PINK ontwikkelt mediastrategie voor merkcampagne Q8

VML Belgium verantwoordelijk voor creatie en productie

PINK heeft de mediastrategie en distributie verzorgd voor een nieuwe merkcampagne van Q8. VML Belgium tekende voor het creatieve concept en de productie. De campagne richt zich volledig op digitale kanalen en is vanaf deze week zichtbaar in België en Luxemburg.

De campagne is video-first en speelt in op gebruiksmomenten via online video en social media. Daarbij staat het concept van de ampersand centraal, als symbool voor het combineren van verschillende behoeften onderweg: laden & shoppen & koffie meenemen.

Birgit Mitchell, Brand Supervisor bij Q8 en Tango: "Q8 evolueert van enkel brandstofspeler naar mobiliteitspartner, met focus op elektrisch laden en convenience. Met deze campagne zetten we onze sterke merknaam breder in en bouwen we verder aan een toekomstbestendig Q8."

Digitale focus en impact per touchpoint

Samen met Q8 ontwikkelde PINK een distributieplan dat het creatieve werk van VML Belgium ondersteunt. Hierbij is gekozen voor een strategie gericht op kanaalkeuzes, doelgroepsegmentatie en zichtbaarheid per schermformaat.

De campagne wordt gedurende het jaar in meerdere flights uitgerold en zal breed aanwezig zijn binnen het Belgische en Luxemburgse medialandschap.

www.pinkagency.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacatures] PINK zoekt een Communications Consultant

28-04-2026 | 11:05:00
PINK is per direct op zoek naar Communications Consultant - Groningen • 32- 40 uur

Naïf en PINK integreren creatie en media in aanpak

28-04-2026 | 10:04:00
De recent gelanceerde SUN-campagne is de eerste volledige uitwerking van deze aanpak.

PINK vertaalt attractieconcept naar campagne

02-04-2026 | 09:11:57
De campagne vertaalt dit uitgangspunt naar een verhaallijn die aansluit bij de thematiek van het park.

PINK ontwikkelt datagedreven campagne voor IKEA Delft

30-03-2026 | 08:36:23
De vestiging kiest het bureau als mediapartner voor een campagneaanpak waarin data, media en creatie worden gecombineerd.

[Vacatures] PINK zoekt een Lead Social

26-03-2026 | 10:06:00
PINK is per direct op zoek naar Lead Social - Groningen • 32-40 uur 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Storyboard Agency ontwikkelt WK-campagne voor Rexona

18-05-2026 | 12:42:00
In de campagne onthult het merk dat de veelbesproken celebration van de voetballer onderdeel blijkt van een verborgen Rexona-boodschap.

DCVF ontwikkelt campagne voor edding 3000

18-05-2026 | 12:26:09
De campagne roept consumenten op om creatief aan de slag te gaan met alledaagse objecten als canvas.

[Vacatures] Alfred zoekt een Social Media Manager Benelux (Unilever)

18-05-2026 | 11:14:00
Alfred  is per direct op zoek naar een Social Media Manager Benelux (Unilever) - Full-time · Rotterdam. Wekelijkse dag in Amsterdam

Hein Strijker: The sky is the limit in Rotterdam

18-05-2026 | 10:13:00
Marketing Report is op 29 mei in Rotterdam voor Agency at Night. Tijdens dit event openen 51 bureaus hun deuren voor jong talent en andere nieuwsgierigen

Lot of Happiness zet goede doelen centraal in campagne

18-05-2026 | 09:46:59
De boodschap van de campagne is dat deelnemers misschien niet altijd zelf winnen, maar dat een gekozen goed doel altijd profiteert
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.