SMEG kiest Buro Hause als PR-partner in Nederland
Communicatiebureau ontwikkelt merkstrategie voor Nederlandse markt
SMEG Nederland werkt sinds kort samen met PR- en communicatiebureau Buro Hause. Het bureau is geselecteerd na een pitchtraject en wordt verantwoordelijk voor de PR- en socialmediastrategie, influencer marketing en merkactivaties van het Italiaanse keukenmerk. De samenwerking richt zich op de verdere positionering van SMEG in de Nederlandse markt.
Buro Hause gaat aan de slag met campagnes voor zowel klein- als groothuishoudelijke apparatuur en vertaalt het designgerichte merkverhaal naar strategieën die design, technologie en lifestyle combineren.
Andrej Banušić, Marketing Manager van SMEG Nederland: "SMEG heeft in Buro Hause een partner gevonden die onze merkidentiteit en traditie goed aanvoelt en onze visie begrijpt. Hun ervaring in media en influencer marketing helpt ons om onze doelgroep gericht en effectief te bereiken. We zijn ervan overtuigd dat deze samenwerking bijdraagt aan de verdere groei en zichtbaarheid van SMEG in de Nederlandse markt."
Laurèl Bodenhorst Meyer, Managing Director van Buro Hause: "We kijken ernaar uit om de positie van het merk via relevante, visuele en inhoudelijk sterke campagnes en activaties verder te positioneren binnen het hart van de Nederlandse consument en cultuur."
Beide partijen richten zich op een langdurige samenwerking waarin merkverhaal, esthetiek en doelgroepgerichtheid samenkomen in strategie en uitvoering.”
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Vera Kops: PR krijgt steeds vaker de lead bij merken
Deze merken komen het meest in de media
Lisa Nijman versterkt creatief team Counter
Hafida Abahai: PR draait om culturele relevantie
Publicis rapporteert stabiele groei in eerste kwartaal
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Marco van Lisdonk: Duurzaamheid is geen doelgroep, het is een koopsignaal
Fontys-studenten winnen RA*W Short Form Challenge
Happy Horizon ontwikkelt rebranding voor Syncore
McDonald’s zet generaties centraal in campagne
[Vacatures] Follo zoekt een Medior Social Performance Consultant
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert