TBWA\NEBOKO maakt Fan Favorites-campagne voor McDonald's

McDonald’s lanceert niet één, maar duizenden menu’s tegelijk

McDonald’s Nederland geeft zijn fans de hoofdrol met de campagne Fan Favorites. Voor het eerst krijgen gasten de kans om hun ultieme McDonald’s-bestelling samen te stellen via de McDonald’s App, compleet met een gepersonaliseerde minicampagne. McDonald’s gaat bovendien op zoek naar de ultieme Fan Favorite van Nederland. De digital-firstcampagne is ontwikkeld door TBWA\NEBOKO in samenwerking met Ace Social en OMD Nederland.

Op dit moment is de meest bestelde combinatie een Big Mac Voordeelmenu met een Happy Meal. Maar blijft dat zo, of wordt er een nieuwe favoriet gekroond? Tijdens de campagne worden fans uitgedaagd om deze favoriet van de troon te stoten. Met behulp van AI kunnen zij hun eigen campagne-uiting creëren en deze delen, met als doel om hun favoriete bestelling de meest geliefde van Nederland te maken. De populairste keuzes krijgen een plek in een landelijke online en outdoorcampagne.

Stijn Mentrop-Huliselan, CMO van McDonald’s Nederland: “We geven onze fans de kans om hun favoriete bestelling letterlijk op het menu te zetten. We doen hiermee echt aan sharing the pen en laten zien dat McDonald’s voor iedereen een eigen favoriet heeft.”

Dani Polak, Head of Creative Innovation, TBWA\NEBOKO: “Met deze campagne zetten we een stap verder in personalisatie en fanbetrokkenheid. Door generative AI en social sharing slim in te zetten, maken we van iedere McDonald’s-fan een ambassadeur van zijn of haar favoriete bestelling. Een innovatieve en speelse manier om merkbeleving te versterken.”

De campagne wordt uitgerold via social media, online video, televisie, radio, outdoor, instore en in de McDonald’s App.

www.tbwa.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

ING en TBWA\NEBOKO richten zich op jongvolwassenen

13-04-2026 | 11:15:00
De campagne maakt deel uit van het platform Oplossingen die je slimmer maken met je geld

Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s

02-04-2026 | 14:00:00
Tijdens de nominatieweek van 30 maart tot en met 2 april zijn in totaal 46 kanshebbers verdeeld over 13 categorieën geselecteerd.

TBWA\NEBOKO toont olifantenpaadjes naar McDonald’s

27-03-2026 | 12:09:00
McDonald’s Nederland lanceert samen met TBWA\NEBOKO en OMD Nederland een print- en outdoorcampagne waarin zogenoemde olifantenpaadjes centraal staan.

Darre van Dijk over ADCN, SAN en Cannes Lions

27-03-2026 | 07:46:00
Marketing Report is in Amsterdam.. We spreken met Darre van Dijk, Chief Creative Officer van TBWA\NEBOKO. Aanleiding zijn de nominaties voor de ADCN Awards en SAN Accenten én de blik vooruit op Cannes Lions

Longlists SAN ABC Accenten 2025

27-03-2026 | 07:00:00
De longlist voor de ABC Groot Accenten 2025 zijn vastgesteld. De ABC-jury - bestaande uit hoofdredacteuren van onder andere Adformatie, Fonk, MarketingTribune en Marketing Report, bestuursleden van de BvA, SAN-bestuursleden en externe deskundigen - heeft de onderstaande genomineerden geselecteerd


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Buro Bagsy ontwikkelt Jumbo Totem voor Koningsdag

20-04-2026 | 16:23:18
Jumbo introduceert tijdens Koningsdag de Jumbo Totem, een activatie die inspeelt op het totemfenomeen van festivals en concerten.

Christian van Santen: Tijd is waardeloos

20-04-2026 | 15:50:00
The price is right betekent ‘goeie deal’. Volgens de IPA (Institute of Practitioners in Advertising) is daar in de bureauwereld al lang geen sprake meer van.

Videoreeks Loetje focust op medewerkers en gasten

20-04-2026 | 14:43:00
Loetje start met Land van Loetje, een videoreeks die laat zien wat er achter de schermen gebeurt in de restaurants.

Maurice Noten: ANSWRD specialiseert in community

20-04-2026 | 13:15:00
In gesprek met David de Jong gaat het over de groeiende rol van interactie op social medi

Lemon Scented Tea organiseert event over CX en EX

20-04-2026 | 12:30:17
Tijdens het CXbyEX Event staat de vraag centraal hoe organisaties hun merkbelofte beter kunnen laten aansluiten op de interne cultuur.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.