The Flower Farm en Blyde Benelux starten samenwerking

Blyde Benelux ondersteunt The Flower Farm met PR, thought leadership, communicatie en activatie

The Flower Farm werkt vanaf nu samen met communicatiebureau Blyde Benelux. Beide organisaties willen met de samenwerking bijdragen aan een leefbare planeet. Door de krachten te bundelen, zetten zij in op bewustwording en gedragsverandering rondom ontbossing.

Blyde Benelux ondersteunt The Flower Farm met PR, thought leadership, communicatie en activatie. De samenwerking is gericht op de lange termijn. Arjen van Strien, CEO van The Flower Farm: "We willen niet alleen lekkere producten maken, maar ook een beweging creëren. Hoe meer mensen we kunnen inspireren door voor ontbossingsvrije producten te kiezen, hoe beter. Dat begint bij het informeren van consumenten over waar palmolie in zit en wat de gevolgen van de productie zijn voor onze planeet."

Samenwerking gericht op bewustwording en activatie

The Flower Farm maakt margarine en broodbeleg zonder palmolie. Daarmee wil het merk bijdragen aan het tegengaan van ontbossing. De missie sluit aan bij de aanpak van Blyde Benelux, dat uitsluitend samenwerkt met partijen die inzetten op positieve impact.

Palmolie is te vinden in meer dan de helft van de supermarktproducten, maar de productie ervan zorgt voor grootschalige ontbossing. In 2023 verdween wereldwijd 3,7 miljoen hectare aan tropisch regenwoud. Arjen van Strien: "Het is van fundamenteel belang dat de ontbossing voor palmolieplantages wordt gestopt."

Blyde Benelux ondersteunt impactgedreven merken

Blyde Benelux heeft ervaring met campagnes die inzetten op gedragsverandering. Het bureau werkte eerder voor onder andere Vandebron, Too Good To Go en Stichting De Buurt. Nynke Geus-van den Broek, oprichter van Blyde Benelux: "The Flower Farm laat zien dat je met goede producten en een sterk verhaal écht impact kunt maken. Wij zijn er trots op om hen te helpen hun boodschap nog verder te verspreiden en mensen op AAN te zetten om met kleine dagelijkse acties een positief verschil te maken."

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Natasja Gregorowitsch: Eigen newsroom geeft regie

09-04-2026 | 15:14:00
Marketing Report spreekt Natasja Gregorowitsch over de veranderende rol van de newsroom, de invloed van AI op PR en waarom juist consistentie, structuur en geloofwaardigheid aan belang winnen.

[Vacatures] TEAM LEWIS zoekt een PR Adviseur

09-04-2026 | 11:18:00
TEAM LEWIS is per direct op zoek naar PR Adviseur - Eindhoven

Mannelijke dj’s verdienen fors meer dan vrouwen

02-04-2026 | 08:59:00
Uit onderzoek van ABN AMRO blijkt dat een mannelijke top-dj jaarlijks gemiddeld 900.000 euro meer verdient dan een vrouwelijke collega.

Samsung opent S26Mart pop-up in Amsterdam

30-03-2026 | 11:59:00
Met het concept grijpt het merk terug op zijn oorsprong als Koreaanse buurtsupermarkt en koppelt dit aan de introductie van de Samsung Galaxy S26 Series.

Butternut Box kiest TEAM LEWIS als PR-partner

30-03-2026 | 09:48:52
Na een eerdere samenwerking rond de lancering van Butternut Bistro kiest het merk voor een structurele invulling van PR in de Belgische markt.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Welkoop kiest N=5 en Monkeys & Bananas

14-04-2026 | 17:02:00
Welkoop heeft na twee pitchtrajecten gekozen voor N=5 als lead agency en Monkeys & Bananas als social bureau.

Publicis rapporteert stabiele groei in eerste kwartaal

14-04-2026 | 16:22:52
Publicis Groupe heeft in het eerste kwartaal van 2026 een autonome nettogroei van 4,5 procent gerealiseerd, ondersteund door een omzetgroei van 6,4 procent.

ACC brengt Cannes Lions opnieuw naar België met St-Canneke

14-04-2026 | 15:59:00
ACC organiseert voor de twaalfde keer St-Canneke, het event waarin de inspiratie van Cannes Lions wordt vertaald naar de Belgische creatieve sector.

hollandsnieuwe kiest Crocodile als social partner

14-04-2026 | 12:44:07
hollandsnieuwe kiest Crocodile Agency als vaste social partner na een pitchtraject. Het bureau wordt verantwoordelijk voor de ontwikkeling en uitvoering van een social-firststrategie

Fellos lanceert campagne met Jochen Otten

14-04-2026 | 09:59:00
Fellos lanceert een campagne met Jochen Otten in de hoofdrol. De campagne is ontwikkeld door Yace Media
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.