TEAM LEWIS breidt uit met vier PR- en contenttalenten

Internationaal pr- en marketingbureau TEAM LEWIS groeit door en verwelkomt vier collega’s in Amsterdam en Eindhoven. Met de start van Dion Gouweleeuw, Ana Raspudic Glavas, Nadine Suntjens en Alex van Otterdijk voegt het bureau extra creativiteit en ervaring toe aan de teams.

In Amsterdam start Dion Gouweleeuw als Campaign Manager. Met een achtergrond in psychologie en na drie jaar werkzaam te zijn geweest als accountmanager bij PR-bureau Edelman, maakt Dion de overstap naar TEAM LEWIS. Hier zet hij zijn expertise in communicatie en strategie in voor verschillende klanten, waaronder Marktplaats, NETGEAR en Skyscanner. 

Dion Gouweleeuw: “Na drie jaar bij Edelman was ik nieuwsgierig naar hoe een bureau als TEAM LEWIS werkt. Tot nu toe is het leerzaam, en ik ben er dan ook van overtuigd dat dit de juiste stap is geweest. Daarnaast wilde ik graag voor een lokaal merk werken, dus met een klant als Marktplaats wordt ook die droom werkelijkheid.” 

In Eindhoven is Ana Raspudic Glavas begonnen als Campaign Manager. Na een studie in communicatie deed ze ervaring op bij Young Impact, waar zij verantwoordelijk was voor nationale campagnes voor merken. Nu zet ze deze kennis en ervaring in voor uiteenlopende klanten, variërend van de HR- en techsector tot de energiewereld.  

Ana Raspudic Glavas: “De overstap naar TEAM LEWIS voelt als een natuurlijke stap in mijn carrière, waar ik mijn passie voor communicatie en mijn ervaring in partnerschappen kan combineren om een nog grotere impact te maken.” 

Nadine Suntjens is een toevoeging aan het contentteam in Eindhoven, waar zij is gestart als Senior Copywriter. Na werkzaam te zijn geweest als contentspecialist bij Bevolkingsonderzoek Nederland en freelance copywriter, zet ze nu haar kennis en schrijftalent in aan de bureauzijde. 

Nadine Suntjens: “Na jarenlang mijn liefde voor schrijven en het maken van content in te zetten binnen een bedrijf, was ik nieuwsgierig naar de bureauzijde van het vak. Het is dynamisch; je leert veel over verschillende merken en dat houdt mijn werk afwisselend en uitdagend. Ik vind het prachtig dat ik mijn teksten kan en mag inzetten voor zulke gerenommeerde organisaties.” 

Alex van Otterdijk is een aanwinst voor het team in Eindhoven, waar hij werkt als Campaign Executive. Na zijn studie in journalistiek ging hij aan de slag in recruitment, waar hij ervaring opdeed in communicatie en relatiemanagement. Deze ervaring komt van pas in zijn rol bij TEAM LEWIS, waar Alex zich richt op PR-campagnes voor klanten als MEDITE Smartply en Petronas.  

Alex van Otterdijk: “Dankzij mijn achtergrond in journalistiek heb ik een neus voor nieuws ontwikkeld en een fascinatie voor verhalen maken. En laat dat nu zijn waar we bij TEAM LEWIS goed in zijn. Ik kijk ernaar uit om in dit ervaren, energieke team mooie campagnes te ontwikkelen en resultaten te behalen voor onze klanten.”  

Vera Kops, Vice President Benelux & Consumer EMEA bij TEAM LEWIS: “Met de ambitie om te blijven groeien, zijn we blij dat we nieuwe talenten kunnen verwelkomen in onze teams in Eindhoven en Amsterdam. Met Dion, Ana, Nadine en Alex halen we volop kennis, expertise en frisse energie in huis.” 

www.teamlewis.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Natasja Gregorowitsch: Eigen newsroom geeft regie

09-04-2026 | 15:14:00
Marketing Report spreekt Natasja Gregorowitsch over de veranderende rol van de newsroom, de invloed van AI op PR en waarom juist consistentie, structuur en geloofwaardigheid aan belang winnen.

