Stefan Havik CDO, Frank Mathys CTO en Job Muller Directeur Operations DPG Media

Enkele weken geleden kondigde Kris Vervaet aan DPG Media te verlaten. Dit heeft geleid tot een herverdeling van rollen en verantwoordelijkheden in het topmanagement van DPG Media. 

Stefan Havik CDO, Frank Mathys CTO

Zo is Stefan Havik benoemd als CDO (Chief Digital Officer) en zal de digitale versnelling aansturen. Frank Mathys zal zich als CTO (Chief Technical Officer) focussen op de vereenvoudiging en robuustheid van het IT-landschap. Frank Mathys treedt daarmee ook toe tot de ExCo. 

Job Muller Directeur Operations 

Ook brengt de herverdeling van het portfolio een wijziging in de aansturing van de distributie- en printingactiviteiten met zich mee. Want er zullen nog heel lang veel kranten en magazines gedrukt en bezorgd worden. Een sterke en efficiënte productieketen is daarom ook belangrijk voor onze toekomst. DPG Media brengt de gehele productieketen van inkoop papier, printing en distributie van kranten en magazines in België en Nederland samen. Job Muller zal dit als directeur operations gaan aansturen.

www.dpgmedia.nl
www.dpgmediagroup.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Lokaal mediagebruik versterkt aandacht en impact

14-04-2026 | 16:43:00
Een bewuste keuze voor lokale journalistieke media zorgt voor meer focus, rust en betrokkenheid bij mediagebruikers.

DPG Media onderzoekt eigen technologie voor Videoland

14-04-2026 | 00:00:00
DPG Media onderzoekt of het de streamingtechnologie Bedrock die Videoland sinds 2021 gebruikt kan inruilen voor eigen technologie die bij onder meer VTM wordt gebruikt. DPG Media heeft bij de overname van RTL Nederland afgesproken de diensten van Bedrock tot minstens 1 juli 2028 te zullen afnemen

RTL Nederland: Lichte omzetgroei met ebitda-daling door overname

02-04-2026 | 15:13:00
RTL Nederland draaide over geheel 2025 een omzetgroei van 1,4 procent en zag zijn ebitda-winst dalen met 24 miljoen euro naar 133 miljoen euro. Dit blijkt uit bestudering door Marketing Report van de jaarstukken van DPG Media en RTL Group

DPG Media groeit door integratie RTL en abonnementen

31-03-2026 | 14:32:38
DPG Media heeft in 2025 een omzet van ruim 2 miljard euro gerealiseerd, mede door de integratie van RTL Nederland en beperkte organische groei.

DPG Media publiceert Journalistiek Jaarverslag 2025

25-03-2026 | 10:11:00
In het verslag over 2025 blikken 17 hoofdredacties van Nederlandse en Belgische nieuwsmerken terug op hun belangrijkste producties, innovaties en journalistieke afwegingen.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

REVITALIZE versterkt team met Floris Heyne

16-04-2026 | 16:27:54
REVITALIZE heeft Floris Heyne aangesteld als Creative Lead. In deze rol wordt hij verantwoordelijk voor de creatieve output van het bureau

[Vacatures] Creative Family zoekt een (Junior) Front-end Developer

16-04-2026 | 15:34:00
Creative Family is per direct op zoek naar een(Junior) Front-end Developer

[Vacatures] Creative Family zoekt een (Junior) WordPress Developer

16-04-2026 | 15:19:00
Creative Family is per direct op zoek naar een(Junior) WordPress Developer

Roche kiest 0930 voor zomerweek-activatie

16-04-2026 | 13:17:00
0930 creative agency verzorgt de activatie van Roche Diabetes Care tijdens de Libelle-Margriet Zomerweek 2026.

Niels Braat: Is same day delivery de toekomst van retail?

16-04-2026 | 12:45:11
De komst van Joybuy in Nederland en België voelt als een klassieke “hier moeten we iets van vinden” ontwikkeling.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.