bureau uit Amsterdam.

[The List] SEM agency

13-01-2026 | 16:08:41
SEM agency. Wij geven merken een hartslag.

[The List] Giesbers retail

07-01-2026 | 16:10:54
Wij zijn jouw creatieve all-in-one partner voor strategie, creatie en contentproductie.
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Coen Zuijdervliet: Reet, kak, bil (of gewoon goede reclame?)

23-04-2026 | 10:12:30
Er lijken de laatste tijd wat ongeschreven reclameregels te sneuvelen. En eerlijk? Dat is verfrissend.

SteamTalmark start wervingscampagne Veiligheid & Service

23-04-2026 | 09:50:00
In de campagne staan huidige medewerkers centraal, die potentiële collega’s uitnodigen om als buddy mee te lopen en het vak van dichtbij te ervaren.

Stukje van mij Global Grand Effie Contender

23-04-2026 | 07:19:00
KPN heeft met de campagne Stukje van mij een nominatie gekregen als Global Grand Effie Contender tijdens de Global Best of the Best Effie Awards 2025. Eerder werd de campagne al bekroond bij de Effie Europe Awards

Marco van Lisdonk: Duurzaamheid is geen doelgroep, het is een koopsignaal

22-04-2026 | 13:28:04
Duurzaamheid is op YouTube geen niche meer. Voor adverteerders is dat een interessant gegeven, want rond die oriëntatie speelt zich veel meer af

Fontys-studenten winnen RA*W Short Form Challenge

22-04-2026 | 13:18:20
Isabel van den Berkmortel en Dean Flaat ontwikkelden het winnende Koningsdag-concept voor Bar-le-Duc.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.