Serviceplan Group x ADNIGHT 2024 | Long Live Creativity

In een wereld waar snelheid, esthetiek en precisie de norm zijn, is het een uitdaging om nog ruimte te maken voor perfecte imperfectie. Algoritmes sturen ons en kunstmatige intelligentie vult de leegtes in. Tijdens Adnight zijn we bij Serviceplan Group een beetje provocerend. Met sprekers die thema’s als ‘Culture & Brands’ en de ethiek van AI aankaarten, tonen we aan dat de human touch onmisbaar blijft. Dit zien we terug in het succes van het absurdisme van Gen-Z, waar lelijkheid en imperfectie soms juist de kracht blijkt te zijn.

Talks 

Paneldiscussie: Beats, Breaks, and Brand Hacks: Hip-Hop's Guide to Winning Hearts and Markets

Sluit je aan bij Niko Backspin, een van Duitsland’s meest invloedrijke Hip-Hop journalisten, samen met Mario Walden en Tyrone van der Meer, oprichters van The Notorious IBE. Zij delen hun waardevolle inzichten over hoe merken kunnen leren van de authentieke waarden van Hip-Hop en Breakdance. Ontdek hoe de olympische doorbraak van Breakdance een unieke kans biedt voor merken om relevant te blijven in de huidige cultuur! 

Bringing Artificial Intelligence and Ethics to Life

Duik in de fascinerende wereld van ethische AI met Eva Simone Lihotzky! In deze interactieve sessie leer je hoe je AI op een eerlijke en transparante manier kunt inzetten. Aan de hand van praktijkvoorbeelden en inspirerende discussies ontdek je hoe je AI kunt integreren in jouw marketingstrategieën, met voordelen voor zowel bedrijven als de samenleving. 

Mis deze unieke kans niet om te leren hoe je cultuur en ethiek kunt inzetten voor authentieke en impactvolle marketingstrategieën. 

En natuurlijk sluiten we de avond af met een knaller: onze legendarische garage party. Dus zet 4 oktober in je agenda en laat je verrassen door talks, creativiteit, en heel veel gezelligheid.

Tijden

19:30-20:15    Panel talk Culture: Niko Backspin, Mario Walden & Tyrone van der Meer

20:45-21:30    Deepdive: AI & Ethics  Eva Simone Lihotzky

www.house-of-communication.com

www.adnight.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

TBWA en DEPT bij kwartaalwinnaars Gouden Loeki

04-05-2026 | 10:13:00
Hun campagnes voor respectievelijk Staatsloterij en Praxis maken deel uit van de selectie.

Twannie de Ridder naar Alfred International

07-04-2026 | 08:41:00
Alfred International stelt Twannie de Ridder aan als Operations, Culture & People Director.

Pitch Greenchoice: Alfred wint creatief account

25-03-2026 | 08:00:00
Creatief bureau Alfred wint als creatief bureau de pitch die energieleverancier GreenChoice heeft uitgezet. Naast Alfred deden ook Gardeners en Natwerk mee aan de pitch

[Vacatures] Alfred zoekt een Content Creative / Content Creator

13-03-2026 | 09:19:00
Alfred  is per direct op zoek naar een Content Creative / Content Creator - 36+ uur · Amsterdam

Marketing Report feliciteert 6 partners met behalen finale Gouden Loeki

24-02-2026 | 11:23:00
In totaal zijn meerdere campagnes van aangesloten bureaus en adverteerders doorgedrongen tot de eindronde. TBWA\NEBOKO is daarbij 4 keer vertegenwoordigd.
 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Tarnoc kiest VENGEAN voor positionering consumentenmerk

07-05-2026 | 12:00:02
Met de rebranding wil de Delftse tech-startup de stap zetten van technologiebedrijf naar consumentenmerk.

Dentsu ontwikkelt campagne: Tijd voor Defensie

06-05-2026 | 15:06:00
Het ministerie van Defensie lanceert een campagne gericht op jongeren binnen de bredere Tijd voor Defensie-aanpak.

Closed on Monday en De Ronners aan slag voor Ahrend & Gispen

06-05-2026 | 12:39:00
Ahrend & Gispen hebben na een pitchtraject gekozen voor een samenwerking met zowel De Ronners als Closed on Monday.

Snakeware versterkt focus op AI en dataarchitectuur

06-05-2026 | 11:19:24
Sinds 27 maart heeft Henk Douwe van der Vaart de dagelijkse leiding van het bedrijf op zich genomen als directeur.

[Vacatures] Follo zoekt een Head of Media

06-05-2026 | 10:39:00
Follo is per direct op zoek naar Head of Media - 32-40 uur | Hybride werken vanuit Utrecht
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.