Philips opent OneBlade pop-up tramstop Leidseplein

De scheer-, trim- en stylingtool Philips OneBlade kondigt een samenwerking aan met Bram Krikke en TikTok-barbier Reboir Kleijnhorst. Op 24 oktober openden beide heren namens Philips OneBlade de eerste publieke pop-up barberstation voor een dag op het Leidseplein in Amsterdam. Met de opening van de barber tramstop laat Philips OneBlade het belang zien van het uitdrukken van een eigen authentieke stijl.

Pop-up barber tramstop

Voorbijgangers kregen in het pop-up barberstation een style-upgrade en -metamorfose met de Philips OneBlade van Reboir, samen met zijn humoristische assistent Bram Krikke. Het tramhokje is deze hele week nog ondergedompeld in Philips OneBlade -stijl, waarbij voorbijgangers foto’s van hun gezicht kunnen uploaden naar het digitale scherm in de abri. Via de digitale out-of-home campagne en verschillende socialmedia-assets van de twee OneBlade-ambassadeurs is online zichtbaarheid gecreëerd voor de campagne.

Met de campagne wil Philips OneBlade jonge mannen bereiken om te laten zien dat je heel gemakkelijk je baard én lichaam kunt trimmen, scheren en stylen met de OneBlade, en hen inspireren om met hun scheerroutine een eigen authentieke stijl uit te drukken.

Bram Krikke: “Ik ben er trots op dat ik ambassadeur ben voor een product voor mijn looks. Uiteraard moet mijn snor goed bijgewerkt worden maar ik wil ook samen met Philips OneBlade mensen inspireren om zelf te ontdekken wat hun stijl is.”

Samenwerking concept

Het campagneconcept is gezamenlijk uitgewerkt door mediabureau OMD Worldwide, buitenreclamebureau JC Decaux en pr-bureau Omnicom PR Group. OMD Worldwide is hierbij verantwoordelijk voor de mediastrategie, planning en -inkoop, JC Decaux voor de out-of-home activatie van het concept, en Omnicom PR Group voor de PR- en mediastrategie. Crocodile Agency is verantwoordelijk voor strategie en de contentcreatie voor hun influencerpartner Bram Krikke. Deze beelden zijn ook te zien in de out-of-home campagne.

www.omnicommediagroup.com

www.crocodile.global

www.philips.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Tim van Es: Gewoon is bij ons al bijzonder genoeg

11-05-2026 | 16:48:55
Marketing Report publiceert een reeks interviews rondom Agency at Night. We spreken Tim van Es, Brand Manager & Merkstrateeg bij Redkiwi.

Cannes Off the Grid keert terug tijdens Cannes Lions

11-05-2026 | 15:17:00
Met Cannes Off the Grid ontstaat ruimte voor kleinschalige gesprekken, inspiratie en inhoudelijke verdieping buiten de bekende festivallocaties.

Joost van Gorsel: Rotterdam durft buiten de bubbel te kijken

11-05-2026 | 11:38:00
Marketing Report is op 16 mei in Rotterdam voor Agency at Night. Tijdens dit event openen 51 bureaus hun deuren voor jong talent en andere nieuwsgierigen

Bas Vlugt: 9 ongemakkelijke vragen over Cannes Lions

08-05-2026 | 13:46:00
Waarom sturen wij vanuit Nederland vooral Engelstalige juryleden naar Cannes?

Slechts 1 Nederlander en 1 Belg in Cannes Lions shortlistjury 2026

08-05-2026 | 07:46:00
Cannes Lions heeft de samenstelling van de shortlistjury voor de editie van 2026 bekendgemaakt


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Stella Geurtsen en Robin Zuiderveld: Uber Eats | Hellmann’s | Xfinity

11-05-2026 | 14:57:27
[The International] Creative Director en Executive Creative Director NOISE bespreken drie internationale campagnes

Joost van Gorsel: Rotterdam durft buiten de bubbel te kijken

11-05-2026 | 11:38:00
Marketing Report is op 16 mei in Rotterdam voor Agency at Night. Tijdens dit event openen 51 bureaus hun deuren voor jong talent en andere nieuwsgierigen

Natwerk en Slachtofferhulp focussen op online misbruik

11-05-2026 | 09:09:56
De campagne maakt deel uit van de bredere campagne 101 Redenen en richt zich op de schaamte en twijfel die slachtoffers ervaren bij het zoeken van hulp.

TBWA\NEBOKO ontwikkelt jubileumtrekking Staatsloterij

11-05-2026 | 08:51:00
Centraal staat een gratis jubileumtrekking voor alle Nederlanders van 18 jaar en ouder, met een prijzenpot van 5,5 miljoen euro

Heineken: Minder bureaus, meer focus en samenwerking

11-05-2026 | 07:07:00
Heineken heeft de uitkomst bekendgemaakt van een wereldwijde herziening van het bureaumode
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.