Raymond van Eck stopt bij Youvia

Raymond van Eck, CEO bij Youvia (voorheen DTG en bekend van de Gouden Gids en De Telefoongids), stopt bij Youvia.

Na een dienstverband van drieënhalf jaar slaat hij vanaf 1 september 2023 een nieuwe weg in en focust zich op het vervolgen van zijn carrière buiten Youvia. Zijn werkzaamheden en verantwoordelijkheden worden overgedragen aan Jon Martinsen, CEO bij FCR Media Group.

Digitale transitie

De afgelopen jaren is onder leiding van Raymond Van Eck de digitale transitie van DTG naar Youvia doorgevoerd, inclusief de herintroductie van de Gouden Gids. Een ander hoogtepunt was de komst van FCR Media Group als nieuwe eigenaar in maart 2022. Raymond Van Eck: "Met een gerust hart en vol vertrouwen draag ik Youvia nu over aan FCR Media Group. Na de succesvolle integratie en een stevig fundament te hebben gelegd, is het voor mij tijd voor een nieuwe uitdaging."

Waardering voor het harde werk

Jon Martinsen, CEO bij FCR Media Group: "Raymond heeft Youvia met succes geleid naar een onderneming die na de overname van vorig jaar naadloos kon worden geïntegreerd in de bredere FCR Media Group. Wij waarderen zijn harde werk en kijken daardoor dan ook met vertrouwen naar de toekomst van Youvia als onderdeel van onze groep."

Tour de Youvia

Raymond Van Eck gaat zich richten op het starten van een nieuwe uitdaging. Raymond Van Eck: "Maar eerst ga ik nog volle bak door bij Youvia om te zorgen dat alles is afgerond voordat ik vertrek. Bovendien heb ik ook mijn energie nodig om eind augustus als afscheid een Tour de Youvia van ruim 300 kilometer op de racefiets te fietsen. Ik ben van plan om in een dag langs al onze vestigingen in Nederland te fietsen om van alle Youvianen persoonlijk afscheid te nemen."

www.youvia.nl

www.fcrmedia.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

[Vacatures] Boomerang (part of Publicis Groupe) zoekt een Contentmanager

26-05-2026 | 10:07:00
Boomerang (part of Publicis Groupe) is per direct op zoek naar Contentmanager - Amsterdam

[Vacatures] Follo zoekt een Account Manager

21-05-2026 | 09:55:00
Follo is per direct op zoek naar Account Manager -  Hybrid | Utrecht

[Vacancy] DEPT has a position for SEO Competence Lead

20-05-2026 | 10:50:00
DEPT is directly looking for SEO Competence Lead - Amsterdam/Rotterdam

[Vacancy] DEPT has a position for Senior CRM Lifecycle Consultant

20-05-2026 | 10:26:00
DEPT is directly looking for Senior CRM Lifecycle Consultant - Amsterdam, Rotterdam

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Creative Content Marketeer

19-05-2026 | 11:18:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar Creative Content Marketeer - Fulltime
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Alfred zoekt een Social Media Manager / Social Project Manager

01-06-2026 | 10:33:00
Alfred is per direct op zoek naar een Social Media Manager / Social Project Manager - Full-time · Amsterdam

[Vacatures] Follo zoekt een HR Specialist

01-06-2026 | 10:09:00
Follo is per direct op zoek naar HR Specialist - 32-40 uur | Utrecht 

KesselsKramer failliet verklaard

01-06-2026 | 08:40:00
Enkele dagen eerder, op 27 mei, kreeg het bureau nog voorlopige surseance van betaling

KesselsKramer in voorlopige surseance

29-05-2026 | 14:19:00
Het Amsterdamse creatieve bureau KesselsKramer is door de rechtbank Amsterdam op 27 mei 2026 voorlopige surseance van betaling verleend. Mr. Els Doornhein van De Vos& Partners Advocaten is als bewindwoerder aangesteld

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Websitebeheerder / Webflow Developer

29-05-2026 | 10:56:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar Websitebeheerder / Webflow Developer - Parttime
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.