Techonomy sluit zich aan bij The Relevance Group

Het Eindhovense digitale en data-dienstverleningsbedrijf Techonomy wordt onderdeel van The Relevance Group, een netwerk van Europese bedrijven dat zowel lokaal als internationaal opereert. Eerder dit jaar sloot ook onderzoeksbureau Markteffect zich aan bij de groep.

Techonomy richt zich sinds acht jaar op digitale en data-oplossingen voor bedrijven en maatschappelijke organisaties in Nederland en België. Het bedrijf is de afgelopen jaren sterk gegroeid en zal onder dezelfde naam en directie blijven opereren binnen The Relevance Group.

Hesam Fahimi, CEO van Markteffect, en Boj Nefkens, CCO: “Hiermee krijgt The Relevance Group in de Benelux een enorme boost. Het biedt voor opdrachtgevers van beide bureaus veel mogelijkheden tot kruisbestuiving in de dienstverlening.”

Damian François, CEO van Techonomy: “We zijn een volwassen dienstverlener geworden met 65 experts in het digitale en data domein. De samenwerking binnen The Relevance Group past perfect bij onze ambitie om onze toegevoegde waarde voor klanten in Nederland en België te vergroten.”

Peter Sprenger, oprichter van Techonomy: “De samenwerking met The Relevance Group is iets om trots op te zijn en sluit aan bij onze route van startup naar grown-up bedrijf. De belangen van onze klanten en de ontwikkeling van onze medewerkers blijven ook in de toekomst centraal staan.”

www.markteffect.nl

https://www.techonomy.nl/en/

www.therelevance.group

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Markteffect: Beslissers worstelen met controle over AI

13-05-2026 | 10:28:00
59 procent van de IT- en businessbeslissers in Nederland maakt zich zorgen over fouten van AI-systemen waarvoor zij verantwoordelijk worden gehouden.

Onderzoek: Hulp vragen blijft drempel in Brabant

23-04-2026 | 16:15:15
De campagne oogje op mij, oogje op jou van Stichting Nederland Ontzorgt Elkaar richt zich op het vergroten van onderlinge betrokkenheid

Derde editie LLO Congres in Burgers’ Zoo

03-04-2026 | 12:52:00
De derde editie van het Leven Lang Ontwikkelen Congres vindt plaats op 18 juni 2026 in het Safari Meeting Centre in Burgers’ Zoo in Arnhem

Skills boven diploma: de nieuwe norm

31-03-2026 | 11:21:00
Vaardigheden wegen volgens werkend Nederland steeds zwaarder dan diploma’s bij het aannemen van personeel. Dat blijkt uit onderzoek van Markteffect

Helft Nederlanders open voor AI in klantcontact

20-03-2026 | 12:29:00
De acceptatie is echter afhankelijk van het vermogen om klantvragen daadwerkelijk op te lossen. Dat blijkt uit de Nationale Voice Monitor

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Jumbo komt met nummer Snollebollekes als WK Voetbal-campagne

26-05-2026 | 23:54:00
Jumbo Supermarkten is een grote campagne gestart in aanloop naar het WK Voetbal waarin samen feestvieren en gezelligheid centraal staan. Rob Kemps en de Snollebollekes hebben voor de gelegenheid het nummer From Left to Right gemaakt

Fitzroy en Verve (United Playgrounds) winnen Europese C&A pitch

26-05-2026 | 22:22:00
Fitzroy en Verve, beiden onderdeel van United Playgrounds, hebben Europese pitches gewonnen van modeketen C&A.

Boaz Disselkoen start Studio BRO BRO

26-05-2026 | 17:02:00
Onder de naam Studio BRO BRO richt hij zich op strategie, campagnes, innovaties, activaties en interim marketingwerk.

Natwerk introduceert BiFi Chicken in Nederland

26-05-2026 | 16:33:00
De introductie volgt op een eerdere uitrol in Duitsland en markeert een volgende stap in de ontwikkeling van het snackmerk.

Rabobank start landelijke Rabo ClubSupport-campagne

26-05-2026 | 15:51:26
Clubs en verenigingen kunnen zich vanaf vandaag aanmelden voor financiële ondersteuning, waarna Rabobank-leden bepalen welke organisaties een bijdrage ontvangen.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.