Publicis x ADNIGHT 2024 | Creativiteit, inhoud en carrièrekansen

Op 4 oktober neemt Publicis Groupe Nederland, bestaande uit Boomerang, Publicis Media, Publicis Creative en Le Pub, deel aan Adnight met een programma dat creativiteit, inhoudelijke talks en carrièremogelijkheden samenbrengt.

Onder het thema (B)Adnight kunnen bezoekers genieten van een mix van tattoos, tequila, en punk, maar ook deelnemen aan inspirerende sessies en de kans krijgen om te pitchen voor een baan bij een van de bureaus.

1 Shot 2 Present: Pitchen voor een baan

Hoogtepunt van de avond is het 1 Shot 2 Present-evenement, waarbij creatief talent de mogelijkheid krijgt om in vijf minuten hun beste werk te presenteren aan een panel van strategy directors en chief creative officers van Publicis Groupe NL. De beste pitches worden beloond met een uitnodiging voor een sollicitatiegesprek, waarmee een carrière bij Publicis binnen handbereik komt. Aanmelden kan via deze site

Tattoos en entertainment

Naast carrièremogelijkheden is er ook ruimte voor creatieve expressie. Tattoo-artiest Menscheling biedt bezoekers de kans om een gratis tatoeage te laten zetten, terwijl er punkmuziek en een line-up van dj’s voor een energieke sfeer zorgen. Dit zorgt voor een avond vol vermaak en verrassingen die verder gaat dan de standaard netwerkbijeenkomst.

Inhoudelijke talks en paneldiscussies

Naast het creatieve en entertainmentprogramma biedt Publicis Groupe NL ook ruimte voor verdieping. Er zijn diverse talks en paneldiscussies met sprekers uit de marketing- en communicatiebranche. Onderwerpen variëren van duurzaamheid en community building tot innovatieve strategieën voor moderne campagnes. Ook zal een panel van jonge creators hun visie geven op hedendaagse campagnes, waarbij ze deze beoordelen vanuit het perspectief van de nieuwe generatie.

Onder de sprekers bevinden zich vertegenwoordigers van Rijkswaterstaat, Heineken Amplify en Cambridge Sustainability. Zij verzorgen talks die variëren van duurzaamheid tot community building.

Le Pub: Een exclusief kijkje achter de schermen

Le Pub, het bureau achter Heineken’s wereldwijde campagnes, opent tijdens Adnight zijn deuren voor een exclusief kijkje achter de schermen. Vanuit hun kantoor aan de Sarphatistraat werkt het bureau nauw samen met Boomerang en biedt het een unieke inkijk in hun creatieve processen.

Het programma wordt afgesloten met een interview op de Main Stage tussen CEO Isabelle Dacz en creatief directeur Jordi van de Bovenkamp.

www.adnight.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

ADNIGHT breidt jubileumeditie uit met dagprogramma

10-03-2026 | 09:34:40
Ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan introduceert het creatieve festival op 8 oktober een conferentie in De Hallen in Amsterdam, voorafgaand aan het ADNIGHT Festival in de avond.

W+K x ADNIGHT | GEDOGEN+Amsterdam Core

08-10-2025 | 08:42:14
Wieden+Kennedy Amsterdam presenteert tijdens ADNIGHT de tentoonstelling GEDOGEN+Amsterdam Core.

Boomerang zet mentale gezondheid centraal op Adnight

30-09-2025 | 08:42:00
Het programma onderzoekt thema’s als creativiteit onder druk, inclusiviteit in media en authentieke representatie in campagnes.

ADNIGHT start met Marketing Talks voor marketeers

22-09-2025 | 15:47:49
Deze mini-conferentie brengt een reeks presentaties over branding, creativiteit en de samenwerking tussen merken en bureaus.

SERVICEPLAN x ADNIGHT | The Deadline

19-09-2025 | 09:04:00
Tijdens deze editie van Adnight duikt Serviceplan Amsterdam dieper in het omgaan met deadlines en stress op de werkvloer.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Marco van Lisdonk: Duurzaamheid is geen doelgroep, het is een koopsignaal

22-04-2026 | 13:28:04
Duurzaamheid is op YouTube geen niche meer. Voor adverteerders is dat een interessant gegeven, want rond die oriëntatie speelt zich veel meer af

Fontys-studenten winnen RA*W Short Form Challenge

22-04-2026 | 13:18:20
Isabel van den Berkmortel en Dean Flaat ontwikkelden het winnende Koningsdag-concept voor Bar-le-Duc.

Happy Horizon ontwikkelt rebranding voor Syncore

22-04-2026 | 10:50:00
Reesink heeft zijn logistieke activiteiten samengebracht onder de nieuwe merknaam Syncore.

McDonald’s zet generaties centraal in campagne

22-04-2026 | 10:47:00
Met herkenbare situaties laat het merk zien dat generaties van elkaar kunnen verschillen, maar ook veel delen.

[Vacatures] Follo zoekt een Medior Social Performance Consultant

22-04-2026 | 09:10:00
Follo is per direct op zoek naar Medior Social Performance Consultant - 32-40 uur | Hybride werken
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.