Quest vernieuwt: frisse look voor jong en oud

Het wetenschappelijke maandblad van Nederland is vernieuwd. Met ingang van editie 3 heeft Quest een nieuw ontwerp gekregen. Een nieuwe, actuele look & feel met verbeterde leesbaarheid, meer rust en overzicht.

Bram Mullink: “De Quest, dat is toch dat blad voor jongeren...? Is iets dat ik het afgelopen jaar best vaak heb gehoord. Maar Quest is er voor íedereen die nieuwsgierig is, van jong tot oud. Iedereen die antwoord wil hebben op vragen waar je niet van wist dat je ze had. Voor feitjes-vreters en wetenschappelijk geïnteresseerden. Tijd dus voor een opfrisbeurt: om de uitstraling beter te laten passen bij wat we maken. Pietsie volwassener, maar nog steeds met 100% lol gemaakt. Iets meer van deze tijd in de uitstraling. Met deze restyling zetten we een grote stap vooruit. We blijven trouw aan onze missie: wetenschap begrijpelijk en boeiend maken voor iedereen. Maar we doen dat nu in een vorm die past bij de dynamiek van deze tijd."

De gerestylede Quest is vanaf 6 februari overal verkrijgbaar. In deze editie staan onder andere de volgende verhalen en vragen:

- Hoe zegt de wetenschap dat je een puber het beste aan het leren krijgt? 
- Waarom blijft tatoeage-inkt eigenlijk in je huid zitten? 
- Wat onthoofding met Valentijnsdag te maken heeft.
- Of je verliefd kunt worden op iemand die je nooit hebt gezien? 

En ook: Welke stad (wetenschappelijk gezien) de beste is.. Amsterdam of Rotterdam? En waarom er tussen steden of regio's zoveel ruzie is. Plus natuurlijk nog honderden lange en korte weetjes, zoals je van Quest gewend bent.

www.hearst.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Anne Rose Zonneveld: Cosmopolitan hanteert social video first-strategie

09-04-2026 | 16:20:00
Marketing Report spreekt in een reeks interviews met Brand Managers en marketeers van bekende merken over hun merk, merkbouw en de rol van media. In deze aflevering spreken we met Anne Rose Zonneveld, Brand Manager van Cosmopolitan bij Hearst Netherlands

[Vacatures] Hearst Netherlands zoekt een Content Maker Quest

09-03-2026 | 10:11:00
Hearst Netherlands is per direct op zoek naar Content Maker Quest

[Vacatures] Hearst Netherlands zoekt een AI Content Specialist

16-02-2026 | 09:59:00
Hearst Netherlands is per direct op zoek naar AI Content Specialist

Partnerschap Hearst US en Mobian voor lokale Amerikaanse nieuwsmerken

06-02-2026 | 10:08:00
Het mediabedrijf wil de advertentievoorraad in de Verenigde Staten nauwkeuriger laten classificeren en waarderen.

Hearst Nederland werkt samen met Opt Out Advertising

28-01-2026 | 12:10:00
Hearst Nederland sluit Opt Out Advertising aan als AdTech-partner. De uitgever breidt daarmee haar online advertentiemogelijkheden uit
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

WPP bundelt branding- en designexpertise wereldwijd

08-05-2026 | 13:29:14
Onder leiding van Global CEO Jane Geraghty wil het concern de samenwerking tussen zijn branding-, design- en experiencebureaus versterken

Bob Koigi: De groeiende kloof in digitale advertenties

08-05-2026 | 12:58:44
Nu AI, automatisering en retail media de wereldwijde advertentiemarkt blijven veranderen, wordt het verschil tussen winnaars en achterblijvers groter.

Herwin van den Berg: Iedereen moet mee in AI

08-05-2026 | 10:21:00
Het gesprek gaat over de impact van AI op bureaus, de veranderende rol van creativiteit

Cees Faes: Cadbury snapt packaging beter dan marketeers

08-05-2026 | 10:01:00
Er zijn drie redenen waarom ik dit zo’n sterke campagne vind. De eerste is eigenlijk simpel: Cadbury gebruikt z’n verpakking als communicatiemiddel.

AWOL, met melk. en Uncle Bil Finalisten SAN New Kids

08-05-2026 | 08:00:00
Na presentaties van zes bureaus zijn de drie finalisten voor SAN New Kids on the Block 2025 vastgesteld
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.