Ruud van Os hoofdredacteur Regionale Omroep Rijnmond

Ruud van Os wordt hoofdredacteur van de regionale omroep Rijnmond. 

Bert Klaver, Algemeen directeur Rijnmond: "Ruud heeft in het afgelopen jaar als hoofdredacteur a.i. met zijn visie een belangrijke bijdrage geleverd aan een herijking van de strategische koers van Rijnmond. Als hoofdredacteur gaat hij nu ook de redactionele implementatie op zich nemen. We hebben ambitieuze vernieuwingsplannen met journalistieke uitdagingen. Rijnmond heeft de publieke taak om er voor iedereen in ons verzorgingsgebied te zijn. Ruud herkent de bewegingen in de samenleving en ziet dat er nieuwe wegen bewandeld moeten worden om niet alleen actueel te zijn, maar ook om mooie en relevante verhalen te maken, gericht op onze doelgroepen op alle kanalen: online, radio en tv."

Strategische koers

Ruud van Os: "Het al bijna 40 jaar durende succes van Rijnmond is gebaseerd op de niet aflatende inzet van gedreven journalisten, programmamakers, redacteuren en overige medewerkers. Aan mij nu de taak om samen met hen de toekomst van dit mooie bedrijf te bestendigen in een mediawereld die sterk is veranderd en nog dagelijks verder aan het veranderen is. Zo moet de band met ons publiek verder worden verstevigd en gaan we nog meer werk maken van de nu al goede samenwerkingsverbanden met onder meer de NOS, de andere regionale omroepen en de lokale omroepen in onze regio. Dit alles om met Rijnmond relevant te blijven voor alle inwoners van ons verzorgingsgebied."  

www.rijnmond.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

0to9 herpositioneert met focus op merk en resultaat

28-04-2026 | 16:17:00
Het marketingcommunicatiebureau kiest na 24 jaar voor een geïntegreerde aanpak, met als doel merken sterker en relevanter te maken.

Fleur van den Akker: Somention bouwt social-first merken

28-04-2026 | 15:03:00
In gesprek met interviewer Bas Vlugt gaat het over de ontwikkeling van social als hoofdmedium, de rol van jonge makers en hoe merken relevant blijven in een snel veranderend medialandschap.

[Vacatures] PINK zoekt een Communications Consultant

28-04-2026 | 11:05:00
PINK is per direct op zoek naar Communications Consultant - Groningen • 32- 40 uur

Andy Mosmans: Van IOS naar AIOS

28-04-2026 | 10:56:30
In een wereld waarin beeld overvloedig, goedkoop en steeds vaker door machines gegenereerd is, verliest het zijn schaarste.

Naïf en PINK integreren creatie en media in aanpak

28-04-2026 | 10:04:00
De recent gelanceerde SUN-campagne is de eerste volledige uitwerking van deze aanpak.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.