Sander Tacx Managing Director Wayne Parker Kent

Sander Tacx is aan de slag gegaan als Managing Director van Wayne Parker Kent. Hij vult daarmee de plek in die vrijkwam na het vertrek van Daan Zoetmulder eind vorig jaar.

De MD komt over van Wavemaker, waar hij interim Content Business Director was. Eerder was hij werkzaam bij (Havas)Boondoggle, Born05 en iO Digital. Met Tacx haalt Wayne Parker Kent een bureaudirecteur in huis met 20 jaar ervaring, die heeft bewezen bureaus te laten groeien.

Wayne Parker Kent, ooit opgericht als digitale uitgeverij, heeft zich ontwikkeld als bureau dat merken helpt met merkstrategieën, contentoplossingen, social, campagnes en activaties. Het bureau is onafhankelijk, maar wel onderdeel van Mediahuis.

Onderscheidende aanpak

Sander Tacx: “Wayne Parker Kent heeft de laatste jaren serieuze stappen gezet en is een volwaardig creatief bureau dat merken over de hele breedte helpt hun verhaal te vertellen. Gelukkig heeft het bureau wel zijn unieke kijk op het vak behouden waarbij voor het publiek relevante content, in de breedste zin van het woord, centraal staat.”

Wayne Parker Kent werkt voor klanten als ALDI, Samsung, Henkel, Eristoff, William Lawson’s en Fonds Gehandicaptensport.

www.wayneparkerkent.com


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Marco van Lisdonk: Duurzaamheid is geen doelgroep, het is een koopsignaal

22-04-2026 | 13:28:04
Duurzaamheid is op YouTube geen niche meer. Voor adverteerders is dat een interessant gegeven, want rond die oriëntatie speelt zich veel meer af

Fontys-studenten winnen RA*W Short Form Challenge

22-04-2026 | 13:18:20
Isabel van den Berkmortel en Dean Flaat ontwikkelden het winnende Koningsdag-concept voor Bar-le-Duc.

Happy Horizon ontwikkelt rebranding voor Syncore

22-04-2026 | 10:50:00
Reesink heeft zijn logistieke activiteiten samengebracht onder de nieuwe merknaam Syncore.

McDonald’s zet generaties centraal in campagne

22-04-2026 | 10:47:00
Met herkenbare situaties laat het merk zien dat generaties van elkaar kunnen verschillen, maar ook veel delen.

[Vacatures] Follo zoekt een Medior Social Performance Consultant

22-04-2026 | 09:10:00
Follo is per direct op zoek naar Medior Social Performance Consultant - 32-40 uur | Hybride werken
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.