Tarnoc kiest VENGEAN voor positionering consumentenmerk

Creative branding agency VENGEAN heeft de merkstrategie, visuele identiteit en het communicatieconcept ontwikkeld voor Tarnoc. Met de rebranding wil de Delftse tech-startup de stap zetten van technologiebedrijf naar consumentenmerk.

Tarnoc ontwikkelt de zogeheten Turbineketel, een alternatief voor de traditionele cv-ketel dat volgens het bedrijf zonder grote verbouwing geïnstalleerd kan worden in bestaande woningen.

Focus op bestaande woningen

Tarnoc werd in 2019 opgericht door Vincent Wijdeveld en Tijmen de Jong. Het bedrijf richt zich op verduurzaming van oudere woningen zonder ingrijpende aanpassingen aan het huis.

Volgens Tarnoc werkt het systeem op lucht, zonder schadelijke koudemiddelen, en zorgt het voor minder CO2-uitstoot en energieverbruik. Daarnaast kan de installatie aangesloten worden op bestaande leidingen en radiatoren.

Van technologie naar consumentenmerk

Met de branding richt Tarnoc zich nadrukkelijker op consumenten die hun woning willen verduurzamen zonder in te leveren op comfort en gebruiksgemak.

De door VENGEAN ontwikkelde identiteit combineert volgens het bureau een high-tech uitstraling met communicatie gericht op prestaties en betrouwbaarheid. Daarbij wordt de Turbineketel gepositioneerd als het centrale verwarmingssysteem van de woning.

Communicatie gericht op consumenten en installateurs

Het communicatieconcept draait om ervaringen van merkambassadeurs en wordt uitgerold via kanalen die relevant zijn voor zowel consumenten als installateurs.

Onderdeel van de positionering is het brand theme Supercharged Heating, waarmee Tarnoc zich nadrukkelijk wil onderscheiden binnen de markt voor duurzame verwarmingsoplossingen.

www.vengean.com

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bram Holzapfel: De geest in de code

04-05-2026 | 16:48:00
Waarom je merk een menselijke monitor nodig heeft

Andy Mosmans: Van IOS naar AIOS

28-04-2026 | 10:56:30
In een wereld waarin beeld overvloedig, goedkoop en steeds vaker door machines gegenereerd is, verliest het zijn schaarste.

Andy Mosmans: Toveren met taal

10-04-2026 | 11:42:46
Er was een tijd dat reclame vooral liet zien. Mooie beelden, grote beloftes, veel kleur.

VENGEAN & eyes + more: herpositionering met levendige mode-injectie

08-04-2026 | 07:25:00
VENGEAN heeft de internationale merkcommunicatie voor eyes + more ontwikkeld. Na eerdere lanceringen in Nederland en België bij Hans Anders, is het nu de beurt aan eyes + more in Duitsland (en Oostenrijk)

[Vacatures] VENGEAN zoekt een Designer

07-04-2026 | 11:19:00
VENGEAN is per direct op zoek naar Designer 
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.