Schbang neemt designbureau Addikt over: gaat verder als AddiktSchbang

Communicatiebureau Schbang heeft het Amsterdamse designbureau addikt overgenomen. Onder de naam addiktSchbang ontstaat een combinatie van Schbang’s netwerk van meer dan 1300 communicatie-experts en de zeventien jaar aan designervaring van addikt binnen Europa.

addiktSchbang sluit zich hiermee ook direct aan bij Schbang London. Dit zorgt voor de ideale combinatie van Dutch Design, British Storytelling en Indian Tech voor grote en ambitieuze merken uit de hele wereld.

De afgelopen 17 jaar stond addikt vanuit Amsterdam garant voor design voor merken als Pride Amsterdam, Prada X Armani at Fabrique des Lumières, Rabobank, Autotaalglas, Booking.com en StarSports IPL.

Barry Schwarz, medeoprichter van addikt: "Voor ons is dit een logische en ambitieuze stap om onszelf neer te zetten als een wereldwijde creatieve powerhouse. India behoort tot de wereldtop op het gebied van Digital & IT technology. Met onze samenwerking halen we deze techniek in huis en kunnen we onze klanten een nog betere technologische ervaring aanbieden onder één dak. De beste manier om onze creativiteit naar een nog hoger niveau te tillen. Hiermee wordt onze positie op de Europese markt versterkt. Bovendien sluit het aan bij de Indiase ambitie om een mondiaal communicatienetwerk te creëren door Schbang."

Koen van Ovoorde, medeoprichter van addikt: "Of het nou gaat om de identiteit van een festival, pionierswerk op het gebied van hyperpersonalisatie, of het creëren van meeslepende merkervaringen. Wij willen de verwachtingen van onze klanten overtreffen. Met ons werk willen we grensverleggend zijn en de creatieve norm stellen. Onze focus blijft liggen op het maken van sterke culturele en inclusieve connecties tussen global brands enerzijds en hun audiences anderzijds."

Harshil Karia, oprichter en algemeen directeur van Schbang: "De overname van addikt en de oprichting van addiktSchbang is een gedurfde stap in onze mondiale strategie. Hiermee bevinden we ons in een unieke positie om innovatieve oplossingen te leveren aan enkele van ‘s werelds grootste merken. Met het betreden van de Europese markt, breiden we niet alleen uit in een ander werelddeel, maar krijgen we ook de kans om een nieuwe creatieve standaard neer te zetten."

www.schbang.com

www.addikt.tv

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Kompas Publishing neemt Festival Fans over

07-05-2026 | 09:40:07
Met de toevoeging van het festivalplatform breidt het mediabedrijf zijn positie binnen het lifestyle segment verder uit.

Aandeelhouders Warner Bros. Discovery akkoord met overname door Paramount Skydance

23-04-2026 | 23:02:00
De aandeelhouders van Warner Bros. Discovery hebben ingestemd met het overname-aanbod door Paramount Skydance ter waarde van 111 miljard dollar

Kompas Publishing neemt Datumprikker volledig over

21-04-2026 | 11:38:15
Met de aankoop van alle aandelen van Sky is the Limit Investments richt het mediabedrijf zich op verdere groei in de B2B-markt, internationale uitbreiding en doorontwikkeling van het platform.

Trustmoore neemt AssetCare over

15-04-2026 | 14:29:00
AssetCare blijft onder eigen naam opereren in Nederland, waarbij oprichters Tom Straver en Sam Zwaan actief blijven binnen het bestuur.

Publicis Groupe neemt sportmarketingbureau 160over90 over

08-04-2026 | 15:57:00
Publicis Groupe heeft het sportmarketingbureau 160over90 overgenomen. 160over90 is tot nu toe onderdeel van WME Group en een wereldwijd sport- en cultuurgericht bureau


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

WPP bundelt branding- en designexpertise wereldwijd

08-05-2026 | 13:29:14
Onder leiding van Global CEO Jane Geraghty wil het concern de samenwerking tussen zijn branding-, design- en experiencebureaus versterken

Bob Koigi: De groeiende kloof in digitale advertenties

08-05-2026 | 12:58:44
Nu AI, automatisering en retail media de wereldwijde advertentiemarkt blijven veranderen, wordt het verschil tussen winnaars en achterblijvers groter.

Herwin van den Berg: Iedereen moet mee in AI

08-05-2026 | 10:21:00
Het gesprek gaat over de impact van AI op bureaus, de veranderende rol van creativiteit

Cees Faes: Cadbury snapt packaging beter dan marketeers

08-05-2026 | 10:01:00
Er zijn drie redenen waarom ik dit zo’n sterke campagne vind. De eerste is eigenlijk simpel: Cadbury gebruikt z’n verpakking als communicatiemiddel.

AWOL, met melk. en Uncle Bil Finalisten SAN New Kids

08-05-2026 | 08:00:00
Na presentaties van zes bureaus zijn de drie finalisten voor SAN New Kids on the Block 2025 vastgesteld
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.