Radio 538 is Official Media Partner Eredivisie

Radio 538 is met onmiddellijke ingang Official Media Partner van de Eredivisie. Met deze samenwerking verbindt de radiozender zich tot 1 augustus 2023 aan de Eredivisie en de achttien Eredivisieclubs. Voor de luisteraars van Radio 538 zijn er regelmatig prijzen te winnen. 

Win-acties

De samenwerking tussen Radio 538 en de Eredivisie staat in het teken van voetbalbeleving en unieke win-acties. Gedurende het hele seizoen zijn regelmatig kaarten te winnen voor wedstrijden uit de Eredivisie. Om luisteraars goed voor te bereiden op het voetbalweekend, neemt 538-dj Tim Klijn iedere vrijdag tijdens de 538 Ochtend met een ESPN-commentator de komende wedstrijden door.

ESPN is onderdeel van Eredivisie Media & Marketing dat voor 51 procent in handen is van the Walt Disney Company en waar Eredivisie cv 44 procent van in handen heeft. ESPN (Eredivisie Media & Marketing) heeft tot 1 augustus 2025 de beschikking over de live uitzendrechten van de Eredivisiewedstrijden.

www.538.nl

www.talpanetwork.com

www.espn.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Eerste tv-campagne Yeehright! bij Talpa Network

04-03-2026 | 13:14:00
Broodbelegmerk Yeehright! is gestart met een tv-billboardingcampagne op zenders van Talpa Network. De campagne is ingekocht door mediabureau Media Reverse en richt zich op het vergroten van zichtbaarheid en merkherkenning

Sander van der Peet: Ochtendhumeur bij Gordon & Froukje?

23-02-2026 | 15:35:00
Afgelopen week postte Gordon nog trots op zijn Instagram dat ze al vijf maanden te horen zijn op Radio 10, maar hij was zijn vakantie even vergeten.

Talpa Media sluit eerste agentic advertising-deal

17-02-2026 | 09:43:46
De advertentietransactie kwam volledig tot stand via communicerende AI-agents: van aanvraag en onderhandeling tot boeking in de adserver.

Radiosector: elke exploitant met eigen commercieel relevante doelgroepdefintie

09-02-2026 | 00:00:00
DPG Media heeft voor de radiostations Joe en Qmusic per 1 januari 2026 de commercieel relevante doelgroep 25-54 jarigen geïntroduceerd. Daarvoor definieerde het mediabedrijf voor zijn radioreclameverkoop de doelgroep 20-49

Maarten Meijs krijgt leiding over Talpa-directie

05-02-2026 | 17:07:00
Talpa Network en Talpa Studios gaan per 2 maart 2026 voortaan vallen onder één (holding)directie, maar blijven wel afzonderlijk opereren
 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

FCB Amsterdam haalt creatief duo binnen

04-05-2026 | 17:09:20
FCB Amsterdam versterkt het creatieve team met de komst van Art Director Floris Zandvliet en Copywriter Frederique Rote.

Bram Holzapfel: De geest in de code

04-05-2026 | 16:48:00
Waarom je merk een menselijke monitor nodig heeft

met melk. breidt Creative Party uit met Merijn Breedvelt

04-05-2026 | 12:14:00
Hij gaat zich binnen met melk. richten op het ontwikkelen en uitwerken van concepten voor klanten.

[Vacatures] ACT.agency zoekt een Social Media Manager

04-05-2026 | 11:42:00
ACT.agency is per direct op zoek naar Social Media Manager - Amsterdam

Closed on Monday ontwikkelt campagne voor Sanquin

04-05-2026 | 11:24:00
Donoren die iemand uit hun omgeving overtuigen om zich aan te melden, maken kans op een Museumkaart.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.