[Vacatures] TEAM LEWIS zoekt een PR Adviseur

09-04-2026 | 11:18:00
TEAM LEWIS is per direct op zoek naar PR Adviseur - Eindhoven

Mannelijke dj’s verdienen fors meer dan vrouwen

02-04-2026 | 08:59:00
Uit onderzoek van ABN AMRO blijkt dat een mannelijke top-dj jaarlijks gemiddeld 900.000 euro meer verdient dan een vrouwelijke collega.

Samsung opent S26Mart pop-up in Amsterdam

30-03-2026 | 11:59:00
Met het concept grijpt het merk terug op zijn oorsprong als Koreaanse buurtsupermarkt en koppelt dit aan de introductie van de Samsung Galaxy S26 Series.

Butternut Box kiest TEAM LEWIS als PR-partner

30-03-2026 | 09:48:52
Na een eerdere samenwerking rond de lancering van Butternut Bistro kiest het merk voor een structurele invulling van PR in de Belgische markt.

Inholland test AI-student tijdens open dag

26-03-2026 | 12:15:00
De zogeheten digital human Indy beantwoordt vragen over de opleiding en blijft ook na het bezoek beschikbaar.

Kiki Hirschfeldt: Niet alles is nieuwswaardig

25-03-2026 | 10:32:00
Marketing Report publiceert een reeks interviews met partners van Media Info Groep. Kiki Hirschfeldt is eigenaar Coebergh Communicatie & PR

UPR Benelux breidt samenwerking met L’Oréal uit

20-03-2026 | 13:29:00
UPR Benelux breidt de samenwerking met L’Oréal Group uit met zowel het consumer- als het luxeportfolio.

Kim Klaver: Beeldmateriaal bij een persbericht is strategisch cruciaal

18-03-2026 | 15:10:00
Voor de duidelijkheid, beeld is niet decoratief maar uiterst functioneel. We leven in een tijd waarin redacties onder enorme druk staan om snel te publiceren

Google bekroont winnaar AI-kunstcompetitie

17-03-2026 | 11:31:00
Google heeft samen met KPN, het Rijksmuseum en Artcrush de winnaars bekendgemaakt van een nationale AI-kunstcompetitie

Troostwijk Auctions kiest TEAM LEWIS voor PR

17-03-2026 | 09:47:00
De samenwerking richt zich op het versterken van de positionering van het internationale online veilinghuis

Denis Dalmans: Benelux is één communicatiemarkt

16-03-2026 | 09:57:00
Marketing Report spreekt in Antwerpen met Denis Dalmans, is Head of Belgium bij TEAM LEWIS.

Investeren in je bedrijfsgroei door middel van zakelijk leasen

13-03-2026 | 13:22:00
Met een eigen onderneming kan het voorkomen dat je ineens harder gaat groeien. Als je te maken krijgt met groei, dan sta je vaak als ondernemer voor een keuze.

Auto van de zaak in 2026: let ook op je verzekering

13-03-2026 | 13:12:21
Toch gaat het gesprek opvallend vaak maar over één onderwerp: de bijtelling. Wat kost het netto? Is elektrisch rijden gunstiger?

[Vacancy] TEAM LEWIS has a position for Associate Director Investor Relations

12-03-2026 | 10:20:00
TEAM LEWIS is directly looking for an Associate Director Investor Relations - Amsterdam


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

hollandsnieuwe kiest Crocodile als social partner

14-04-2026 | 12:44:07
hollandsnieuwe kiest Crocodile Agency als vaste social partner na een pitchtraject. Het bureau wordt verantwoordelijk voor de ontwikkeling en uitvoering van een social-firststrategie

Fellos lanceert campagne met Jochen Otten

14-04-2026 | 09:59:00
Fellos lanceert een campagne met Jochen Otten in de hoofdrol. De campagne is ontwikkeld door Yace Media

Nespresso lanceert campagne met Dua Lipa

14-04-2026 | 09:17:00
Nespresso lanceert een wereldwijde campagne met Dua Lipa als Global Brand Ambassador. De campagne is ontwikkeld in samenwerking met Leo Constellation

Britse Brothers & Sisters maakt campagne voor Ziggo

13-04-2026 | 16:45:00
Ziggo start een landelijke campagne waarin de dagelijkse online ervaring van klanten centraal staat.

Wunder ontwikkelt merkstrategie en visuele identiteit VACO

13-04-2026 | 16:18:37
De branche- en werkgeversvereniging past de nieuwe stijl geleidelijk toe in communicatiemiddelen en online platformen.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.