Pathé introduceert Pathé Games in Nijmegen

Pathé opent in Nijmegen de eerste Pathé Games-locatie. In de foyer van Pathé Nijmegen kunnen bezoekers gebruikmaken van twaalf speelautomaten met thema’s uit bekende films zoals Tomb Raider, Marvel Avengers, en Star Wars. Pathé Games biedt een variëteit aan klassieke en moderne spellen, waaronder racen, shooters, airhockey en flipperkasten. De arcadehal is toegankelijk voor bioscoopbezoekers met een geldig toegangsbewijs.

De officiële opening vindt plaats op 28 en 29 september. Pathé werkt samen met Highlife Amusements voor de levering van de speelautomaten. Pathé Games is een aanvulling op bestaande activiteiten zoals Go!Gaming en X-Cube, en biedt bezoekers extra entertainment naast het reguliere bioscoopbezoek.

Bram van den Broek, Director Business Development Pathé: "We zijn heel trots dat we bekend kunnen maken dat de eerste Pathé Games-locatie de deuren opent bij Pathé Nijmegen. Gaming blijft in populariteit toenemen en Pathé Games biedt een leuke, gezamenlijke ervaring op een unieke locatie. Het is de perfecte aanvulling voor onze bioscopen."

www.pathe.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Dentsu ontwikkelt campagne: Tijd voor Defensie

06-05-2026 | 15:06:00
Het ministerie van Defensie lanceert een campagne gericht op jongeren binnen de bredere Tijd voor Defensie-aanpak.

Closed on Monday en De Ronners aan slag voor Ahrend & Gispen

06-05-2026 | 12:39:00
Ahrend & Gispen hebben na een pitchtraject gekozen voor een samenwerking met zowel De Ronners als Closed on Monday.

Snakeware versterkt focus op AI en dataarchitectuur

06-05-2026 | 11:19:24
Sinds 27 maart heeft Henk Douwe van der Vaart de dagelijkse leiding van het bedrijf op zich genomen als directeur.

[Vacatures] Follo zoekt een Head of Media

06-05-2026 | 10:39:00
Follo is per direct op zoek naar Head of Media - 32-40 uur | Hybride werken vanuit Utrecht

[Vacatures] Follo zoekt een Senior Mediastrateeg

06-05-2026 | 10:23:00
Follo is per direct op zoek naar Senior Mediastrateeg- 32-40 uur | Hybride werken vanuit Utrecht
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.