SuperRebel.Agency, The Best Social en Today’s Milk fuseren

De bureaus SuperRebel.Agency, The Best Social en Today’s Milk gaan samen verder als één creatief bureau onder de naam SuperRebel.Agency. Met meer dan zeventig medewerkers en vestigingen in Breda en Amsterdam ontstaat een full-service bureau met focus op creativiteit, technologie en social media. Investeringsmaatschappij Antea treedt toe als aandeelhouder om verdere groei te ondersteunen.

Door de fusie bundelen de drie partijen hun expertise op het gebied van reclame, branding, digitale strategie en contentcreatie. Het nieuwe bureau richt zich op het ontwikkelen van impactvolle campagnes waarin technologie, waaronder kunstmatige intelligentie, een centrale rol speelt. Met een buy-and-build-strategie wil het bureau de komende jaren verder uitbreiden.

Creatieve positionering en strategische groei

Onder de slogan Where Brave Brands Become Famous positioneert SuperRebel.Agency zich als een bureau dat merken helpt opvallen en commercieel resultaat te realiseren.

Lodewijk Varossieau, Chief Creative Officer: “We zien deze fusie als een heruitvinding van wat een creatief bureau kan zijn. We combineren het beste van creativiteit, strategie en innovatie om merken te helpen op een vernieuwende en gedurfde manier op te vallen, en hen voor te bereiden op de veranderingen die de toekomst van communicatie met zich meebrengt.”

John Lommers, Chief Strategy Officer: “Onze ambitie is om onze klanten niet alleen zichtbaarheid te geven, maar ze ook daadwerkelijk impact te laten maken. Creativiteit blijft voor ons de kern, maar we maken gebruik van technologie om die creativiteit naar een hoger niveau te tillen.”

Versterking door investeerder Antea

Roelant Scheepens, partner bij Antea: “Deze drie bureaus vullen elkaar perfect aan. Ze hebben elk hun eigen specialisme en samen bieden ze precies het totaalpakket op het gebied van communicatie waar veel klanten tegenwoordig naar zoeken. Er is al lange tijd een goede klik tussen de teams, dus deze fusie voelt als een heel natuurlijke volgende stap.”

Management en zelfstandige initiatieven blijven behouden

Het bureau staat onder leiding van een managementteam met Natascha van den Ende (Managing Director), Hans Vermeulen (Head of Finance and Operations), Gabriela Nouws (Creative Director), Nina van den Broek (Head of Client Services), Pascal van Eijndhoven (Head of Social) en Divina van den Berg (Head of Culture and Integration). De raad van bestuur bestaat uit John Lommers en Lodewijk Varossieau.

The Best Social Media en de jaarlijkse The Best Social Awards blijven zelfstandig opereren onder de nieuwe structuur en richten zich op het belonen van creatieve content op social media.

www.superrebel.agency

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

SuperRebel.Agency lanceert een van de eerste Nederlandse TikTok Shops

17-06-2026 | 22:05:00
SuperRebel.Agency heeft naar eigen zeggen een van de eerste Nederlandse TikTok Shops live gezet, enkele dagen na de Nederlandse start van TikTok Shop op 15 juni

SuperRebel.Agency maakt brand video voor intospace

08-06-2026 | 15:01:00
De film verbeeldt de visie van het bedrijf op logistiek vastgoed.

[Forum] Wat betekent het faillissement van KesselsKramer?

03-06-2026 | 10:49:00
Met enige regelmaat vragen we bepalende spelers in onze industrie naar hun mening naar aanleiding van een actuele vraag voor de rubriek Forum

Budi Gonzalez de Chaves: SuperRebel omarmt brave denken

01-06-2026 | 19:57:00
Budi Gonzalez de Chaves is per 1 juni 2026 benoemd tot CEO van SuperRebel.agency. We spreken hem en medeoprichter Lodewijk Varossieau

SuperRebel.agency benoemt Budi Gonzalez de Chaves tot CEO

01-06-2026 | 13:00:00
Hij wordt verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding, groei, commercie en verdere ontwikkeling van SuperRebel.Agency Group


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Cannes Lions in het AI-tijdperk

19-06-2026 | 19:04:00
Flexibiliteit in budgetten staat daarbij centraal: 85 procent verwacht ook in 2026 tussentijdse bijstellingen.

Kruidvat komt met zomerbestemmingcampagne

19-06-2026 | 18:10:35
Vanuit de campagnegedachte Inslaan voor we op vakantie gaan, verbreedt Kruidvat haar zomercampagne dit jaar naar de volledige zomerperiode

Friday Foundry organiseert Cannes-editie

19-06-2026 | 11:40:00
Vrijdag 26 juni organiseert Friday Foundry een sessie in Cannes waarbij opkomend en jong talent met meer ervaren professionals van creatieve bureaus samenkomen om ervaringen uit te wisselen

Happy Horizon wint zilver en brons bij internationale AI Comms Awards

19-06-2026 | 10:24:00
Happy Horizon heeft twee internationale AI Comms Awards gewonnen tijdens de eerste editie van de prijsuitreiking in Londen

TFA verzorgt audiotraject voor Douchebag-campagne

18-06-2026 | 16:08:00
De campagne is ontwikkeld door NOISE in opdracht van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat en draait om een herkenbaar moment onder de douche
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.