TBWA\NEBOKO maakt Fan Favorites-campagne voor McDonald's

McDonald’s lanceert niet één, maar duizenden menu’s tegelijk

McDonald’s Nederland geeft zijn fans de hoofdrol met de campagne Fan Favorites. Voor het eerst krijgen gasten de kans om hun ultieme McDonald’s-bestelling samen te stellen via de McDonald’s App, compleet met een gepersonaliseerde minicampagne. McDonald’s gaat bovendien op zoek naar de ultieme Fan Favorite van Nederland. De digital-firstcampagne is ontwikkeld door TBWA\NEBOKO in samenwerking met Ace Social en OMD Nederland.

Op dit moment is de meest bestelde combinatie een Big Mac Voordeelmenu met een Happy Meal. Maar blijft dat zo, of wordt er een nieuwe favoriet gekroond? Tijdens de campagne worden fans uitgedaagd om deze favoriet van de troon te stoten. Met behulp van AI kunnen zij hun eigen campagne-uiting creëren en deze delen, met als doel om hun favoriete bestelling de meest geliefde van Nederland te maken. De populairste keuzes krijgen een plek in een landelijke online en outdoorcampagne.

Stijn Mentrop-Huliselan, CMO van McDonald’s Nederland: “We geven onze fans de kans om hun favoriete bestelling letterlijk op het menu te zetten. We doen hiermee echt aan sharing the pen en laten zien dat McDonald’s voor iedereen een eigen favoriet heeft.”

Dani Polak, Head of Creative Innovation, TBWA\NEBOKO: “Met deze campagne zetten we een stap verder in personalisatie en fanbetrokkenheid. Door generative AI en social sharing slim in te zetten, maken we van iedere McDonald’s-fan een ambassadeur van zijn of haar favoriete bestelling. Een innovatieve en speelse manier om merkbeleving te versterken.”

De campagne wordt uitgerold via social media, online video, televisie, radio, outdoor, instore en in de McDonald’s App.

www.tbwa.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Crocodile Agency tekent jubileumcampagne Verkade

03-03-2026 | 09:56:00
Verkade viert zijn 140-jarig bestaan met de campagne Elke verjaardag verdient Verkade.

Wereldwijde campagne voor LEGOLAND-coaster

26-02-2026 | 14:41:35
adam&eve\TBWA heeft met Calling All Heroes een wereldwijde campagne gelanceerd voor Merlin Entertainments

Backslash (Omnicom): Menselijkheid wordt onderscheidend

24-02-2026 | 16:10:00
Backslash stelt dat in 2026 zichtbare menselijkheid het belangrijkste onderscheid wordt voor merken.

Marketing Report feliciteert 6 partners met behalen finale Gouden Loeki

24-02-2026 | 11:23:00
In totaal zijn meerdere campagnes van aangesloten bureaus en adverteerders doorgedrongen tot de eindronde. TBWA\NEBOKO is daarbij 4 keer vertegenwoordigd.

Finalisten Ster Gouden Loeki 2025 bekend

24-02-2026 | 09:02:33
De finalisten voor de Ster Gouden Loeki 2025 zijn bekendgemaakt. Daarmee is de stemperiode voor de publieksprijs voor tv-reclame officieel gestart.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Aranka Staijen en Katja Bauer (3MO): Pitchcode helpt voor meer bewustzijn

05-03-2026 | 21:07:00
Marketing Report onderzoekt de pitchcultuur in Nederland in een serie interviews en fora. Vandaag aan het woord Katja Bauer en Aranka Staijen, beiden Consulting Partner bij 3MO

Snakeware ontwikkelt digitaal platform voor Rederij Doeksen

05-03-2026 | 15:16:06
Het platform richt zich op gebruiksgemak en vormt de basis voor verdere digitale dienstverlening van de rederij.

This Agency ontwikkelt activatiecampagne voor Lime

05-03-2026 | 15:04:00
Mobiliteitsplatform Lime introduceert e-bikes in de regio Utrecht met de activatiecampagne Zuur! Dan Lime ik wel ff..

Bart Kokke: Aanbestedingen winnen begint bij het publieke belang

05-03-2026 | 11:39:00
Marketing Report onderzoekt de pitchcultuur in Nederland in een serie interviews en fora. Vandaag aan het woord Bart Kokke, oprichter van consultancybureau Tender Canvas, dat gespecialiseerd is in aanbestedingstrajecten

All Response Media verzorgt volledige mediastrategie Amref

05-03-2026 | 10:47:00
Het bureau verzorgt voortaan naast DRTV ook de volledige mediastrategie, mediaplanning en media-inkoop voor de merkcommunicatie van de organisatie.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.