Summio Parcs sponsort Sifan Hassan
Sifan Hassan heeft zich vlak voor het WK Atletiek verbonden aan vakantieparkenmerk Summio Parcs. Global Sports Communication en Summio Parcs werken de komende twee jaar samen.
De meervoudig wereld- en Olympisch kampioene zet zich de komende jaren actief in voor deze speler op de Nederlandse vakantieparkenmarkt.
René Peul, Brand Director van Summio Parcs: “Als je tijd voor jezelf neemt, doe het dan op de allerbeste manier: The best quality time. Als ambassadeur zal Sifan Hassan schitteren in diverse video's van Summio Parcs, waar tijd centraal staat en we Sifans sympathieke persoonlijkheid zien. Zo brengt zij ons merkverhaal tot leven.”
Sifan Hassan: “Ik werk hard voor mijn succes en ik weet hoe belangrijk het is om daarnaast tijd te creëren om tot rust te komen. Na al mijn zware trainingen en mijn drukke wedstrijdseizoen maak ik altijd tijd vrij om mijn lichaam en mijn hoofd rust te geven. Ik doe dat het liefst in de natuur, een mooie omgeving waar ik weer energie opdoe. Ik zie teveel mensen in de huidige tijd te weinig tijd nemen om tot rust te komen of mensen die moeite hebben met de hectiek van het alledaagse leven. In mijn gesprekken met Summio Parcs was het bijzonder om te zien dat dat is wat zij hun gasten biedt. Ik zet me daar graag voor in.”
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Vijf genomineerden voor PR Talent van het Jaar 2026
YoungCapital start met solliciteren via Instagram
Helft Nederlanders open voor AI in klantcontact
[Vacancy] Mediatic has a position for PR Consultant
[Vacancy] Mediatic has a position for Medior Content Marketer
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Knauf lanceert Oranjeband-shirt voor vakmensen
AWOL ontwikkelt wereldwijde campagne voor Wingstop
[The List] Studio Yukon
Frank de Boer en PwC testen AI tijdens WK
McDonald’s zet Grimace centraal tijdens WK-campagne
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert