STROOM aan de slag met merk- en campagnestrategie Rijksmuseum
Het Rijksmuseum heeft mediabureau STROOM geselecteerd om te helpen bij de uitvoering van hun media- en campagnestrategie, met als speerpunt het versterken van de band met nationale (herhaal)bezoekers.
Voor iedereen
Het Rijksmuseum, als nationaal museum van Nederland, is er voor iedereen en een must-see voor toeristen in Amsterdam. Met een complete vertelling van Nederland via de collectie en tentoonstellingen, wil het museum relevant en aantrekkelijk zijn voor alle Nederlanders. STROOM zal helpen de band met het Nederlandse publiek te versterken door een balans te vinden tussen lange termijn merkvoorkeur en korte termijn performance.
Nanet Beumer, Head of Digital, Marketing & Campaigns Rijksmuseum: "Als Rijksmuseum zijn we altijd op zoek naar partners ons kunnen helpen onze missie om aantrekkelijk te zijn voor alle Nederlanders te verwezenlijken. Het team van STROOM heeft ons overtuigd met hun heldere analyse van onze uitdagingen en hun realistische en pragmatische visie op de toekomst. We zien vol vertrouwen uit naar een succesvolle samenwerking."
Samantha Catsburg, CEO STROOM: "We zijn enorm trots om zo’n iconische naam aan ons portfolio toe te mogen voegen. De problematiek van het Rijksmuseum oplossen is in feite balans zoeken tussen merk en performance. En dat is precies waar we goed in zijn met onze Mediacommerce propositie."
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Domuscura kiest STROOM voor landelijke groei
Welvarend Wonen kiest STROOM als marketingpartner
Corendon werkt samen met STROOM aan groei in Duitsland
TomTom kiest STROOM voor lancering dashboardassistent Tom
Jos Govaart leidt nu ook Modern Citizens
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
INDIE Amsterdam wint pitch Lebara en lanceert campagne Keihard scoren
Brand Builders maakt campagne voor De Rotterdamsche Oude
Jade Jacobs: We bouwen merken vanuit creator mindset
Bob Koigi: De opmars van retail media in Europa
Ruben Beijer: ENTR brengt geschiedenis tot leven
Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen