Scooperz stelt COO Anneke Stins aan 

Scooperz kondigt de aanstelling aan van Anneke Stins als Chief Operating Officer (COO). Scooperz, dat zich richt op social- en influencermarketing, is de afgelopen jaren sterk gegroeid en ondersteunt inmiddels een diverse reeks A-merken in beauty, FMCG en fashion.

Esther Goos, CEO van Scooperz: "We zien dat de vraag naar strategische social campagnes en influencerprojecten bij grote merken steeds verder toeneemt. Met de komst van Anneke als COO versterken we onze capaciteit om deze toonaangevende merken te bedienen met de hoogste kwaliteit en snelheid."

Sterke operationele basis voor verdere groei

In de rol van COO zal Stins zich richten op het optimaliseren van interne processen, het inrichten van managementdashboards, het professionaliseren van events en het aansturen van de teams die werken aan grote campagnes. Naast het bewaken van de dagelijkse operatie wil zij een stevige structuur neerzetten waarin KPI’s en rapportages transparant worden gedeeld, zowel intern als met klanten.

Anneke Stins: "Mijn ambitie is om de groei van Scooperz verder te structureren, zodat we voor elk merk waarmee we samenwerken de allerbeste service kunnen bieden. Of het nu gaat om miljoenenbereik op social, een awarduitreiking of om hyperlokaal influencercontact, de basis moet ijzersterk zijn."

Scooperz werkt toe naar een verdere groei binnen Nederland en daarbuiten. Esther Goos: "Dit is een spannende tijd voor onze agency."

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

DubbelFriss kiest met Scooperz voor Social First-campagne

29-05-2026 | 15:00:00
Het merk DubbelFriss heeft bij de introductie va nenkele smaken gekozen voor een social-first campagne waarin het de klant centraal wil stellen

Talpa Media bundelt branded content en partnerships

29-05-2026 | 06:49:00
Talpa Media brengt het Brand Partnerships-team en het Branded Concepts-team van Talpa Studios samen in één geïntegreerde afdeling voor branded content

Cristiano Ronaldo wereldwijd ambassadeur Dreame Technology

26-05-2026 | 16:15:00
De samenwerking staat in het teken van “Dreame to Win” en moet bijdragen aan de internationale groei van het technologiebedrijf.

Michael Nap: Social bureaus moeten stoppen met merken verstoppen

26-05-2026 | 14:49:00
Iedereen die door zijn TikTok- of Instagram-feed scrollt, ziet hetzelfde: merken die met creators proberen in te spelen op social culture.

Jade Jacobs: We bouwen merken vanuit creator mindset

22-05-2026 | 11:40:00
Het gesprek draait om hoe het bureau merken helpt om jonge doelgroepen te bereiken en te raken


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Budi Gonzalez de Chaves: SuperRebel omarmt brave denken

01-06-2026 | 19:57:19
Budi Gonzalez de Chaves is per 1 juni 2026 benoemd tot CEO van SuperRebel.agency. We spreken hem en mede-oprichter Lodewijk Varossieau

Natwerk ontwikkelt Nederlandse campagne voor itsme

01-06-2026 | 16:42:39
Met de campagne Own je ID met itsme wil het bureau laten zien hoe consumenten zich online kunnen identificeren zonder veel persoonsgegevens te delen.

Sam Bompas over ondernemerschap, merken en creatieve groei

01-06-2026 | 15:23:00
Marketing Report is bij SXSW Londen. We zijn te gast bij Bompas & Parr voor een presentatie van medeoprichter Sam Bompas, de creatieve drijvende kracht achter een van de meest inventieve food- en experiencestudio's van Groot-Brittannië: Bompas & Parr

Gardeners ontwikkelt campagne voor HYLO

01-06-2026 | 15:22:39
De campagne vraagt aandacht voor droge ogen en de rol die dagelijks schermgebruik daarbij speelt.

SuperRebel.agency benoemt Budi Gonzalez de Chaves tot CEO

01-06-2026 | 13:00:00
SuperRebel.agency heeft Budi Gonzalez de Chaves per 1 juni tot CEO benoemd. Als CEO wordt Budi Gonzalez de Chaves verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding, groei, commercie en verdere ontwikkeling van SuperRebel.Agency Group
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Laura Heerlien

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.