Simon Lévelt kiest voor STROOM

Simon Lévelt heeft STROOM gekozen als media- en performancebureau, vanwege de expertise in mediaplanning en inkoop. Simon Lévelt is een koffiebranderij en theehandel met een internationale markt. Het bedrijf bevindt zich in een nieuwe fase van merkontwikkeling en werkt aan een groeistrategie om een breder publiek te bereiken. 

Merkontwikkeling en duurzaamheid

De strategie Koffie en thee in de Groene Eeuw vormt de basis voor de duurzaamheids- en groeiambities van Simon Lévelt. Dit heeft geresulteerd in initiatieven zoals een 100 procent biologisch koffie- en theeassortiment, duurzaamheidscampagnes, verpakkingsvrij winkelen en duurzamer verpakken. Het merk richt zich op het versterken van de merkidentiteit en het bereiken van een brede doelgroep. Een eerste stap is de lancering van een always-on crossmediale campagne, die op 20 januari van start gaat met een televisiereclame.

Cathelijne Hamilton-Bouman, marketingmanager Simon Lévelt: "Simon Lévelt is toe aan een volgende communicatiefase en STROOM past daar heel goed bij. De business floreert, extra groei op basis van merk- en media-advies is daarom zeer welkom. We hebben alle vertrouwen in een succesvolle toekomst. De afgelopen kennismakingsperiode belooft veel goeds."

Matthijs Kloezeman, Client Service Director STROOM: "We zijn heel blij om voor dit Nederlandse merk aan de slag te gaan. Onze mediacommerce werkwijze gaf een effectieve balans van merk- en performance in het voorstel. Een aanvullend effectief mediaplan met goede inkoopcondities gaat Simon Lévelt vooruithelpen in deze complexe en competitieve markt."

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Bosch Powertools kiest STROOM voor CUG-marketing

28-05-2026 | 11:05:00
Met de samenwerking wil Bosch Powertools de betrokkenheid met gebruikers binnen de doe-het-zelfmarkt versterken en meer inzichten uit de doelgroep verzamelen.

Domuscura kiest STROOM voor landelijke groei

19-05-2026 | 17:04:30
Het familiebedrijf wil met de samenwerking de digitale zichtbaarheid en het marktaandeel in Nederland vergroten.

Welvarend Wonen kiest STROOM als marketingpartner

11-05-2026 | 16:26:00
De samenwerking richt zich op het versterken van het merk én het realiseren van meetbare groei.

Corendon werkt samen met STROOM aan groei in Duitsland

29-01-2026 | 11:26:43
Het partnership richt zich op de internationale expansie van de touroperator, met Duitsland als eerste focusmarkt.

TomTom kiest STROOM voor lancering dashboardassistent Tom

13-10-2025 | 11:42:03
Met deze fysieke rij-assistent wil TomTom automobilisten helpen met meer focus en veiligheid de weg op te gaan.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Generatieve AI in het creatieve proces

06-07-2026 | 15:48:07
Generative AI is overal. AI-tools, AI-modellen en vooral: veel hype. Maar hoe gebruik je AI nou écht slim binnen je creatieve proces?

Scooperz lanceert Creator Academy

06-07-2026 | 14:36:00
Scooperz lanceert een ontwikkelprogramma binnen het Scooperz talent management

Dentsu Creative maakt Defensie-campagne voor vakmensen

06-07-2026 | 12:38:00
Defensie zet in een campagne de vakmensen centraal die gevechtstroepen ondersteunen.

ASN Bank lanceert campagne Samen maken we de toekomst

06-07-2026 | 12:22:00
Met de campagne wil de bank de merkbekendheid vergroten en haar positie als bank voor de toekomst verder uitbouwen.

Frieda Ulsamer de Waard treedt toe tot directie DartDesign

06-07-2026 | 10:29:00
Zij start op 1 augustus 2026 als Managing Director naast Sebastiaan van Rijnsoever.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.