[SHOWREEL!] Fitzroy: Human-Centered Branding

Wij geloven dat bedrijven zich moeten aanpassen aan de veranderingen. Veranderingen in de maatschappij, het consumentengedrag, de media, technologie, maar ook bij je personeel. Bij Fitzroy houden onze strategen deze veranderingen nauwlettend in de gaten voor onze klanten. Sterker nog: daar hebben we ons eigen model voor. 

www.fitzroy.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Forum] Wat betekent het faillissement van KesselsKramer?

02-06-2026 | 10:51:00
Met enige regelmaat vragen we bepalende spelers in onze industrie naar hun mening naar aanleiding van een actuele vraag voor de rubriek Forum

Restaurants bundelen krachten tegen eenzaamheid ouderen

02-06-2026 | 09:56:00
Op Nationale Opa en Oma Dag op 4 juni kunnen opa’s, oma’s en andere ouderen gratis mee uit eten bij bijna 200 restaurants in Nederland.

Fitzroy en Verve winnen Europese C&A-pitch

26-05-2026 | 22:22:00
Fitzroy en Verve, beide onderdeel van United Playgrounds, hebben Europese pitches gewonnen van modeketen C&A.

Fitzroy vertaalt BATU naar Add a little spark

17-04-2026 | 09:40:08
De campagne introduceert The Spark: het moment waarop iemand besluit iets anders te doen dan gepland.

Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s

02-04-2026 | 14:00:00
Tijdens de nominatieweek van 30 maart tot en met 2 april zijn in totaal 46 kanshebbers verdeeld over 13 categorieën geselecteerd.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Martijn van den Brakel: Pellegrino | Perrier | Johnnie Walker

03-06-2026 | 08:46:00
[The International] Executive Creative Director bij TD bespreekt drie internationale campagnes

Havas lanceert eigen platenlabel Volyum

02-06-2026 | 23:36:00
WPP, Publicis, S4 Capital, Dentsu, Omnicom en Havas lieten in de afgelopen meetperiode een eensgezind beeld zien

Colorclub presenteert roadmap voor toekomst van events

02-06-2026 | 16:39:00
De eventsector staat op een kantelpunt. Dat is de conclusie van het eerste RE:HUMAN-congres, georganiseerd door event agency Colorclub in de Planet Group Arena in Gent.

Dorst & Lesser lanceert AI-bureau Jack & AI

02-06-2026 | 16:00:05
Dorst & Lesser heeft Jack & AI gelanceerd, een bureau dat zich richt op de ontwikkeling van AI Content Engines voor merken.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.