Ralph Wisbrun neemt plaats in Strategic Board ACE

Ralph Wisbrun en ACE slaan de handen ineen. Hij neemt plaats naast Rogier IJzermans in de Strategic Board van ACE en gaat helpen bij de verdere groei en internationalisering van de organisatie. Daarnaast gaat Ralph Wisbrun de brand & business consultancy tak mee opzetten, waarmee de competitie wordt gezocht met bestaande consultancybureaus.

Holacratische organisatiestructuur

Met het installeren van de Strategic Board komt de dagelijkse leiding van ACE meer in handen van de Executive Board en de daaromheen opererende circles. Op deze manier wordt toegewerkt naar een holacratische organisatiestructuur. Hiermee ambieert ACE een moderne vorm van leiderschap, waarmee ruimte gecreëerd wordt voor een nieuwe generatie leiders.

Rogier IJzermans, Founder & CEO van ACE: "We hebben de afgelopen twee jaar gebouwd aan het netwerk van ACE. Dit staat nu. Vanaf dit jaar gaat ACE geïntegreerd de markt op. Veel merken hebben een uitdaging met het verbonden blijven met de hedendaagse cultuur en het bijblijven met alle nieuwe technologische ontwikkelingen. ACE is gebouwd op deze twee assen. Een sterk business en merk fundament is dan cruciaal voor succes. Ralph verstaat dit vak als geen ander. Zijn ervaring in combinatie met de jonge geesten binnen ons netwerk creëert veel nieuwe mogelijkheden voor onze klanten. Kijk er naar uit!"

Verjonging van merken

Ralph Wisbrun: "Wat er bij ACE gebeurt is bijzonder. Ik werk al langer samen met Rogier op zakelijk vlak en na een tijdje oriënteren bij ACE ging het toch kriebelen. Ik zie enorme potentie in de verjonging van merken. Iets wat ACE tot in de vezels begrijpt. Ik hoop met mijn ervaring een steentje bij te kunnen dragen, in het vertalen hiervan naar nationale en internationale klanten."

Ralph Wisbrun heeft jarenlange ervaring als founding partner en CEO bij Wunderman Thompson (voorheen JWT) en Wisbrun Eastwood, en veel meters gemaakt op het gebied van organisatie- en merkpositionering, voor onder andere ING, BMW en VodafoneZiggo.

www.thisisace.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Havas lanceert eigen platenlabel Volyum

02-06-2026 | 23:36:00
WPP, Publicis, S4 Capital, Dentsu, Omnicom en Havas lieten in de afgelopen meetperiode een eensgezind beeld zien

Colorclub presenteert roadmap voor toekomst van events

02-06-2026 | 16:39:00
De eventsector staat op een kantelpunt. Dat is de conclusie van het eerste RE:HUMAN-congres, georganiseerd door event agency Colorclub in de Planet Group Arena in Gent.

Dorst & Lesser lanceert AI-bureau Jack & AI

02-06-2026 | 16:00:05
Dorst & Lesser heeft Jack & AI gelanceerd, een bureau dat zich richt op de ontwikkeling van AI Content Engines voor merken.

Line-up St-Canneke 2026 compleet

02-06-2026 | 15:42:38
Tijdens het evenement worden inzichten, trends en bekroond werk van Cannes Lions gedeeld met professionals uit de sector.

Rijksoverheid zet aanbesteding campagnes Dienst Publiek en Communicatie uit

02-06-2026 | 15:38:15
De Rijksoverheid heeft via het Ministerie van Algemene Zaken een aanbesteding uitgezet voor de campagnes die via de Dienst Publiek en Communicatie (DPC) worden uitgezet.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.