Radio 10 introduceert omgekeerde spelformule

De Radio 10 Ochtendshow met Lex Gaarthuis, introduceert 6 januari een spel met een omgekeerd format. In plaats van te zoeken naar het juiste antwoord, draait het spel De juiste vraag, om het raden van de vraag. Luisteraars krijgen een antwoord te horen en moeten bedenken welke vraag daarbij hoort. Dit concept combineert spanning, denkvermogen en originaliteit en biedt luisteraars de kans om een jackpot te winnen die start bij 25.000 euro en die oploopt bij ieder fout antwoord.

Het antwoord Queen kan van zoveel vragen het antwoord zijn

Lex Gaarthuis, dj Radio 10: "Met De juiste vraag introduceren we een hele nieuwe spelvorm op de Nederlandse radio die niet alleen leuk is, maar ook nog eens heel ander denkvermogen vraagt. Met de juiste kennis en inzicht is een antwoord op een vraag redelijk goed te beantwoorden. Bijvoorbeeld: Welke artiest staat op 1 in de Top 4000? Daarvan is het antwoord: Bohemian Rhapsody van Queen. Maar het antwoord Queen kan van zoveel vragen het antwoord zijn. De vraag is: welke vraag is juist? De omkering van vraag en antwoord gaat voor verrassende momenten en onverwachte inzichten zorgen. Ik ben heel benieuwd hoe luisteraars dit nieuwe spel gaan ervaren.”

Op de ochtend van 6 januari wordt het antwoord bekendgemaakt in de radioshow. De vraag die bij dit antwoord hoort, is verzegeld in een envelop in een kluis in de studio van Radio 10. Luisteraars krijgen vervolgens drie keer per ochtendshow de mogelijkheid hun idee van de juiste vraag live te delen. De jackpot start bij 25.000 euro en loopt bij ieder fout antwoord, of eigenlijk dus foute vraag, op met 100 euro.

De show is elke werkdag te horen van 06.00 uur tot 10.00 uur.

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Sander van der Peet: Ochtendhumeur bij Gordon & Froukje?

23-02-2026 | 15:35:00
Afgelopen week postte Gordon nog trots op zijn Instagram dat ze al vijf maanden te horen zijn op Radio 10, maar hij was zijn vakantie even vergeten.

Gordon Heuckeroth en Froukje de Both vanaf 1 september op Radio 10

14-08-2025 | 17:09:00
 Gordon Heuckeroth en Froukje de Both zullen per 1 september 2025 de ochtendshow van Radio 10 van 06:00 tot 09:00 uur presenteren. Ze nemen daarmee de plek over van Lex Gaarthuis die na het vertrek van Gerard Ekdom in juni 2024 de Radio 10 ochtendshow is gaan maken

Radio Noordzee per 1 september op FM in Noord-Brabant en Limburg

13-08-2025 | 12:29:00
Radio Noordzee zal vanaf 1 september 2025 te horen zijn in een aantal regio’s in Noord-Brabant en Limburg. Hiertoe hebben eigenaar Talpa Network en vergunninghouder TiDa bv een overeenkomst gesloten.

GLXY Radio, RadioNL en Grand Prix Radio winnaars veiling

26-05-2025 | 16:13:00
GLXY Rado, RadioNL en Grand Prix Radio zijn de grote winnaars van de verdeling  van niet-landelijke commerciële FM- en DAB+-radiofrequenties

Minister en ACM houden vast aan limiet radiokavels

21-03-2025 | 15:21:00
De mededingingsautoriteit ACM en minister Dirk Beljaarts (PVV) van Economische zaken blijven bij het standpunt dat één partij maximaal drie landelijke FM/DAB+-vergunningen mag bezitten


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

REVITALIZE versterkt team met Floris Heyne

16-04-2026 | 16:27:54
REVITALIZE heeft Floris Heyne aangesteld als Creative Lead. In deze rol wordt hij verantwoordelijk voor de creatieve output van het bureau

[Vacatures] Creative Family zoekt een (Junior) Front-end Developer

16-04-2026 | 15:34:00
Creative Family is per direct op zoek naar een(Junior) Front-end Developer

[Vacatures] Creative Family zoekt een (Junior) WordPress Developer

16-04-2026 | 15:19:00
Creative Family is per direct op zoek naar een(Junior) WordPress Developer

Roche kiest 0930 voor zomerweek-activatie

16-04-2026 | 13:17:00
0930 creative agency verzorgt de activatie van Roche Diabetes Care tijdens de Libelle-Margriet Zomerweek 2026.

Niels Braat: Is same day delivery de toekomst van retail?

16-04-2026 | 12:45:11
De komst van Joybuy in Nederland en België voelt als een klassieke “hier moeten we iets van vinden” ontwikkeling.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Laura Heerlien

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.