Programma Soul Stories start op GoodLIFE Radio

Roeselien Wekker start met haar programma Soul Stories op GoodLIFE Radio. Het muziekprogramma is voortaan elke tweede donderdag van de maand te horen op de lifestylezender.

In Soul Stories ontvangt presentatrice Roeselien Wekker prominente tafelgasten die hun levenslessen en persoonlijke verhaal delen aan de hand van livemuziek en songteksten. Haar radioprogramma is een verlengstuk van wie ze is en wat zij als boodschap de wereld in wil brengen; be yourself, everyone else is already taken - Oscar Wilde.

Roeselien Wekker: "Radio is altijd mijn grootste passie geweest. Als kind luisterden we 's ochtends altijd naar Radio 1 tijdens het ontbijt. Radio is intiem en daarom ben ik super blij dat ik Soul Stories bij GoodLIFE Radio mag maken!"

Soul Stories is elke tweede donderdag van de maand tussen 18:00 en 19:00 uur te beluisteren op GoodLIFE Radio of terug te luisteren als podcast via alle bekende podcastkanalen.

www.goodliferadio.nl

www.deradiofabriek.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Bas Vlugt: Mark Koster - Studio Ego

17-05-2026 | 23:06:00
We worden maar verwend. Twee boeken vlak achter elkaar over een deel hetzelfde interessant onderwerp: de Publieke Omroep. Voor extra verwarring zijn het beide rode boeken met gele letters maar de boeken zijn gelukkig ook heel verschillend

Havas Lemz ontwikkelt Denk vooruit-campagne voor ondernemers

12-05-2026 | 15:07:16
Het ministerie van Economische Zaken en Klimaat breidt samen met Havas Lemz de campagne Denk vooruit uit naar ondernemers.

Beginnersfoutjes van NPO-bestuursvoorzitter Jet de Ranitz?

07-05-2026 | 23:37:00
Een NOS-journalist vraagt oprecht hoe Jet de Ranitz, bestuursvoorziter van de NPO denkt over de bedreigingen, intimidatie, (dreigend) geweld waar hij en zijn collega’s mee te maken hebben zodra sommige mensen tijdens zijn werk als hij op pad is, duidelijk wordt dat hij voor de NOS werkt

Audioreclame groeit in Q1 2026 naar 52,8 miljoen euro

07-05-2026 | 17:12:00
Audioreclame heeft in het eerste kwartaal van 2026 opnieuw groei laten zien. Adverteerders investeerden in totaal 52,8 miljoen euro in audio, een stijging van 4,3 procent ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar. Dat blijkt uit de nieuwste omzetcijfers van Audify.

Luistercijfers: Talpa Network daalt - DPG Media Radio haalt april-record

06-05-2026 | 22:13:00
Marketing Report heeft de april 2026-maandcijfers verkregen uit het NMO Luisteronderzoek. Marketing Report heeft de april 2026-maandcijfers verkregen uit het NMO Luisteronderzoek. Qmusic weet opnieuw marktaandeel te winnen en blijft marktleider in de doelgroepen 20-49, 20-59 en 25-54 jarigen
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

TBWA en NS lanceren PrijsTijd Deal-campagne met Dio

18-05-2026 | 17:32:59
In de campagne draait het niet om spijt of verlangen naar vroeger, maar om eerder je treinkaartje boeken om voordeliger te reizen.

Anne Stokvis: YouTube wordt de matchmaker tussen sponsors en creators

18-05-2026 | 17:19:00
Wat als je merk straks geen advertenties meer koopt, maar YouTube-shows mede mogelijk maakt? Dat scenario tekent zich nu uit in New York.

Persuade ontwikkelt WK-campagne voor Electro World

18-05-2026 | 16:14:00
De campagne bouwt voort op het merkplatform Echt voor jou, dat het bureau in 2022 ontwikkelde voor de formule.

Maaike Maes HR Manager Springbok

18-05-2026 | 16:04:03
Maaike Maes maakt de overstap van VML, waar zij werkzaam was als Talent Director. Bij Springbok volgt zij Sonia op, die de afgelopen jaren verantwoordelijk was voor de HR-administratie en processen.

Jasper Koekoek: Oogsten zonder zaaien bestaat niet in marketing

18-05-2026 | 15:13:00
Je herkent het waarschijnlijk wel: de ROAS van je campagnes vlakt af, de kosten per acquisitie (CPA) kruipen langzaam omhoog en hoe hard je ook aan de knoppen van je Google Ads- of Meta-campagnes draait, de rek lijkt eruit.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.