Save the Children kiest Somention voor community-management 

Save the Children heeft Somention geselecteerd als partner voor het beheer van hun online community. De samenwerking heeft als doel om de gesprekken en interacties op social media zorgvuldig te behandelen, waarbij empathie, zorgvuldigheid en de kernwaarden van Save The Children centraal staan.

Van belang dat alle reacties met de grootste zorg en precisie worden geformuleerd

Save the Children erkent de groeiende noodzaak voor zorgvuldig en professioneel community-management. Gezien de gevoelige aard van onderwerpen, zoals kinderrechten, humanitaire crises en noodhulp in conflictgebieden, is het van belang dat alle reacties met de grootste zorg en precisie worden geformuleerd. 

Charlotte Koeleman, Managing Partner Somention: "Het is voor ons ontzettend waardevol om een maatschappelijke bijdrage te kunnen leveren aan een organisatie die zich zo toegewijd inzet voor kinderrechten en humanitaire hulp." 

Sarah Clifton, marketing manager bij Save the Children Nederland: “Somention biedt niet alleen snelheid, maar ook jarenlange ervaring met complexe en emotioneel geladen onderwerpen. Somention kan ons inzichten bieden buiten ons eigen kennisgebied om onze boodschappen impactvoller te maken.” 

www.somention.com

www.savethechildren.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacatures] Somention zoekt een Client Service Director

13-05-2026 | 10:30:00
Somention is per direct op zoek naar een Client Service Director - Full-time / Part-time · Rotterdam

Dan Verhoeven: Rotterdam ademt creatieve energie

12-05-2026 | 16:57:00
Marketing Report is op 29 mei in Rotterdam voor Agency at Night. Tijdens dit event openen 51 bureaus hun deuren voor jong talent en andere nieuwsgierigen

[Vacatures] Somention zoekt een (Medior) Producer

30-04-2026 | 09:05:00
Somention is per direct op zoek naar(Medior) Producer - Full-time / Part-time · Rotterdam

[Vacatures] Somention zoekt een Junior Videograaf / Editor

29-04-2026 | 10:46:00
Somention is per direct op zoek naar Junior Videograaf / Editor - Full-time / Part-time · Rotterdam

Fleur van den Akker: Somention bouwt social-first merken

28-04-2026 | 15:03:00
In gesprek met interviewer Bas Vlugt gaat het over de ontwikkeling van social als hoofdmedium, de rol van jonge makers en hoe merken relevant blijven in een snel veranderend medialandschap.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Andy Mosmans: (N)Odido

13-05-2026 | 11:46:00
Odido wilde laten zien dat het anders kon. Beter. Menselijker. Totdat de werkelijkheid zich meldde.

Dentsu bundelt media en creatie voor influencermarketing

13-05-2026 | 10:39:30
Dentsu Influence brengt teams en disciplines samen, van SEO en Branded Content tot Social Commerce, Brand Activations en Gaming

[Vacatures] Somention zoekt een Client Service Director

13-05-2026 | 10:30:00
Somention is per direct op zoek naar een Client Service Director - Full-time / Part-time · Rotterdam

PAKT verkoopt Volstok aan eigen management

13-05-2026 | 08:46:00
Volstok gaat na een management buy-out zelfstandig verder onder leiding van het managementteam.

Dentsu stijgt, WPP krijgt tik op beurs

12-05-2026 | 22:47:00
WPP verloor afgelopen week bijna 5 procent op de beurs, ondanks accountwinst bij JLR en een rol binnen de wereldwijde bureaustructuur van Heineken
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Laura Heerlien

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.