Pinchhitters introduceert de Scoren op Strava-club

Pinchhitters, een creatief media-activatiebureau, introduceert een initiatief waarmee sport en werk worden verbonden: de Scoren op Strava-club. Hiermee beloont Pinchhitters klanten en relaties voor hun sportieve prestaties.

Sporten inspireert, samen scoren verbindt

De Scoren op Strava-club biedt een platform waarop klanten elkaar kunnen aanmoedigen en uitdagen. Regelmatig worden er sportieve challenges georganiseerd, zoals de uitdaging om negentig minuten onafgebroken te sporten en dit vast te leggen via Strava. Iedereen die deelneemt, maakt kans op beloningen, variërend van een gratis brainstormsessie bij Pinchhitters tot een mediacampagne ter waarde van 500 euro.

Van sportieve uitdaging naar businessclub

Pinchhitters koppelt de Scoren op Strava-club later dit jaar aan een businessclub waarin sportieve activiteiten en netwerken hand in hand gaan. Het concept: samen sporten, gevolgd door een borrel en netwerkbijeenkomst. Daarbij krijgen klanten de mogelijkheid om zelf een sportieve activiteit te co-hosten en zo hun passie voor een specifieke sport te delen.

Ontdekkingsdrang en scoringsdrift

Dolf Hoogwerf, co-founder van Pinchhitters: "Sporten is voor veel mensen een passie die aanstekelijk werkt. Met de Scoren op Strava-club willen we laten zien dat sport en zakelijk succes elkaar kunnen versterken. Door verschillende soorten sporters samen te brengen, van wielrenners tot wandelaars, ontstaat een unieke dynamiek die tot waardevolle verbindingen en een gemeenschappelijke scoringsdrift leidt."

Robbert van Loon, mede-oprichter van Pinchhitters: "Dolf en ik zijn zelf ook niet vies van een sportieve uitdaging. Zo hebben we vorig jaar samen deelgenomen aan de Vasaloppet; een monstertocht van 90 kilometer langlaufen dwars door het binnenland van Zweden. Het leuke van deze Strava-club is dat we zelf ook weer nieuwe sporten en uitdagingen zullen ontdekken. Zo heb ik vorig jaar via-via de sport swimrunnen ontdekt, waarvoor ik dit jaar al aan een wedstrijd (Rockman) in Noorwegen deelneem. Die ontdekkingsdrang en gedeelde passie voor sport willen we graag met onze klanten delen en versterken."

Meer weten?

Meer weten over het initiatief of direct deelnemen? Bezoek Pinchhitters voor meer informatie.

www.pinchhitters.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Dolf Hoogwerf (Pinchhitters): Geen campagne is hetzelfde

08-04-2025 | 09:31:00
Dolf Hoogwerf is te gast bij Marketing Report TV. In gesprek met Bas Vlugt vertelt hij over hoe Pinchhitters reclamecampagnes optimaliseert

Mediamix draait niet alleen om bereik, maar om scoringsdrift

27-02-2025 | 12:50:00
Dolf Hoogwerf, is medeoprichter van van het creatief media-activatiebureau Pinchhitters, we spreken hem over onder andere effectiever adverteren

[Column] Dolf Hoogwerf (Pinchhitters): Smart Location Targeting via Facebook, Instagram & TikTok

24-10-2024 | 10:31:13
De feestdagen zijn voor marketeers, brandmanagers en ondernemers de tijd van het jaar waarin de concurrentie fel is

[Column] Dolf Hoogwerf (Pinchhitters): Kassagericht scoren in Q4

22-10-2024 | 10:30:40
Voor marketeers, brandmanagers en ondernemers is dit ook de tijd van het jaar waarin de concurrentie nóg feller is.

Creatieve uitbreiding maakt Pinchhitters beter zichtbaar

02-08-2024 | 11:09:00
Sinds de uitbreiding van Pinchhitters met haar eigen camerateam, is het media-activatiebureau direct een stuk zichtbaarder geworden op social media.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Welkoop kiest N=5 en Monkeys & Bananas

14-04-2026 | 17:02:00
Welkoop heeft na twee pitchtrajecten gekozen voor N=5 als lead agency en Monkeys & Bananas als social bureau.

Publicis rapporteert stabiele groei in eerste kwartaal

14-04-2026 | 16:22:52
Publicis Groupe heeft in het eerste kwartaal van 2026 een autonome nettogroei van 4,5 procent gerealiseerd, ondersteund door een omzetgroei van 6,4 procent.

ACC brengt Cannes Lions opnieuw naar België met St-Canneke

14-04-2026 | 15:59:00
ACC organiseert voor de twaalfde keer St-Canneke, het event waarin de inspiratie van Cannes Lions wordt vertaald naar de Belgische creatieve sector.

hollandsnieuwe kiest Crocodile als social partner

14-04-2026 | 12:44:07
hollandsnieuwe kiest Crocodile Agency als vaste social partner na een pitchtraject. Het bureau wordt verantwoordelijk voor de ontwikkeling en uitvoering van een social-firststrategie

Fellos lanceert campagne met Jochen Otten

14-04-2026 | 09:59:00
Fellos lanceert een campagne met Jochen Otten in de hoofdrol. De campagne is ontwikkeld door Yace Media
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.