Taylor Travel Management Group kiest Craftmore voor vernieuwing van merk- en digitale identiteit

Na het afronden van het merkstrategie traject voor Taylor Travel Management Group, heeft het creative digital agency Craftmore de opdracht gekregen om de strategie door te vertalen naar een vernieuwde merk- en digitale identiteit. De samenwerking richt zich op het ontwerp van een logo en de visuele identiteit, digital identity design, user experience (UX) en de vormgeving en realisatie van de website en het boekingsplatform. De website en visuele identiteit zullen gericht zijn op het versterken van de klantbeleving.

Mathijs Raap, CEO van Taylor Travel Management Group: "Dit project is een logische next step in de groeifase van Taylor. Het is ons doel om de kernwaarden van Taylor Travel Management Group naadloos te integreren in een visuele identiteit die niet alleen de luxe en exclusiviteit van het merk weerspiegelt, maar ook de gebruikerservaring naar een hoger niveau tilt. We streven naar het consequent verrassen en verbazen van onze vooraanstaande klanten."

Floris Derksen, Creative Director van Craftmore: "Met deze nieuwe aanpak willen we niet alleen aan de norm van luxury travel voldoen, maar overstijgen."

De lancering van de website en de bijbehorende digitale ervaringen zijn gepland voor na de zomer.

www.craftmore.nl

www.taylortravelmanagement.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Michel van Velde: Merken bouwen voor AI-tijdperk

13-04-2026 | 10:12:00
In gesprek met David de Jong schetst hij een kantelpunt waarin AI de toegang tot merken fundamenteel verandert

Caryn Oberholzer naar Craftmore als Art Director

02-04-2026 | 09:35:00
Met haar komst wil het bureau de creatieve ontwikkeling verder versterken en inzetten op visuele storytelling binnen digitale projecten.

Bellicon kiest Ablestar voor merkstrategie

26-02-2026 | 12:34:00
Doel is om de internationale groei van het fitnessmerk verder te structureren en te ondersteunen met een heldere merkkoers.

Michel van Velde: AI search is een slordige journalist

25-11-2025 | 13:32:00
AI-gestuurde zoekmachines veranderen het informatielandschap sneller dan veel organisaties beseffen.

Michel van Velde: Zichtbaarheid bepaalt wie er wint

17-11-2025 | 09:52:00
Hij waarschuwt voor verouderde structuren en pleit voor een radicale herziening van hoe merken werken, zichtbaar zijn en communiceren in het AI-tijdperk.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

REVITALIZE versterkt team met Floris Heyne

16-04-2026 | 16:27:54
REVITALIZE heeft Floris Heyne aangesteld als Creative Lead. In deze rol wordt hij verantwoordelijk voor de creatieve output van het bureau

[Vacatures] Creative Family zoekt een (Junior) Front-end Developer

16-04-2026 | 15:34:00
Creative Family is per direct op zoek naar een(Junior) Front-end Developer

[Vacatures] Creative Family zoekt een (Junior) WordPress Developer

16-04-2026 | 15:19:00
Creative Family is per direct op zoek naar een(Junior) WordPress Developer

Roche kiest 0930 voor zomerweek-activatie

16-04-2026 | 13:17:00
0930 creative agency verzorgt de activatie van Roche Diabetes Care tijdens de Libelle-Margriet Zomerweek 2026.

Niels Braat: Is same day delivery de toekomst van retail?

16-04-2026 | 12:45:11
De komst van Joybuy in Nederland en België voelt als een klassieke “hier moeten we iets van vinden” ontwikkeling.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.