Rajiv van Wijk en Thijs Mensink weg bij Kemari Digital; verkopen belang House of Creators

Mede-oprichters Rajiv van Wijk en Thijs Mensink hebben besloten hun rollen bij Kemari Digital neer te leggen en daarmee ook hun aandelen in House of Creators te verkopen. Dit om zich te richten op andere uitdagingen waarin zij hun inhoudelijke expertise verder willen ontwikkelen en inzetten. Het lijjkt erop dat ze begin 2025 onder de noemer Sterrenstof een strategisch creatieve studio gaan beginnen. Details daarover zouden op een later moment volgen. 

Mede-oprichters Jan Pol en Daan Gönning hebben de aandelen van het vertrekkend duo in House of Creators overgenomen. Kemari Digital is een creatief bureau uit Enschede dat zich richt op een datagedreven, creatief strategisch netwerk. Het is onderdeel van House of Creators.

Kamari Digital blijft opereren onder leiding van Daniël Spaan, in augustus 2024 benoemd tot algemeen directeur. Lowie de Haar, sinds 2018 betrokken bij Kemari, zal het managementteam versterken als Manager Operations.

Kamari Digital en House of Creators benadrukken deze veranderingen in goed overleg en met wederzijds respect vorm te hebben gegeven.

www.kemari.digital

www.houseofcreators.nu

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Kemari maakt doorstart onder leiding van Twinsense

17-09-2025 | 16:12:00
Digital marketingbureau Kemari maakt een doorstart na het faillissement. Het bedrijf wordt voortgezet door Twinsense

Kemari is failliet

11-09-2025 | 11:44:00
Het digitale marketingbureau Kemari is op 8 september 2025 door de Overijsselse rechtbank failliet verklaard

KEMARI herijkt koers en positionering

18-06-2025 | 11:18:33
Na een periode van interne verandering presenteert het Enschedese bureau KEMARI zich met een aangescherpte positionering

AI aan de vergadertafel: bedreiging of kans?

25-03-2025 | 17:39:00
[Forum] Daniël Spaan (Kemari Digital) over de vraag of creative agencies een nieuw business model nodig hebben

[Forum] Een nieuw business model voor creative agencies?

24-03-2025 | 19:59:00
Marketing Report vraag bepalende spelers naar een antwoord op een actuele vraag. Deze keer: Hebben creative agencies een nieuw business model nodig?
 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Happy Horizon wint zilver en brons bij internationale AI Comms Awards

19-06-2026 | 10:24:00
Happy Horizon heeft twee internationale AI Comms Awards gewonnen tijdens de eerste editie van de prijsuitreiking in Londen

TFA verzorgt audiotraject voor Douchebag-campagne

18-06-2026 | 16:08:00
De campagne is ontwikkeld door NOISE in opdracht van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat en draait om een herkenbaar moment onder de douche

ARTIS lanceert campagne rond heropening Aquarium

18-06-2026 | 15:23:34
De campagne is volgens ARTIS een van de grootste marketingcampagnes in de geschiedenis van de organisatie en brengt de onderwaterwereld van het Aquarium naar de stad

VENGEAN ontwikkelt branding voor Value Creation Capital

18-06-2026 | 12:56:59
De samenwerking omvat de ontwikkeling van de merkstrategie, het merkverhaal, het merkthema, de visuele identiteit en de redesign van de website.

Creativiteit blijft knelpunt voor marketeers

18-06-2026 | 11:58:00
Dat blijkt uit het rapport Clients and Creativity 2026 van WFA en LIONS.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.