Pieter Jan Glerum Business Director This Agency

Het Amsterdamse This Agency heeft een Business Director aangenomen. Pieter Jan Glerum komt het bureau versterken.

Ingmar Larsen, eigenaar en creatief directeur van This Agency: "Pieter Jan is aangenomen om de volgende stappen te maken met This Agency. Hij gaat zich focussen op business en strategie, ik op het creatieve werk. Pieter Jan en ik kennen elkaar van onze tijd bij TBWA\NEBOKO en ik ben heel blij dat hij met zijn brede ervaring voor This Agency heeft gekozen."

Pieter Jan was in het verleden werkzaam bij onder andere de VPRO, VML en TBWA\NEBOKO. Waar hij onder meer werkte voor klanten als McDonald’s, VodafoneZiggo, Albert Heijn, Staatsloterij en GrandVision.

Pieter Jan Glerum: "This Agency is een klein, optimistisch bureau met een ziel. Reden voor mij om terug te keren naar de reclame na een heel erg leuke vier jaar bij de VPRO. We zijn snel, wendbaar en behandelen met dezelfde liefde een grote strategische vraag als een klein dingetje dat nu gewoon even moet. Onze ambitie is om speels en intelligent werk te maken voor klanten die iets positiefs willen betekenen in een wereld die dat goed kan gebruiken."

www.thisagency.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Brand Builders maakt campagne voor De Rotterdamsche Oude

22-05-2026 | 13:12:00
Het kaasmerk van Velder kiest daarmee bewust voor vertraging in een wereld waarin alles sneller moet.

Jade Jacobs: We bouwen merken vanuit creator mindset

22-05-2026 | 11:40:00
Het gesprek draait om hoe het bureau merken helpt om jonge doelgroepen te bereiken en te raken

Bob Koigi: De opmars van retail media in Europa

22-05-2026 | 11:26:48
Retail media groeit razendsnel van een niche binnen ecommerce naar een van de belangrijkste pijlers van digitale advertising.

Ruben Beijer: ENTR brengt geschiedenis tot leven

22-05-2026 | 11:22:50
Veel musea zijn fantastisch in kennis overdragen, maar verliezen het steeds vaker van Netflix, TikTok, gaming en entertainment

Persuade ontwikkelt Scapino-campagne Wesley Sneijder

22-05-2026 | 10:21:25
Na eerdere samenwerkingen met Ireen Wüst en Marco Schuitmaker bouwt het merk verder aan een campagne rond motivatie, toegankelijkheid en betaalbaarheid.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.